Skocz do zawartości

Bałtów - Szwajcaria Bałtowska


wieczor

Rekomendowane odpowiedzi

Bałtów - Szwajcaria Bałtowska Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://www.szwajcariabaltowska.pl/ Położenie Dojazd http://www.szwajcari...a.pl/dojazd.htm Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy Do użytku zostały oddane dwie (niebieskie) trasy narciarskie o długości 340 i 570 metrów. Profesjonalnie przygotowany stok o różnicy poziomów 65 m stwarza idealne warunki zarówno dla średnio-zaawansowanych i doświadczonych narciarzy. Szeroki zjazd (od 50 do 70 m), regularnie utwardzana i ratrakowana trasa, zapewnia bezpieczeństwo uprawiania sportu, nawet dla stawiających pierwsze kroki w narciarstwie. Wzdłuż stoku prowadzą dwa nowoczesne wyciągi orczykowe o łącznej przepustowości 1500 osób/godzinę. Trzeci, krótszy wyciąg o długości 100 m przygotowany został specjalnie dla potrzeb szkółki narciarskiej. Stok wyposażony jest w najnowocześniejszą infrastrukturę techniczną w postaci systemu sztucznego naśnieżania i odwadniania, a jego oświetlenie pozwoli na wydłużenie czasu korzystania z zimowych atrakcji do późnych godzin nocnych. (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć http://www.szwajcari...galeria_all.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 9 miesięcy temu...
hehe demolka ja napewno cię zatrzymam tak potwierzdzam pomiędzy 11 - 14 są zawody ale pewnie już wcześniej mogą być utrudnienia gdyż przygotowanie stoku pewnie bedzie troche trwalo a potem sprzątanie całego bajzeru czyli pewnie ok 17 bedzie można spokojnie jechac:D Mnie też możecie wyszukać na stoku wzorst tak samo jak kolega 170 cm, jasna zielona kurtka odblaski z tyłu:D google czarne!:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Witam
Ciekawy jestem jak to zrobią. Trasa 570m jest już wg. mnie mocno naciągnięta. Główna trasa to coś 340m. Nachylenie niewielkie różnica poziomów 65m Dla 340m to ok.19% dla 570m wyszło by ok. 11% No a przy trasie 1000m i nie zmienionej wysokości było by ok. 6.5% nachylenia.
Są jakieś źródła lub kto był w Szwajcarii Bałtowskiej???? Coś się dzieje???

Postrufka

Użytkownik metaal edytował ten post 02 sierpień 2011 - 13:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Po prostu zasypują przełączkę oddzielającą szczyt obecnej od sąsiedniej górki.
Pozdrawiam


Witam
A tam jest sąsiednia wyższa górka?? Bo jakoś nie kojarzę, ale dawno nie byłem. To i nie pamiętam zbyt dobrze.
Z innej beczki, kiedyś podobnie jak w Chrzanowie, przy lekkiej odwilży parking był porażką.
Jak jest teraz???? (w sezonie)

Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja słyszałem, że stok będzie przedłużony, aż gdzieś pod Radom, a chętnych będzie dowoził na szczyt transport lotniczy. A na dole świstak dla wszystkich zawijał będzie darmowe karnety z czekoladkami w sreberka .... :) :P


tak mogło by być to chociaż kolejek do wyciągu nie było by xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...