Skocz do zawartości

Włochy - Marmolada


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Włochy - Marmolada Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Witam! Myśle nad wyjazdem do miejscowości Bosco Verde oddalonej o 4,5 kilometra od Malga Ciapela. Czy ktoś się orientuje jak czesto jeżdzą skibussy pomiedzy tymi miejscowościmi? (może jakiś link do rozkładu, albo coś). Poza tym, gdzie najlepiej jedzić w tym regionie? czy jak wepniemy się w gondole w Maldzie bedzie można bez wypinania nart dojechac do Sella Rondy i wrócić do Malgi, żeby zdąrzyć na busa powrotnego. Ile jest tras narciarskich w tym regionie i gdzie warto jeździć? Czy w tym regionie można później na internecie sprawdzic gdzie sie jeżdził, jak to jest np w Alcie Pusterii? Wymieramy się w styczniu 2009 r. Pozdrawiam Filip

Użytkownik fije edytował ten post 07 sierpień 2009 - 13:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Złe wieści, ale może warto uwzględnić w swoich planach: Marmolada jest odcięta od Arabby, więc także od Sella Rondy.
Jakaś lawina jakoś zrujnowała krzesło pt. Padon - nie ma więc łączności. Dalej na Rondę zrobiło się także z Civetty.

Lepsza wiadomość jest taka, że pojawił się w związku z tym nowy skipass - tylko na Marmoladę i Civettę (relatywnie blisko do Malga Ciapela np. z Alleghe), nieco tańszy:

http://www.skicivett...76&lang=english
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Były złe wieści, przyszły i dobre - krzesełko na przełęcz Padon i talerzyk Arei 2 zostały wyremontowane, czekają na otwarcie sezonu. Połączenie Sella Rondy z Marmoladą zostało przywrócone! Koszt remontu ok. 700 tyś. euro. Ale na tym nie koniec dobrych wieści. Postarano się o sfinansowanie nowej inwestycji - systemu wymuszającego "kontrolowane" lawiny, składającego się z 18 działek. Podobno jest to największa na świecie instalacja antylawinowa tego typu. Kosztowała 1,3 mln euro!

Cieszy fakt, że potrafią wykorzystać finanse na bezpieczeństwo, a nie tylko w tym celu by "finanse finansowały finanse". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak to po co komu sella ronda? ja tam jadę pierwszy raz więc doradźcie gdzie można fajnie pojeździć . Mam jeszcze jedno pytanie chcę jechać po 15 marca a na stronie są 2 rodzaje karnetów dolomiti superskipass lub na val gardena i alpe di sussi?  po 15 nie ma tego superski czy to oznacza że potem można jechać po wszystkich trasach na tym tańszym karnecie .

  • Cortina d'Ampezzo
  • Plan de Corones
  • Alta Badia
  • Val Gardena/Alpe di Siusi
  • Val di Fassa/Carezza
  • Arabba-Marmolada
  • Alta Pusteria
  • Val di Fiemme/Obereggen
  • San Martino di Castrozza/Passo Rolle
  • Valle Isarco
  • Tre Valli
  • Civetta

czy te miejscowości są ze sobą narciarsko połączone ? jeśli tak to które tak a które nie?

sorry za takie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to po co komu sella ronda? ja tam jadę pierwszy raz więc doradźcie gdzie można fajnie pojeździć . Mam jeszcze jedno pytanie chcę jechać po 15 marca a na stronie są 2 rodzaje karnetów dolomiti superskipass lub na val gardena i alpe di sussi?  po 15 nie ma tego superski czy to oznacza że potem można jechać po wszystkich trasach na tym tańszym karnecie .

  • Cortina d'Ampezzo
  • Plan de Corones
  • Alta Badia
  • Val Gardena/Alpe di Siusi
  • Val di Fassa/Carezza
  • Arabba-Marmolada
  • Alta Pusteria
  • Val di Fiemme/Obereggen
  • San Martino di Castrozza/Passo Rolle
  • Valle Isarco
  • Tre Valli
  • Civetta

czy te miejscowości są ze sobą narciarsko połączone ? jeśli tak to które tak a które nie?

sorry za takie pytania :)

 

 

Narciarsko jest połączone Val Gardena/Alpe di Siusi, Alta Badia, Arabba/Marmolada i Val di Fassa. W ramach tych rejonów masz Sella Ronda, która możesz zrobić tylko i wyłącznie z Dolomitisuperski pass. Z tego co się orientuje to Dolomitisuperski jest dostępne i po 15 marca tak widać na stronie http://www.dolomitis...ski-pass/prices

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narciarsko jest połączone Val Gardena/Alpe di Siusi, Alta Badia, Arabba/Marmolada i Val di Fassa. W ramach tych rejonów masz Sella Ronda, która możesz zrobić tylko i wyłącznie z Dolomitisuperski pass. Z tego co się orientuje to Dolomitisuperski jest dostępne i po 15 marca tak widać na stronie http://www.dolomitis...ski-pass/prices

dzięki za info ja sprawdzałem na stronie val gardeny i tam takich terminów nie było. a jak tam może być ze śniegiem po 15 marca ? w zeszłym roku byłem w livigno i było ok ale babka u której mieszkałem mówiła , że były tam opady śniegu największe od kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info ja sprawdzałem na stronie val gardeny i tam takich terminów nie było. a jak tam może być ze śniegiem po 15 marca ? w zeszłym roku byłem w livigno i było ok ale babka u której mieszkałem mówiła , że były tam opady śniegu największe od kilku lat

no i jeszcze jedno gdzieś tu czytałem post czy można dostać się na nartach lub narty skibus do brunico?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...