Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie +2st. a miało być -1st. . Mieszkam w Trzebini koło Krk. i rano padał leciutki snieg ale teraz jest pochmurno z przejasnienami . Chmury tak szybko zasuwają więc myśle ,że niedługo dojdzie do nas ta stefa opadów . TVN miał racje !! POŁUDNIE CZEKA NA ŚNIEG !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Krosna narazie nic nie dociera, zero śniegu, :( Jak narazie nie wygląda to najlepiej. A na Podkapaciu od której godziny można się spodziewać opadów śniegu?? W Gogołowie to wygląda tak jak na zdjeciu w załączniku. Zdjęcie z 12:20.

Załączone miniatury

  • kamera3.jpg

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 23 grudzień 2008 - 12:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to białe święta przepadły :( ja już straciłem nadzieje świeci słonce chmur nie widac , prognozy sie nie zmieniają .

No to zobacz moje zdjęcie na końcu poprzedniej strony ;]

nie po prostu nie wiem gdzie jest Tarnów :P

Było słuchać na geografii, a jeśli za późno to google.pl :) Na mazurach w kratke - sypie, nie sypie, sypie, nie sypie temp niestety +1 (było +2,5), mam nadzieje, że zmrozi to :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.meteogrou...ml?cityID=12670 Cały czas czekamy na te intensywne opady. Robi się ciemno ponownie, czasami przelatne opady śniegu, śnieg się nie topi, ale 30-60 sek opadów to stanowczo za mało. Idą chmurki, może zaraz przejdzie śnieżyca w Krośnie. I już po śnieżyce, sypało 20sek tym razem :( I znowu się rozpogadza, nie może być, ja chce śnieg. Faktycznie jest intensywny śnieg dzisiaj, ale bez przesady, musi chwilę posypać aby coś chociaż nasypało, temp. +0,5st.C, gdyby sypało tak 5min zrobiło by się biało, ciekawe kiedy kolejne opady. Narazie cały czas zielono.

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 23 grudzień 2008 - 13:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...