Skocz do zawartości

Ciuchy Spyder-czy ktoś w nich jeżdzi ?


TomKur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli po drodze w Alpy jedziesz koło Monachium warto zrobić zakupy w Schuster`ze
www.sport-schuster.de z uwagi na kraj i rangę sklepu mam przypuszczenie graniczące z pewnością o tym że towar jest tam oryginalny i nie sprzed kilku sezonów (w moim przekonaniu wszystkie tkaniny z membraną starzeją się i wraz z upływem czasu tracą swoje parametry) na priv mogę przesłać skan strony z damskimi ciuchami "spyder". Sam uważam że są ładniejsze innych renomowanych firm Bogener,Kjus, Schofel lub Peak czy Maier. W Zielonej Górze katalog do wglądu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ktorzy faktycznie sa narciarzami, nie wsadza tego na grzbiet: zbyt nachalna "dekoracja" wiele serii z metalami i o zgrozo, futerkami. slowem design na poziomie wiochy

ja tam Spydera na grzbiet wsadzam i jestem zadowolona, i jeżdżę w niej :eek:. moja kurtka nie razi wiochą, bo jest biała z mini czarnymi dodatkami. a do tego wyrwałam ją za mniej niż 1/3 ceny, to tym bardziej cieszę się, że ją mam, przynajmniej nie marznę, nie pocę się i nie przemakam w niej, i jest wygodna i baaardzo fonkcjonalna (kieszonki z zabezpieczeniami w środku) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam Spydera na grzbiet wsadzam i jestem zadowolona, i jeżdżę w niej :eek:. moja kurtka nie razi wiochą, bo jest biała z mini czarnymi dodatkami. a do tego wyrwałam ją za mniej niż 1/3 ceny, to tym bardziej cieszę się, że ją mam, przynajmniej nie marznę, nie pocę się i nie przemakam w niej, i jest wygodna i baaardzo fonkcjonalna (kieszonki z zabezpieczeniami w środku) :D

ogustach sie nie dyskutuje:jezlei ci odpowiada i czujesz sie dobrze to who cares.... a propos: wlasnie widzialme kolekcje spyder'a na ten sezon (nie dla kadry) i (dla mnie ) niestety popelniaja te same bledy stylistyczne. no ale jak pow: jezeli ktos lubi............ przynanjmniej walory tkaniny sa dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jan koval, pewnie, że o gustach się nie dyskutuje :D nie miałam nic złego na myśli...chciałam tylko napisać, że... odpowiada mi moja kurtka (jak i półgolf) i dobrze mi z tym, bo jak sam napisałeś - walor- dobra jakość ;) pozdrawiam :)

absolutnie tez o to mi chodzi: a najbardziej jezeli komus sprawia radosc jazda na nartach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie tez o to mi chodzi: a najbardziej jezeli komus sprawia radosc jazda na nartach

absolutnie i jak najbardziej jazda na nartach sprawia mi jedną z największych przyjemności i w żadnym wypadku nie zamienię urlopów zimowych (nart) na letnie (na szczęście nie muszę wybierać) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki brackiemu mam komplet spydera z zeszłego roku. Spodenki+kurtka. Trochę się bałem, że będzie to słup reklamowy firmy, czyli duże, krzyczące loga, itp. Ale nie, logo na kurtce na piersi i na spodniach na dolnej części nogawki (wymiar loga jakieś 20x7 cm). Poza tym na kurtce na plecach symbol firmy, czyli pająk. Ale to wszystko nie jest jakieś wielkie i krzyczące. Fason jak dla mnie bardzo fajny, kurtka ze wszystkimi bajerami typu dużo kieszeni, wentylacja, itp. Kolor-ciemny, delikatne wstawki czerwieni na rękawach. Spodnie czerwone. Szczerze mówiąc, wygląda to wszystko naprawdę fajnie. Ale wiadomo, są różne gusta a każdy ptaszek swoje piórka chwali ;-))). Zobaczymy, jak się sprawdzi na nartach. Pozdrawiam. Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam http://www.factory-warszawa.pl/ jest tam outlet sieci SkiTeam. Ceny super wybór duży. Osobiście nie kupiłbym kurtki, czy spodni Spydera, TNF czy MH poza autoryzowaną siecią sprzedaży.

powitać. nic dodać ni ująć. Ostatnio pojawiły sie kurtki Spyder'a na allegro po .... 5-6 stówek. i to "nówki". napisałem do jednej babeczki, czy to jakaś podróba czy może komuś z tira wypadła i już się kontakt urwał całowicie :confused: Więc se sami odpowiedzcie :D ja kupiłem Hannah uciętą z 700 na 500:D natomiast moja małżowina też Hannah w Factory uciętą z 650 na 500 peelenów. Ale gdybym bardziej śmierdział gatówą to bym kupił TNF- memb.poniżej 40000 nie schodzi...:cool: pozdr

jan koval, pewnie, że o gustach się nie dyskutuje :D nie miałam nic złego na myśli...chciałam tylko napisać, że... odpowiada mi moja kurtka (jak i półgolf) i dobrze mi z tym, bo jak sam napisałeś - walor- dobra jakość ;) pozdrawiam :)

maxine: jak to mówią: gust to jak ?????, każdy ma swój :D edytuj posty.... proszę i zmień słownictwo / jark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...