Skocz do zawartości

Czechy - Cerna hora/Janske Lazne


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 659
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jadę na 5-1 i od jutra wieczorem jestem w Svobodzie, w sobotę od samego rana jazda. Może być PEC, Mogą być JANSKIE. Ktoś się wybiera? Zapraszam :)

 

Były Janskie, jednak..

 

Duużo dobrych narciarzy - nie przypadkowych, w tym świetni Rodacy oraz czeskich rodzin z dzieciakami. Fajnie było, Protez dał ostatnie tchnienie, trochę po wodzie, ale bezpiecznie, równo i szybko. :) Rano mgliście, potem rewelacja.

 

Ceny na stokach i w hotelach jak z Rzeczki dziesięć lat temu - wszędzie, warto było skorzystać.. ;)

 

Ale następny weekend już nie. Spindel lub Pec. Tu już osłonięte góry będą raczej potrzebne.. Może jakieś spotkanko w sobotę na zamknięcie sezonu w Karkonoszach? Ceny jak z odpustu ;)

 

pozdrawiam

Załączone miniatury

  • DSC04440.JPG
  • DSC04444.JPG
  • DSC04445.JPG
  • DSC04450.JPG
  • DSC04451.JPG
  • DSC04455.JPG
  • DSC04463.JPG
  • DSC04467.JPG
  • DSC04472.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zdjęcie nowej podgrzewanej kanapy z niebieską osłoną?

 

Jak do Młyna to ja też chcę!

 

No jest przecież moja Droga, Hofmanky, podobne są w Zielenicu.. ;)

 

Jak do Młyna to ja też chcę!

 

No to trzeba jechać!  :)

Załączone miniatury

  • DSC00070.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to się nazywa "uderz w stół" ;)

 

Z Tobą mi tyle razy ten Szpindel nie wyszedł ze aż strach. Jak nie koklusz to gradobicie :D

 

No to transport masz z Fredem. Można już załatwiać noclegi do niedzieli, bo chyba powrót nie w sobotę? A może ktoś się jeszcze dołączy? :) Zakończenie sezonu widzę się dobrze zapowiada i bardzo dobrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Janske Lazne, -6'C, w weekend otwarcie sezonu, będzie czynny wyciąg Andel i trasa wzdłuż na odcinku ok. 300 m. Miło słyszeć, że bracia Czesi zaczynają lyzovani. Byłem w ubiegłych latach dwukrotnie na takim otwarciu i trzeba wprost powiedzieć, że stok wytrzymuje  tylko około 2 godzin. Potem trawa i kamienie, zatem należy brać "żużlówki", a nie "wyjściówki" i nastawić się, że deski od razu będą wymagały serwisu. No ale coś za coś, adrenalina podchodzi, aż do gardła, gdy wsiadasz do gondoli po półrocznej przerwie. pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janske Lazne, -6'C, w weekend otwarcie sezonu, będzie czynny wyciąg Andel i trasa wzdłuż na odcinku ok. 300 m. Miło słyszeć, że bracia Czesi zaczynają lyzovani. Byłem w ubiegłych latach dwukrotnie na takim otwarciu i trzeba wprost powiedzieć, że stok wytrzymuje tylko około 2 godzin. Potem trawa i kamienie, zatem należy brać "żużlówki", a nie "wyjściówki" i nastawić się, że deski od razu będą wymagały serwisu. No ale coś za coś, adrenalina podchodzi, aż do gardła, gdy wsiadasz do gondoli po półrocznej przerwie. pozdrawiam

Chyba się skuszę.Od jutra kręcą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdżone.Za tydzień to już dużo więcej będzie chodzić. Działa wytoczone.
W Pecu tez pełna para idą.

wygląda na to, że w ten weekend tylko Andel 300 m chodzi. Ktoś się może orientuje czy jest szansa na więcej tras naśnieżonych na następny weekend? na stronie skiresort nie bardzo widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś sprawdzone info czy warto jutro skoczyć pojeździć do Janskich ?

Byłam tydzień temu - działał tylko orczyk Andel, ale teraz jest dużo lepiej, działa także kanapa Hofmanky.... no i dopadało trochę śniegu, + dośnieżanie.. ja bym jechała gdybym mogła:D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chyba zaryzykuje. Kurde nigdzie dokladnej informacji nie ma inne wyciągów czynnych.

Wysłane z SGS4 za pomocą Tapatalka

Oglądałam dziś na holidayinfo - działały hofmanky i Andel + gondolka. Podają że działają 3 wyciągi: http://www.skiresort.cz/
Wg mnie warto jechac - prognozy mówią o pełnym słońcu, i temperaturze poniżej zera (-3, -5), a i ludzi będzie mało bo pewnie nikt nie wierzy że już można jeździc..;-) Baw się dobrze i zdaj relację... Mam zaplanowany pobyt w Pecu od 16 grudnia i mocno trzymam kciuki za pogodę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...