Skocz do zawartości

Twój nowy sprzęt na ten sezon.


spyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja kupiłem sobie w końcu kask-casco. Ale najbardziej mnie cieszy zakup nart dla mojego synka-6 lat- nowe narty firmowane nazwą Pale, razem z wiązaniami Rosiego. Jeszcze nic smyk nie wie, ale coś przeczuwa. Będzie miał fajną niespodziankę, a ja nie będę musiał stać w kolejkach do wypożyczalni po narty dla niego. Pozdrawiam. Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam sprawić sobie nowe gogle ( prawdopodonie będą to Uvex Super Orbit Optic - optic ponieważ noszę okulary ). Poza tym muszę sprawić sobie nowe buty ( zastanawiam się między atomicami a fischerami, ale zobaczymy, co będzie mi pasować). No i chyba wreszcie kupię sobie nowe kijki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzuiu :D . . Konkurs: Kto spotka na stoku @erica, a trudno go będzie gdzieś tam nie spotkać, daje znać na forum. Nagroda:nowe kijki Fischera, którm se sprawił :D Przesyłka na mój koszt. Info na PW.

Hmmm...jakąś dziwną ironią zawiało z tego posta...ale ciesze sie że moja skromna osoba przyczynila się do zorganizowaniu konkursu ;) p.s dla chcacych wygrać te kijki podpowiem,że najczęściej można mnie spotkać jeśli chodzi o polskie stoki to : snowpark Juliany,"tajny" snowpark na Białym Krzyżu no i freeride zona na Pilsku ,no i kochany Chopok na Slovaki :D ,a także Alpy francuskie...życze powodzenia ...ale cały sezon nie śmigam w jednym secie (mam ich kilka) bo lans to jest lans :D hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja w nadchodzącym sezonie pośmigam na nowym Atomkach SL12 07/08, oczywiście do tego dedykowane kije. Kupiłem również córce nowe Dynastary D'Stinct 06/07 za połowe ceny. Kupiłem kilka ciuchów dla siebie i rodzinki, kaski, rękawiczki itp. Ale najważniejsze to to iż poluję na Atomic'i Race GS sygnowane autografem Bode Miller'a. Trochę do pośmigania a trochę w celach kolekcjonerskich. Pozdr. Voytheck:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

o kurde...... Brakuje tylko niebieskiej pelerynki z napisem "S"....:D;) No nic,widzę-że ja już z Wami nigdzie na narty nie pojadę....pełna profeska!:)

Pojezdzimy sobie Pawełku pojezdzimy a to tylko na zawody a to masz dla przypomnienia [ame="http://www.youtube.com/watch?v=9U6ifL2wzl4"]YouTube - Szczyrk 25.03.2007[/ame]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gogle Oakley Wisdom Toast Fire Irydium - zaryzykowałem , -czy ktos mi odpowie czy dobrze zrobiłem. Troche drogie ale czy warte sa tej ceny ?

bardzo dobry zakup z universalnymi szklami; w porownaniu z Aframe maja wiekszy kat widzenia dla wiekszej twarzy zdecydowanie lepsze. no i nie powinienes miec klopotow z parowaniem. ja osobiscie dokupilem szybe tzw light yellow: doskonala na tzw flat light i mgle...... dobry zakup jezeli pasuje do kasku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...