Skocz do zawartości

Włochy - Livigno


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za odpowiedz :) no nic trzeba powoli bukowac kwatery od 13.04.2013 :D

Te kwatery to pod narty czy rowery raczej ?Pewności teraz żadnej nie masz że tam jeszcze śnieg będzie leżał. To że w tym roku jakiś był nie oznacza że w następnym też będzie o tej porze. Albo będzie tylko troche :) Ja bym sie wstrzymał z takim bokingiem do powiedzmy tygodnia przed wyjazdem. Zawsze masz możliwość zmiany destynacji gdyby coś poszło nie tak .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[quote name='Tomaszos'][quote name='siano'] To esox82 pytał ,ja się tylko zdziwiłem :) W sezonie 12/13 dla mnie jakikolwiek wyjazd odpada,buduję dom więc zimą będę osuszał i wietrzył ściany,pozostaje mi tylko wieżyca :([/QUOTE] Ja kończę budowę (we wrześniu się wprowadzam). Wierz mi że najszybciej to ściany "osuszą" Ci kieszenie!:) Pozdrawiam Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kwatery to pod narty czy rowery raczej ?Pewności teraz żadnej nie masz że tam jeszcze śnieg będzie leżał. To że w tym roku jakiś był nie oznacza że w następnym też będzie o tej porze. Albo będzie tylko troche :) Ja bym sie wstrzymał z takim bokingiem do powiedzmy tygodnia przed wyjazdem. Zawsze masz możliwość zmiany destynacji gdyby coś poszło nie tak .

Biorąc pod uwagę, że ostatnie 3 sezony o tej porze spędzałem w Livigno na nartach to z całą pewnością mogę Cie zapewnić że na rower bedzie jeszcze za wcześnie i z rezerwacją nie ma na co czekać, a także nie wiąże się nia żadne ryzyko :) A tak nawiasem mówiąc w tym roku jak wyjezdzalismy z Bibione po 20 kwietnia to w nocy po naszym wyjeździe spadło 50 cm świeżego śniegu a Mottolino zmykali na początku maja podczas gdy na stokach ponad 150 cm śniegu jeszcze bylo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że ostatnie 3 sezony o tej porze spędzałem w Livigno na nartach to z całą pewnością mogę Cie zapewnić że na rower bedzie jeszcze za wcześnie i z rezerwacją nie ma na co czekać, a także nie wiąże się nia żadne ryzyko :) A tak nawiasem mówiąc w tym roku jak wyjezdzalismy z Bibione po 20 kwietnia to w nocy po naszym wyjeździe spadło 50 cm świeżego śniegu a Mottolino zmykali na początku maja podczas gdy na stokach ponad 150 cm śniegu jeszcze bylo :)

A to spoko - nie śledziłem sytuacji śniegowych w Livigno pod koniec sezonu gdyż specjalnie mnie to nie interesowało - pamiętam jedynie że na początku sezonu był tam spory cyrk że śniegiem i z ilością otwartych tras .

Pewnie da sie połączyć i rower i narty: http://www.wyprawyro.../zdjecie36.html Przełęcz Forcola di Livigno koniec maja 2008 ;) ale wyciągi mogą juz wtedy nie działać.....

Zazdroszczę wyprawy - widoczki przednie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam rezerwacje na 10 grudnia. Oby sypnęło śniegiem w najbliższych dniach :-)

No w tym roku póki co słabiutko. Współczuje tym którzy zaczęli freeski w zeszłą sobotę albo jadą teraz. BTW masz rezerwację od poniedziałku? Zazwyczaj tydzień trwa od soboty popołudnia do niedzieli rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zolwik, wszystko zależy od knajpy i wielkości pizzy. Ale można spokojnie zjeść dużą Pizze już od 4/5 Euro. Ceny podobne do polskich. A produkty spożywcze też podobnie jak w PL. No chyba że przez kryzys Włosi chcą więcej zarobić.

Użytkownik colin23 edytował ten post 03 grudzień 2012 - 16:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam rok temu we Włoszech to taka pizza starczała na 2 kobiety i chyba jednego mężczyznę (bo jednak panowie jedzą więcej:) ) Dziękuje za pomoc :) pozdrawiam odliczając już dni do wyjazdu (3) :))

:) ja tez w piątek ruszam do Liv pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos widzial jakies tyczki rozsztawione w Livignio, moze ?

Na stałe nie ma nigdzie tyczek na trasach. Jedynie jak trafisz na jakiś trening. Tak było w czwartek na Motolino ale oficjalnie taka trasa jest wtedy zamknięta. Ja śmignąłem dwa razy jak już było po i trasa gigantowa była jeszcze rozstawiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...