Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli - edycja letnia.


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Mitek napisał:

Swego czasu wziąłem go z marszu i okazało się, że jest na 3/4 koła więc buty miałem absolutnie mokre.

Mitek

To chyba taki paradoks, jak jest woda mętna - to zawsze myślę że jest głęboko, natomiast przy krystalicznie czystej wodzie jest zazwyczaj głębiej niż mi się wydaje. Oko i mózg daje się oszukać.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

No i jak ???jakiś wiążący w miarę termin się pojawia???

..dokładnie tak jak pisze @mig - daj termin  a i tak niektórzy sie zdeklarują i nie przyjadą a inni pojawią sie "z partyzanta"... czas wszystko zweryfikuje a i tak będzie fajnie 👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marcos73 napisał:

Mitek

To chyba taki paradoks, jak jest woda mętna - to zawsze myślę że jest głęboko, natomiast przy krystalicznie czystej wodzie jest zazwyczaj głębiej niż mi się wydaje. Oko i mózg daje się oszukać.

pozdrawiam

Cześć

Nie tyle paradoks co raczej oczywiste ale jak widać nie dla mnie. 🙂

No za dwie godziny odpalam na Łupawę.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Marcos73 napisał:

Mitek

To chyba taki paradoks, jak jest woda mętna - to zawsze myślę że jest głęboko, natomiast przy krystalicznie czystej wodzie jest zazwyczaj głębiej niż mi się wydaje. Oko i mózg daje się oszukać.

W mętnej wodzie grube ryby pływają 😉

 

Edytowane przez Wujot2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2023 o 22:58, Lexi napisał:

Na początek proponuje założyć wątek ku temu sposobny..

Jakbyś nie zauważył to już taki założyłem.

W dniu 26.05.2023 o 09:13, mig napisał:

A jeździsz DH rekreacyjnie..... hmmm....

Tow Ubezp miałoby inne zdanie.

Jakie DH? Ja jeżdżę po ścieżkach dla rodzin z dziećmi. No czasem próbuje się toczyć po najłatwiejszych enduro, ale do DH to jeszcze lata świetlne brakują.  Sam pisałeś, że od lat jeździsz po górach, więc pewnie robiłeś dużo ambitniejsze trasy.

Co do ubezpieczeń to statystycznie się nie opłacają. Jeśli coś jest w miarę prawdopodobne to już znajduje się w wyłączeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Spiochu napisał:

Jakbyś nie zauważył to już taki założyłem.

Jakie DH? Ja jeżdżę po ścieżkach dla rodzin z dziećmi. No czasem próbuje się toczyć po najłatwiejszych enduro, ale do DH to jeszcze lata świetlne brakują.  Sam pisałeś, że od lat jeździsz po górach, więc pewnie robiłeś dużo ambitniejsze trasy.

Co do ubezpieczeń to statystycznie się nie opłacają. Jeśli coś jest w miarę prawdopodobne to już znajduje się w wyłączeniach.

Jakbyś zobaczył na czym jeżdżę (jezdzilem) po tych gorach to pewnie bys sie zdziwił.... trasy tylko turystyczne, często poza znanymi szlakakami ale po twardym....

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mig napisał:

Jakbyś zobaczył na czym jeżdżę (jezdzilem) po tych gorach to pewnie bys sie zdziwił.... trasy tylko turystyczne, często poza znanymi szlakakami ale po twardym....

Uczę się techniki, żeby jeździć właśnie turystycznie, ale jeszcze długo droga przede mną 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...