Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli - edycja letnia.


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

A co byście drogie koleżanki i koledzy powiedzieli na letnią edycję "SF zabawa na całego". Namówiony przez jednego z Naszych kolegów wrzucam ten temat w celu rozważenia.

Spotkanie rowerowo - wędrówkowe. Kwatera u Fiedora w Zgodzie, termin: ostatni lub przed ostatni weekend czerwca. Kolarze robią swoje tu się nie wtryniam a piechurom proponuję Wąwóz Diery z opcjonalnym zdobyciem Małego lub Wielkiego Rozsutca lub Góry Sulowskie z naciskiem na to drugie a na zakończenie soboty integracja. W nd może będzie czynny już Ski Park Rajcza więc grasski??. Jeżeli pogoda będzie do dupy to cugiem jedziemy do Żywca i robimy muzeum Browar i pałac Habsburgów??? 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, .Beata. napisał:

A co z kulawymi?

Becia nie bój nic..zaopiekujemy ... 

Jak dla mojej osoby to ja temu Adamu w ciemno wierze... zara poleciałem narty smarować ...hmmm koniec czerwca - zabiere jedne szerokie i jedne wonskje.... 🙂

IMG_1476.thumb.jpg.89c9daf731fd01d94246d89e027d2472.jpg

 

  • Thanks 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

A co byście drogie koleżanki i koledzy powiedzieli na letnią edycję "SF zabawa na całego". Namówiony przez jednego z Naszych kolegów wrzucam ten temat w celu rozważenia.

Spotkanie rowerowo - wędrówkowe. Kwatera u Fiedora w Zgodzie, termin: ostatni lub przed ostatni weekend czerwca. Kolarze robią swoje tu się nie wtryniam a piechurom proponuję Wąwóz Diery z opcjonalnym zdobyciem Małego lub Wielkiego Rozsutca lub Góry Sulowskie z naciskiem na to drugie a na zakończenie soboty integracja. W nd może będzie czynny już Ski Park Rajcza więc grasski??. Jeżeli pogoda będzie do dupy to cugiem jedziemy do Żywca i robimy muzeum Browar i pałac Habsburgów??? 

I gitara. Będą trzy grupy:

- rowerowa

- wędrówkowa

- sanatoryjna - zajęcia % stacjonarne 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

He he alternatywa Sagittarius A*? To jest 27000 lat świetlnych od nas więc taka mała czarna dziurka może powstać. Kiedyś to się nazywało u nas w rejonie "bomba kobaltowa". Był to np. określony pokój w akademiku gdzie jak wszedłeś miałeś małe szanse wyjścia a już z pewnością nie trzeźwy. Między innymi z tego względu akademików się bałem bo lubię zabawę... Nie chciałem kusić losu. Z resztą jedno z drugim ma sporo wspólnego bo czarne dziury też mają coś wspólnego z promieniowaniem wysokich energii.

Adaś jak się odezwie to od razu trzeba plany modyfikować albo w ogóle coś z nimi (planami) robić. Na dzisiaj z Rybelkiem jedziemy ale pewnie na dłużej - tak powiedziała. W planach mamy zawsze rowerowy wyjazd  we dwójkę w tym mniej więcej okresie więc będziemy próbować łączyć a jest okazja zajebista jak widać.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Adaś my chyba nie damy rady. Ze Zwardonia do tej Sulov Hradnej jest w obie strony na rowerze 130-135km przez góry - jakieś 8h jazdy, a jeszcze ta traska na Skaly...

Nie no krócej bo trasa dojazdu prowadzi asfaltami praktycznie cały czas więc może da się zrobić, tylko te odcinki krajówką...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

Oczywiście z kwatery jest mnóstwo możliwości jednakże warto będąc na miejscu "wejść w szkodę". 

Propozycja nr 1 - krótko ale intensywnie - Sulowskie Skały.

https://pl.mapy.cz/s/lesacenedo

 

Fajny spacer na pół dnia umożliwiający szybki powrót do grupy sanatoryjnej.... :).. ..może nie specjalnie intensywny - toć to niecałe 500m przewyższenia ale okolica fajna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Adaś my chyba nie damy rady. Ze Zwardonia do tej Sulov Hradnej jest w obie strony na rowerze 130-135km przez góry - jakieś 8h jazdy, a jeszcze ta traska na Skaly...

Nie no krócej bo trasa dojazdu prowadzi asfaltami praktycznie cały czas więc może da się zrobić, tylko te odcinki krajówką...

Pozdro

Więc jak się cykliści wykrystalizują to się coś dla nich ułoży. Ja biorę pod uwagę, łatwość/wrażenia/dzieci/siły na wieczór/. Ja w trakowaniu rowerowym nie siedzę - się dogadacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Adaś my chyba nie damy rady. Ze Zwardonia do tej Sulov Hradnej jest w obie strony na rowerze 130-135km przez góry - jakieś 8h jazdy, a jeszcze ta traska na Skaly...

Nie no krócej bo trasa dojazdu prowadzi asfaltami praktycznie cały czas więc może da się zrobić, tylko te odcinki krajówką...

Pozdro

Cześć

Wiesz... jak jest w miarę dobra droga to problemu nie ma nawet w górach bo pod górę jedziesz powiedzmy 10-12km/h średnio ale za to z góry lecisz te 35-40 km/h bez problemu więc wychodzi Ci ponad 20 km/h lekko, natomiast jak masz jechać po górach to dochodzi teren targanie itd. i średia spada drastycznie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Adaś my chyba nie damy rady. Ze Zwardonia do tej Sulov Hradnej jest w obie strony na rowerze 130-135km przez góry - jakieś 8h jazdy, a jeszcze ta traska na Skaly...

Nie no krócej bo trasa dojazdu prowadzi asfaltami praktycznie cały czas więc może da się zrobić, tylko te odcinki krajówką...

Pozdro

Mitek

Ale ja mam dachowy bagażnik, zawsze z Ewą możecie na dachu pojechać - na rowerach, tylko zabierzcie sobie gogle i ciepło się ubierzcie. Tak w sumie to chyba na wszelką pogodę. I jakieś maseczki, no chyba że lubicie owady.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...