Skocz do zawartości

Czechy - Malá Úpa


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Rety gwaltu!

Luska sie na Pomezku za Babe Jage przebrala a te sa poza moim zainteresowaniem.

Ogladalem sie za Trzemapieknosciamidolnoslaskimi ale oczu nie starczylo.

Po zjechaniu ca.15 razy wrocilem do domu (w samo poludnie).

 

Więc byłeś wśród tych, których byle deszczyk przegonił ;)  Ja jeździłam, nie uciekłam, ha!

Koło 12stej miałyśmy ostatni wjazd.

Wiem, gdzieś Ty był... Alicja wołała przecież Fred jedzie!! Ćwiczył taki jeden jazdę na jednej nodze.... Może jednak rzeczywiście to byłeś Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc byłeś wśród tych, których byle deszczyk przegonił ;)  Ja jeździłam, nie uciekłam, ha!

Koło 12stej miałyśmy ostatni wjazd.

Wiem, gdzieś Ty był... Alicja wołała przecież Fred jedzie!! Ćwiczył taki jeden jazdę na jednej nodze.... Może jednak rzeczywiście to byłeś Ty?

Ta, Fredowski w czarnym wdzianku tak żeby nikt nie zwrócił na niego uwagi. To nie jest realne.

Zresztą młoda tak się darła na wyciągu i pokazywała rękoma że facet musiał zwrócić na nią uwagę.

I ostatni argument, ja bym nie poznała Fredowskiego na dechach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Gdzie ty masz śnieg? Leje jak diabli od rana, przynajmniej u mnie.

 

A u mnie jest trochę, dziś padało, a teraz mróz aż ścina.

 

Fredowski gdybyśmy patrzyły na Ciebie, a nie na chrust, to MY byśmy Ciebie poznały, a nie Ty nas ;D

p.s. a co to chrust?  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredowski gdybyśmy patrzyły na Ciebie, a nie na chrust, to MY byśmy Ciebie poznały, a nie Ty nas ;D

p.s. a co to chrust?  ;D

Jak sie robi ognisko w plenerze to trzeba z lasu przywlec chrust(galezie i takie tam inne drewna).

Robia to dziewczyny a faceci przygotowuja co nie co. Ciagniecie(nie mylic z pchaniem) chrustu polega na tym,

ze ciagnie sie te galezie po ziemi trzymajac w rekach grubsze czesci.

Na nartach, tez mozna kijki ciagnac talerzykami po sniegu, jak przedstawiony chrust.

Ogladanie sie na nartach polega na tym, ze zrywajac skret jedzie sie przez moment w skos stoku.

Reka znajdujaca sie wyzej razem z kijkiem i talerzykiem szurajacym po sniegu cofa sie do tylu, za nia idzie bark i glowa

co kojarzy sie z ogladaniem do tylu.

Te kilka dziewczyn co bylo na stoku tak wlasnie sie ogladalo to pomyslalem, ze to jakies inne szykuja sie do ogniska.

Wy tego nie robicie to znaczy , ze Dolnoslaskichpieknosci na stoku nie ma!.(kropka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie robi ognisko w plenerze to trzeba z lasu przywlec chrust(galezie i takie tam inne drewna).

Robia to dziewczyny a faceci przygotowuja co nie co. Ciagniecie(nie mylic z pchaniem) chrustu polega na tym,

ze ciagnie sie te galezie po ziemi trzymajac w rekach grubsze czesci.

Na nartach, tez mozna kijki ciagnac talerzykami po sniegu, jak przedstawiony chrust.

Ogladanie sie na nartach polega na tym, ze zrywajac skret jedzie sie przez moment w skos stoku.

Reka znajdujaca sie wyzej razem z kijkiem i talerzykiem szurajacym po sniegu cofa sie do tylu, za nia idzie bark i glowa

co kojarzy sie z ogladaniem do tylu.

Te kilka dziewczyn co bylo na stoku tak wlasnie sie ogladalo to pomyslalem, ze to jakies inne szykuja sie do ogniska.

Wy tego nie robicie to znaczy , ze Dolnoslaskichpieknosci na stoku nie ma!.(kropka)

Może i nie było ale ja byłam, ciągnęłm ten talerzyk dokładnie tak jak opisałeś :D Ale nie "cofałam się do tyłu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie było ale ja byłam, ciągnęłm ten talerzyk dokładnie tak jak opisałeś :D Ale nie "cofałam się do tyłu"

"Reka znajdujaca sie wyzej razem z kijkiem i talerzykiem szurajacym po sniegu cofa sie do tylu, za nia idzie bark i glowa

co kojarzy sie z ogladaniem do tylu."

Reka, renka(dla utrwalenia) nie Zeberka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeberka zmieniła dla niepoznaki odzież wierzchnią, a Fred, wiadomo, jak to facet stracił rezon i już jej nie poznał. Ach, jak to łatwo zbić faceta z tropu... Bo zeberka nie chciała być rozpoznana, wstydziła się tak publicznie chrust zbierać, no i już. Pierwsze koty za płoty, następnym razem będziemy jeździć lepiej to i nie będzie wstydu, gdy nas rozpoznają :D  Teraz temat już zostawmy, bo będzie wstyd, jak prawda wyjdzie na jaw ;)

Kaski, gogle, kominiarki, wiatr i deszcz w oczy. Okoliczności przyrody nie były sprzyjające dla spotkań towarzyskich. Ale teraz będzie lepiej, chwycił mróz. Zabielił się krajobraz wkoło Małej, oby Kowala otworzyli, bo tam ciekawsza górka, a nie taka prosta, monotonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć!!Oriętuje sie ktoś czy droga na przełęcz okraj jest przejezdna?

dzisiaj jechałem - po czeskiej stronie czarno, po polskiej, tam gdzie słońce nie dochodzi, jest mroźnie i ślisko, a w dodatku ciągle dość wąsko (spore zaspy na poboczach), ale ogólnie warunki dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam
Ośrodek już czynny?
Trasa w Mala Upa ta tuż przy granicy jest całkiem fajna.
Na kamerkach widać, że śniegu już sporo.
Może już czas aby się wybrać.

Witam
Ośrodek już czynny?
Trasa w Mala Upa ta tuż przy granicy jest całkiem fajna.
Na kamerkach widać, że śniegu już sporo.
Może już czas aby się wybrać.


Nieczynny. Ot takie tam moje wałęsanie się z nartami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sstar ty draniu, cały śnieg nam wyużywasz i opóźnisz otwarcie sezonu!

Sstar ty draniu, cały śnieg nam wyużywasz i opóźnisz otwarcie sezonu!

Sstar ty draniu, cały śnieg nam wyużywasz i opóźnisz otwarcie sezonu!


Przeceniasz mnie.
Zgadnij ile razy jestem w stanie podejść. Podpowiem na Pomezkach mniej niż 2.
Zresztą u Kostela zjeżdżałem pod wyciągiem, czyli poza trasą, taki wrażliwy na krzywdę ludzką jestem, normalnie ludzki pan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...