Skocz do zawartości

Świeradowska gondola


james

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

LOL tzn ze tam będzie tylko jedna nartostrada??? pfffffff ale szajs przeciez ludzie sie tam pozabijaja.

A ile chciałeś, żeby zrobili w 1 rok - 10 tras???? I po co wklejasz mapkę jak ten ośrodek z wyciągiem ma nowo-wytyczoną trasę Na marginesie - nie musisz przyjeżdżać - będzie 1 osoby mniej na stoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gondola 8 osobowa i jedna trasa:| pfff Wolne żarty ! chyba nie zdajesz sobie sprawy ile tam będzie osób na tej trasie.

Powiem szczerze, ze ja tez przez bardzo dlugi czas myslalem, ze tam od razu powstanie caly kompleks wielkosci conajmniej Czarnej Gory i dopiero po wielu miesiacach zostalem wyprowadzony z bledu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gondola 8 osobowa i jedna trasa:| pfff Wolne żarty ! chyba nie zdajesz sobie sprawy ile tam będzie osób na tej trasie. Dawno nie widziałem tak dziwnej inwestycji. P.S jak byś zauważył znak zapytania do wiedzial byś po co wkleiłem ta mapke.

Zobacz najpierw jaką będzie miała przepustowość gondola a potem się wypowiadaj - pomogę tobie - w 1 godzinę gondola przewiezie tyle osób co w 1 godzinę kanapa 4osobowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gondola 8 osobowa i jedna trasa:| pfff Wolne żarty ! chyba nie zdajesz sobie sprawy ile tam będzie osób na tej trasie. Dawno nie widziałem tak dziwnej inwestycji. P.S jak byś zauważył znak zapytania do wiedzial byś po co wkleiłem ta mapke.

Nie rozumiem tych narzekań. Inwestycja jest znakomita, a nie dziwna. W planie są nowe wyciągi, kolejna gondola i liczne trasy po czeskiej stronie( jeden duży, połączony kompleks narciarski) Tempo prac jest dobre - poczekajmy spokojnie jeszcze troche i zobaczmy efekty. Jestem przekonany, że bedzie to znakomity ośrodek narciarski, nowoczesny i duży, spowoduje tez działania w Karpaczu i Szklarskiej, aby te miejscowości nie zostały w tyle. Autorowi życzę ciekawej podróży do Świeradowa, najlepiej, jak ujrzy wszystko na własne oczy, wtedy powinien uwierzyć... pozdrawiam, Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych narzekań. Inwestycja jest znakomita, a nie dziwna. W planie są nowe wyciągi, kolejna gondola i liczne trasy po czeskiej stronie( jeden duży, połączony kompleks narciarski) Tempo prac jest dobre - poczekajmy spokojnie jeszcze troche i zobaczmy efekty. Jestem przekonany, że bedzie to znakomity ośrodek narciarski, nowoczesny i duży, spowoduje tez działania w Karpaczu i Szklarskiej, aby te miejscowości nie zostały w tyle.

Zgadzam się.:) Od 00.00 jesteśmy w schengen i takie transgraniczne inwestycje mają rację bytu. To może być stacja narciarska na wysokim poziomie, oczywiście za 3-5 lat, inwestycje tego typu trwaja długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... w takim razie czemu kupili droższą gondole...???

Widzisz, gdybyś dokładniej śledził historię budowy gondoli, to dowiedziałbyś się, że kolej ta ma przynosić dochody cały rok. W sezonie letnim ma wozić turystów i niekoniecznie takich, którzy chodzą po górach, ale i tych którzy będą chcieli np.odwiedzić tylko hotel na górze. Ale szczególnie na wiosnę i jesienią warunki atmosferyczne bywają kapryśne i mało kto chciałby wyjechać krzesełkiem na górę, a gondolą to co innego . Widocznie Twój sceptycyzm do całego przedsięwzięcia ograniczył co nieco zmysł przedsiębiorczości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to niech ktoś napisza jakie są plany co do dalszej rozbudowy i jakieś sensowne terminy. Osobiscie widział bym to tak : Dołączona grafika Aha i chciałem sie również dowiedzieć czy istnieje w Świeradowie coś takiego jak Ekolodzy i czy przeszkadzają w budowie ośrodka.

Nie będzie drugiej gondoli A Hiszpanie zmodernizują Świeradowiec - będzie 1 kanapa i kilka orczyków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowicie za budową tego ośrodka ale myślałem ze postarają sie troche bardziej. Miałem nadziej ze bedzie tam przynajmniej kilka nartostrad...chociaż ze 3:| Ale mówi sie trudno i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wybrażałem sobie ze Świeradów zabierze troche klientów Szklarskiej Porębie i dzieki temu bedzie tam luźniej ale widze ze nic z tego. Każdy kto chociaż raz stanie w półgodzinnej kolejce przerazi sie i znów wróci do Szklarskiej...

mam nadzieję, że Świeradów zabierze paru klientów Szklarskiej Porębie, ale nie dlatego, żeby było tam luźniej. I tak tam nie pojadę (choć Ściana to jedna z moich ulubionych tras). Nie jeżdżę tam już kilka lat, zraziłem się o jeden raz za dużo, wystarczy. Jestem przkonany, że gdy Szklarska i Karpacz poczują, że zaczyna się robić tłoczno, ale w okolicznych miejscowościach (np. Świeradowie), wtedy wszystkie dotychczasowe problemy znikną, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nagle zmieni się podejście do narciarzy. Rosnące powodzenie Czeskich ośrodków nie obudziło Tych dwóch miejscowości, szczycących się mianem stolic Karkonoszy. Może w końcu warto przenieść stolicę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexx nie badz smieszny z Wierchomla... Jedno krzeselko i w dodatku przereklamowany osrodek. Z tego co widzialem i slyszalem nie ma polaczenia z druga strona osrodka(bedzie dopiero w lutym) a i tak jak juz powstanie bedzie malo komfortowe... Co do Bialki to tak, tam zrozumieli ze jezeli ludziom udostepni sie dosc komfortowe wyciagi(kanapy) i fajne trasy no i oczywiscie dobre jedzenie i mozliwosc milego odpoczynku itp to mozna na tym zarobic i to nie malo... W Bialce znowu buduja w tym roku kolejna kanape, brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Korona zdrożała 590 (1den) x 0.167zł = 98,50zł No i tu też musiało....Taaak jest taniej o 3zł... Ciekawe czy to najdroższe miejsce w Polsce? chyba tak. Aaa to inflację mamy, aaa tak, ale nie ponad 10%... No przecież tłok tam podobno był...to nie będzie. A coś się zmieniło jeśli chodzi o "jakość" w Świeradowie - w stosunku do zeszłego roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...