Skocz do zawartości

Szukam 2 "wariatów"


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, kordiankw napisał:

I ja się nie dziwię. Jechać na jeden dzień ponad 400 km w jedną stronę po to żeby poślizgać się na oślich łączkach, zamiast pomóc w przygotowaniach świątecznych?

Co ugotowałeś? Grochówkę?

Edytowane przez star
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:

I ja się nie dziwię. Jechać na jeden dzień ponad 400 km w jedną stronę po to żeby poślizgać się na oślich łączkach, zamiast pomóc w przygotowaniach świątecznych?

Może spożywka już gotowa, wiec dzień wolny i można go spędzić na nartowaniu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lexi napisał:

W czym nosisz grochówkę "do święcenia"..?

Nie zaglądam nikomu do święconek. Choć Ukraińcy ponoc wino noszą.

ps to ze wątek jest zatytułowany jak jest zatytułowany to nic nie znaczy...

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kordiankw napisał:

I ja się nie dziwię. Jechać na jeden dzień ponad 400 km w jedną stronę po to żeby poślizgać się na oślich łączkach, zamiast pomóc w przygotowaniach świątecznych?

Cześć

No to dla mnie same "przygotowania świąteczne" już tracą lekką paranoją. A kolega miała fajny pomysł, trochę szalony ale fajny, z pewnością lepszy na spędzenie czasu niż jakikolwiek przygotowania. Niektórzy nie obchodzą świąt po prostu i jest to normalne i uprawnione.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No to dla mnie same "przygotowania świąteczne" już tracą lekką paranoją. A kolega miała fajny pomysł, trochę szalony ale fajny, z pewnością lepszy na spędzenie czasu niż jakikolwiek przygotowania. Niektórzy nie obchodzą świąt po prostu i jest to normalne i uprawnione.

Pozdro

Gabrik pisał, że kolega nie dostał przepustki, więc pewnie z powodu tych przygotowań przedświątecznych. Nie wyobrażam sobie, aby dzień przed świętami zostawić żonę przy garach, a samemu naginać 5h w góry, poślizgać się kilka godzin na jednej czy dwóch trasach i wracać kolejne 5h na gotowe. Spędzałem święta w górach, ale nigdy sam. Kilkukrotnie świętowaliśmy na wyjeździe ale cała rodziną, bo żonie i dzieciom też należy się wypoczynek. Taki samotny wyjazd z kolegami w przedświątecznej gorączce byłby z mojej strony egoizmem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeżeli żona ulega świątecznej paranoi... to trzeba przede wszystkim pomóc jej przejrzeć na oczy, ale idea "nie zostawienia" jest mi bliska i chwalebna!

Moja żona na szczęście nie ulega więc mamy spokój i idziemy na rowery - widziałeś jaka pogoda?

Pozdro

 

O to właśnie chodzi. Niestety większość kobiet ma hopla na punkcie świątecznych porządków, bo to wyniosły z domu. Zazdroszczę z całego serca Rybelka, taka żona to skarb. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeżeli żona ulega świątecznej paranoi... to trzeba przede wszystkim pomóc jej przejrzeć na oczy, ale idea "nie zostawienia" jest mi bliska i chwalebna!

Moja żona na szczęście nie ulega więc mamy spokój i idziemy na rowery - widziałeś jaka pogoda?

Pozdro

 

Moja żona też nie ma paranoi na punkcie sprzątania, ale dzieci właśnie dotarły, coś im trzeba dać do jedzenia. Dziś bez długich przejazdów, ale na rowerach podjechaliśmy na cmentarz i na ostatnie zakupy na lokalnym bazarku. Właśnie wybieramy się na długi spacer z pieselami syna. Koła na letnie w autach też już wymienione, można zacząć świętowanie 🙂 .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Syn mi właśnie zrobił bajeczną jajecznicę a Rybelek śpi po rowerze a ja... sprzątam, oglądając "półokiem" Potop. 🙂

Czeka mnie jeszcze mycie i smarowanie rowerów bo dostały w tyłek w tym tygodniu. Kół w samochodach nie zmieniam od paru lat - bez sensu - chyba, że jadę w duże góry.

Życzę wiecznych Świąt w sensie dosłownym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeżeli żona ulega świątecznej paranoi... to trzeba przede wszystkim pomóc jej przejrzeć na oczy, ale idea "nie zostawienia" jest mi bliska i chwalebna!

Moja żona na szczęście nie ulega więc mamy spokój i idziemy na rowery - widziałeś jaka pogoda?

Pozdro

 

Moja żona regularnie na Święta zapełnia lodówkę. Tym razem weszło 50 jaj, trzy duże ciasta, z 4 kg wędlin, 2 kg szynki i inne takie. Trzeba budować masę przed wakacjami, żeby potem się dociąć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Zastanawiałem sie czy nie zmienić bo i tak miałem odkręcone (klocki musiałem zmienić).... ale jeszcze nie, jeszcze nie skończyłem zimy 🙂

Zobacz na wykres temperatur nocnych, ja się wstrzymuję conajmniej do 18 kwietnia: https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-bielsko-biala,cId,1359

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tomkly napisał:

O to właśnie chodzi. Niestety większość kobiet ma hopla na punkcie świątecznych porządków, bo to wyniosły z domu. Zazdroszczę z całego serca Rybelka, taka żona to skarb. 

jaki skarb ?

Jak nie sprząta, nie gotuje, nie piecze, nie pierze, nie prasuje to poco mi taka żona ?

Moja to prawdziwy skarb jest - dzisiaj jeździła na nartach od 9 do 17, zanim schowałem narty i rozebrałem buty to był już obiad na stole a potem kawa z własnym wypiekiem, potem jeszcze malowała jajka i pięknie udekorowała stół na jutrzejsze uroczyste śniadanie wielkanocne.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jan napisał:

jaki skarb ?

Jak nie sprząta, nie gotuje, nie piecze, nie pierze, nie prasuje to poco mi taka żona ?

Moja to prawdziwy skarb jest - dzisiaj jeździła na nartach od 9 do 17, zanim schowałem narty i rozebrałem buty to był już obiad na stole a potem kawa z własnym wypiekiem, potem jeszcze malowała jajka i pięknie udekorowała stół na jutrzejsze uroczyste śniadanie wielkanocne.

Szkoda tylko, ze tak szybko zmęczona zasnela. Ale co tam, ważne ze masz jajka ładnie umalowane.

Edytowane przez star
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...