Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym roku były białe święta ale WIELKANOCNE, chyba się śniegowi pomyliło. Gdzieś utkwiły w Krakowie te opady i co poradzić, Katowice, Kraków według meteo.group w tej chwili tam sypie śniegiem, nastęne miasto to Rzeszów i moje Krosno, oby się na Krakowie ten fron nie skończył. W nocy jak nie posypie to już pewnie w ogóle posypie, dopiero nastęny front jak nadejdzie, no oby posypało w nocy, jeszcze skrawek nadziei pozostał. Od 0:00 do 6:00 interia przewiduje całe 0,3mm śniegu w Krośnie, dużo tego śniegu przewidują, ale jak zacznie sypać to zawsze może spaść go wiecej, żeby tylko zaczęło to już będzie dobrze, tymczasem temperatura aktualnie w Krośnie: -3,5st.C. Czekamy na śnieg śnieg śnieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GFS zapowiada 9 stycznia -20st.C :D W Krośnie delikatnie, bardzo delikatnie posypało, na chodnikach biało, na trawie nie widać że sypało, ale co jakiś czas tak popruszuje ;)

U mnie w Jaśle tak samo wczoraj było -1 nic nie padało dzisiaj jest +0,5 i pada :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem ze Szczyrku, ale sie tam wybieram na kilka dni z nadzieją, że uda mi się pojeździć. Musi się udać!:) To moja pierwsza wizyta w Szczyrku i oby była udana:)

jeśli nie będzie warunków w Szczyrku pojedź do Wisły (12 km dalej) tam na 100% są 2 stacje narciarskie otwarte :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houser - raczej nie popada na zachodzie z powodu rozbudowującego się wyżu, poki co na snieg mozna liczyc na wchodzie i południowym wschodzie, i to chyba tyle. Chociaż sytuacja może się oczywiście zmienić, ale chyba trochę trzeba będzie na to poczekać. :)

i na południu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Narodzenie we wschodniej i częściowo południowej Wielkopolsce jest białe i mrożne. Dzisiejszej minionej nocy temperatura spadła do - 8 stopni. Narazie prognozy niewskazuja by w najblizszych 4 dniach padał śnieg. Możliwe i przypuszczalne jest to że na śnieg zachód centrum i wschód polski poczeka nawet tydzień!!! a to ze względu na gigantyczny wyż który za około tydzień sprowadzi do polski siarczyste mrozy których niebyło już 2 lata a po nwym roku południowe niże spore ilości śniegu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...