Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polecam stronkki.. www.pogoda.interia.pl www.meteogroup.pl www.twojapogoda.pl http://www.myforecas...917&metric=true www.Accuweather.com www.pogoda.gazeta.pl

wszystko super tylko ze prognozy na (niestety) wszystkich tych portalach są mało wiarygodne bo zmieniają sie co chwile i to diametralnie. Wczoraj wieczorem byłem w szczyrku i accu.. pokazyał ze przez pół nocy ma sypać.... i prawie tak było tylko ze z gwieżdzistego nieba słabo pada śnieg.:cool:

Użytkownik crossman edytował ten post 24 grudzień 2008 - 10:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam stronkki.. www.pogoda.interia.pl www.meteogroup.pl www.twojapogoda.pl http://www.myforecas...917&metric=true www.Accuweather.com www.pogoda.gazeta.pl

Wdleg pogoda.pl/gazeta dzisiaj w praktycznie calej Polsce nie mozemy sie spodziewadz opadow sniegu:(:(:(. Na Tvn Meteo to takie brednie gadaja ze nie mam pytan. Aktualnie u mnie np. Jst -2 i slonecznie a tymczasem jest 0 i calkowite zachmurzenie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdleg pogoda.pl/gazeta dzisiaj w praktycznie calej Polsce nie mozemy sie spodziewadz opadow sniegu:(:(:(. Na Tvn Meteo to takie brednie gadaja ze nie mam pytan. Aktualnie u mnie np. Jst -2 i slonecznie a tymczasem jest 0 i calkowite zachmurzenie:)

Jedynym sposobem aby sie przekonac jak bedzie jest leżaczek, drink do reki i patrzeć w niebo. Po kilku drinkach to nawet na nartach sie pojeżdzi...... po schodach np.:D dobra idę po drinka. nara i wesołych świat ( bo z tymi śnieżnymi nie bede sie wygłupial;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...