Skocz do zawartości

cap a sandwich


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

a czy na pewno te dwie konstrukcje można porównywać?wiem że snowboardziści często sie pytają która deska jest lepsza? cap czy sandwich?...a ponoć to jest źle sformułowane zapytanie...gdyż jeśli chce sie porównywać dwie konstrukcje w deskach-to można porównywać cap i sidewall, a nie cap i sandwich...ale może w nartach jest inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na pewno te dwie technologie można porównywać?wiem że snowboardziści często sie pytają która deska jest lepsza? cap czy sandwich?...a ponoć to jest źle sformułowane zapytanie...gdyż jeśli chce sie porównywać dwie konstrukcje w deskach-to można porównywać cap i sidewall, a nie cap i sandwich...ale może w nartach jest inaczej?

w sumie jest tak ze mozna porownywac sandwich vs nie-sandwich moje pyt bylo troche nieprecyzyjne bo niektore sandwich maja dodany cap mi chodzi o porownanie sandwich do nie-sandwich: roznych firm ale identycznych wymiarach.......:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jest tak ze mozna porownywac sandwich vs nie-sandwich moje pyt bylo troche nieprecyzyjne bo niektore sandwich maja dodany cap mi chodzi o porownanie sandwich do nie-sandwich: roznych firm ale identycznych wymiarach.......:)

Moim zdaniem to sandwich jest drozszy w produkcji i dla tego z niego zrezygnowano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na pewno te dwie konstrukcje można porównywać?wiem że snowboardziści często sie pytają która deska jest lepsza? cap czy sandwich?...a ponoć to jest źle sformułowane zapytanie...gdyż jeśli chce sie porównywać dwie konstrukcje w deskach-to można porównywać cap i sidewall, a nie cap i sandwich...ale może w nartach jest inaczej?

Zgadzam sie z cap a sidewall. Osobiscie nie wiem co to "nie sandwich", ale nie jestem expertem w temacie. Stare Bandit XX i XXX mialy konstrukcje "dualtech", czyli czesciowo cap(przekaz energii) i czesciowo sidewall(ze wzgledu na trwalosc). Do tej pory sporo ludzi na nich jezdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z cap a sidewall. Osobiscie nie wiem co to "nie sandwich", ale nie jestem expertem w temacie. Stare Bandit XX i XXX mialy konstrukcje "dualtech", czyli czesciowo cap(przekaz energii) i czesciowo sidewall(ze wzgledu na trwalosc). Do tej pory sporo ludzi na nich jezdzi.

nie sandwich to wszystko, co nie ma konstrukcji sandwich: uzywam sandwich jako prekursora w konstrukcji nart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wiekszosc nart, z wyjatkiem tych pierwszych calych z drewna, miala konstrukcje sandwich, czyli laminat kilku roznych materialow. Nowe technologie jak np. air channels przez Fischer, czy chassis, maja na celu stworzenie lekkiej narty, ktora zachowuje te same cechy co tradycyjna "kanapka"(ha, ha). Osobiscie uwazam, ze duzo nowych (nie wszystkie) technologii to marketingowy trick. Takie sa prawa rynku. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...