Skocz do zawartości

Białka Tatrzańska


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy ja napisałem, żę Bania lezy w masywie Litwinki??!! Napisałem,że po TEJ, po TEJ stronie Litwinki!!

Po której TEJ :confused: Co do tego kształtu Banii to niech Ci już będzie choć ta 'skocznia' nie jest tam aż tak bardzo wyrazista. Ale powiedzmy masz racje.

I jeszcze coś dla "Bartheck": Myślę, że to są wystrczające argumenty, aby to, co napisałeś nazwać płytkim i powierzchownym mysleniem kreowanym jedynie wolą poprawienia własnej samoocenmy. Również pozdrawiam i życzę powodzenia.

Chciałem tylko wyjaśnić pewne mocne niedociągnięcia w Twoim opisie wyciągów w Białce Tatrzańskiej. I jak widać nie tylko ja miałem do tych opisów zastrzeżenia więc nie masz podstaw pisać mi tego, co zacytowałem u góry. Pozdrawiam! Bartheck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej Szopenie będzie jak skasujesz tego posta, żeby nie wprowadzać w błąd tych którzy w BT jeszcze nie byli i mało o niej wiedzą :]

Szopen, tutaj masz powod dla ktorego Bartheck napisal to co napisal...Twoje opisy dosc znacznie odbiegly od rzeczywistosci, dlatego wiec spotkalo sie to z lekkim zanegowaniem Twojego zdania...ale napewno nikt nie mial tu ochoty podnosic swojej reputacji czy czegokolwiek innego, nie zgadzajac sie z Twoja wypowiedzia...wiec nie dokladajmy juz kolejnych bezsensownych postow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chca sobie troszke pojezdzic to nalezy pupe podniesc rano z lozeczka i wyruszyc na wyciag.o 9-tej otwieraja i do tej 11 jest w miare luzno.sprawdzilem to na swoim przykladzie.NIE DOTYCZY WEEKENDU!!!!!!:) aa wybieram sie tam w polowie stycznia i podziele sie swa opinia pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem;) wrażenia z Białki... hmm, z jednej strony wspaniała infrastruktura - 6, 4, 3 os. krzesła, które pracowały, dobre przygotowanie tras, naśnieżanie super, dobry parking, niewygórwane ceny. Minusy-ludzie, ludzie, ludzie i związane z tym kolejki, praktycznie do 10 do 21 od 30min do 45min! czekania, stoki niewymagające... tyle na gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem;) wrażenia z Białki... hmm, z jednej strony wspaniała infrastruktura - 6, 4, 3 os. krzesła, które pracowały, dobre przygotowanie tras, naśnieżanie super, dobry parking, niewygórwane ceny. Minusy-ludzie, ludzie, ludzie i związane z tym kolejki, praktycznie do 10 do 21 od 30min do 45min! czekania, stoki niewymagające... tyle na gorąco

To było do przewidzenia. Białka jest jednym z nielicznych miejsc , gdzie w czasie Świat dało się pojeździć.Do połowy stycznia będzie luz. Lubię Białkę pomimo niewymagających stoków za atmosferę i możliwość jazdy do 22.00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popsułoby krajobraz:p ;) Troszkę o warunkach: Pogoda zrobiła się w kratkę. Raz chmury raz Słońce. Temperatura wysoka, bo ponad +5`C. W tym problem, że teraz wychodzi to szybkie spieszenie się z otwarciem BT i nasypanie ponad 30 cm śniegu. Trasy pomału się zmniejszają, bo coraz to więcej połać ziemi. Mam nadzieję, że to się zmieni. Wciąz czekamy na jakiś mocniejszy przymrozek i opad śniegu ;) PzD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest największa przepustowość wiadomo. Ale ludzie właśnie na to idą. Wjazd 4,5 minuty. 6 osób jedzie w górę. Kolejki sa baardzo długie. Zdjęcie z zeszłego roku ;) Warunki W Białce Tatrzańskiej w Sezonie 2005-2006 ;) Własnej roboty :D

Załączone miniatury

  • BT6.jpg

Załączone pliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy wogole jechac ?? Tak, warto tam zawitać :) 2. Jesli tak to... Co do wypożyczenia. ODRADZAM!!! http://www.wypozycza...pl/interest.htm 3. Co wybrac - snowboard czy narty? My polecimy ci narty :) Wszystko sprawia frajdę. Jednak coraz więcej osób próbuje deskę. 4. Czy przez te 2 tygodnie naucze sie... Narty to zależy od zapalenia ;) Deska... Hmmm Nie....;) 5. Ktory sprzet jest drozszy (caly zestaw) przy ewentualnym przyszlym zakupie takiego. To i to jest droższe. Wszystko zależy od firmy itp. ;) Proszę uprzejmnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...