Skocz do zawartości

Szczyrk Czyrna Solisko - czy będzie dobrze?


spyder

Rekomendowane odpowiedzi

czyli trzeba rozumieć tą całą sprawę, z punktu widzenia zwykłego narciarza, że nie ma po co jechać do szczyrku, zanim się nie dogadają? szukałem informacji na stronach wyciągów - z informacji na dziś, działają tylko 3 wyciągi na GAT, COS cały zamknięty i nie wiem co z wyciągiem Beskidek ta sprawa dotyczy chyba tylko GAT, a co z wyciągami COS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na Beskidku faktycznie za mało śniegu a COS jak dobrze pójdzie to może remont skończy gdzieś koło 15 grudnia:mad:NIESTETY:mad: Znowu "kompetentni" ludzie siedzący na stołkach w Warszawie stwierdzili że w Listopadzie i w przeciągu jednego miesiąca można w górach przeprowadzać poważne remonty i medernizacje:D:D Wypada tylko pogratulować wiedzy i trafnych decyzji, byle tak dalej Panowie:confused: jeszcze trochę i razem z GAT-em będziecie mogli sobie podać ręki:eek::D:mad: Dodam jeszcze tylko że ruszyła od piątku GOLGOTA:) byłem wczoraj i dzisiaj, warunki jak na tę po roku, ilość śniegu i panującą temperaturę całkiem przyzwoite;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej nocy ( znikła co najmniej połowa pokrywy śnieżnej :mad:) chyba nawet Juliany i Golgota będą miały problemy ze śniegiem:mad: Pozdrawiam

i stanęli.. http://www.gat.pl/70.php Nie tylko oni zresztą-wiele innych wyciągów które były czynne jeszcze wczoraj od dziś nie pracuje......:( p.s a tak było w piątek w Szczyrku: Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika Komunikat Zarządu GAT S.A. w sprawie sytuacji w Ośrodku Narciarskim "Czyrna-Solisko" w Szczyrku http://www.gat.pl/do...swiadczenie.jpg http://www.gat.pl/do...czenie_str2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Od wielu lat,głośno jest,o rozwiązaniu problemów GAT-u i właścicieli gruntów w Czyrnej-Solisku w Szczyrku.Trasy na Małym Skrzycznem,Hali Skrzyczeńskiej,wraz z Bieńkulą,są przegrodzone płotami i zamknięte dla narciarzy.Konflikt (skandal prawie) trwa. W tej atmosferze,Burmistrz Szczyrku -Wojciech Bydliński,złożył w Ministerstwie Skarbu wniosek o jak najszybszą komunalizację lub prywatyzację Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko.Uzyskał aprobatę Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego ,które skupia znaczną część prywatnych właścicieli, oraz Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej. Może,w przyszłym sezonie,to już za osiem miesięcy :) ,zjedziemy sobie ,po latach ,z Bieńkuli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś optymistą. Ja chyba też. Ale już tyle razy się zawiodłem, że dodaję chyba. Gdyby tak jeszcze, Szczyrk odzyskał COS i zrobił jeden ośrodek. Ech marzenia. A co do unowocześnienia ośrodka, to najpierw sztuczne naśnieżanie na wszystkich trasach i poszerzenie wąskich gardeł na trasach 1, 2 i 3. Dopiero potem krzesła. A najlepiej jednocześnie! :D Pozdrawiam. Tadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...