Skocz do zawartości

Twój nowy sprzęt na ten sezon.


spyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
A ja na ten sezon postanowilem zrobic wycieczke w strone off-piste Jazda na slalomkach dalej mi sie podoba ale wypad poza trase nie jest przyjemny wiec nabylem Movement Evolution z 2006 w stanie idealnym nawet nie ma rys na kalkomani Snowboard Atomic Firestarter 161 Juz sie nia moge doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja na ten sezon mam dwa nowe zakupy i nie przewiduję dalszych ani w tym, ani w przyszłym roku, bo chyba mam wszystko :) A nowe nabytki to: - buty Electra 8 - kurtka Spyder Breaker O ile buty mimo że z zeszłego sezonu nie były przecenione, to chociaż Spydera kupiłam za połowę ceny w Intersporcie ;) A naszukałam się kurtki strasznie, bo chciałam coś cieńszego i całego czarnego bez żadnych białych / czerwonych czy inszych dodatków. Butów jeszcze nie testowałam, ale dzielnie rozbijam w domu i jest szansa, że przed marcowym wypadem gdzieś przetestuję na Słowacji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiło sie kilka nowych rzeczy 1 Narty Movement Evolution juz wyprobowane super w niewyratrakowanym, przewianym sniegu jedzie sie jak czołgiem 2. Buty Rossignol Zenith Pro 120 Composite dzisiejszsy zakup czekaja na pierwsza jazde. 3.Snowboard Atomic Firestarter 161 4. Wiazania Drake Cobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja właśnie na ten sezon, muszę sobie sprawić nowe talerzyki do kijków :)

śmigaj no kolego do jakiegoś ośrodka, nawet u nas w kraju, przejdź sie po trasach i jak nic coś znajdziesz...będziesz miał taniej i wybór podejrzewam lepszy niz w sklepie... a jak sie przejdziesz pod wyciagami, to moze i cale kijki poznajdujesz...i wowczas www.allegro.pl i dojazd się zwróci:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...