Skocz do zawartości

ANTYSPAM


Skipper Kiper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, Marcos73 napisał:

Jest tu jakiś Admin? Bo spam i boty nas zalewają, jak mnie teraz krew.

pozdrawiam

Nie liczyłbym na admina. Trzeba chyba samemu wrzucić spamerów do ignorowanych. Ja po raz pierwszy od czasu rejestracji mam czterech w ignorowanych, nie mam doświadczenia, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Chyba do czasu, gdy ktoś  nie bedzie cytował ignorowanych, to nie powinny pojawiać się ich wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kordiankw napisał:

Nie liczyłbym na admina. Trzeba chyba samemu wrzucić spamerów do ignorowanych. Ja po raz pierwszy od czasu rejestracji mam czterech w ignorowanych, nie mam doświadczenia, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Chyba do czasu, gdy ktoś  nie bedzie cytował ignorowanych, to nie powinny pojawiać się ich wpisy.

Cze

Ze spamerem to jest wyjście, ale z botami nie da rady, za każdym razem maja inny nick. Na Admina nie ma co liczyć?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kordiankw napisał:

Raczej nie, to forum żyje swoim życiem. Admin interwniuje, gdy juz ktoś poważnie przegnie zazwyczaj zamykając wątek. Innych interwencji nie zauważyłem.

To nie dobrze, zmiana sposobu rejestracji może pomóc jedynie. A jest jakiś namiar na Niego, wiadomo kto to jest?

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcos73 napisał:

To nie dobrze, zmiana sposobu rejestracji może pomóc jedynie. A jest jakiś namiar na Niego, wiadomo kto to jest?

pozdro.

Już poprosiłem admina o pomoc wyżej.

Na SO był podobny problem. Rozwiązaniem było zbanowanie botów oraz ręczna akceptacja nowych użytkowników przez admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grimson napisał:

Już poprosiłem admina o pomoc wyżej.

Na SO był podobny problem. Rozwiązaniem było zbanowanie botów oraz ręczna akceptacja nowych użytkowników przez admina.

Na SO moderacja działa bardzo sprawnie, tu admin zagląda od wielkiego dzwonu. Nowi forumowicze czekali by latami na akceptację przez admina 😄 .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:

Na SO moderacja działa bardzo sprawnie, tu admin zagląda od wielkiego dzwonu. Nowi forumowicze czekali by latami na akceptację przez admina 😄 .

Wystarczyłoby dać uprawnienia kilku zaufanym i statecznym osobom, właśnie do takich rzeczy. Też pisałem do admina z prośbami, kiedyś nawet odpisał. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chertan napisał:

Wystarczyłoby dać uprawnienia kilku zaufanym i statecznym osobom, właśnie do takich rzeczy. Też pisałem do admina z prośbami, kiedyś nawet odpisał. 

Kiedyś na długo przed pożarem, gdy moderatorem był Jarek, były poszukiwania moderatorów, nawet dostałem taką propozycję. Nie było chętnych, to niewdzięczna rola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Marcos73 napisał:

A znasz takie tutaj?, ubawiłem się po pachy, Ty jednak masz swoiste poczucie humoru.

pozdrawiam i widzimy się na Kasprowym

To że z nas przedni jajcarze nie oznacza wewnętrznej stateczności. Zaufać też Ci muszę, jak szaleńczo pomykasz po naszych drogach gnany wsparciem Yanosika 🤪.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chertan napisał:

Zaufać też Ci muszę, jak szaleńczo pomykasz po naszych drogach gnany wsparciem Yanosika 🤪.

Piotruś, bo jak na Podhale to to tylko okrzykiem na ustach; "Janosikowe idą" - wtedy można. Ale przyznaj, że wolisz jak jedziemy moim, ciesz się, że 500-ki już nie mam, tam prawdopodobnie to przedni fotel pasażera do demontażu, siedziałbyś z tyłu bo inaczej to byś się nie zmieścił 😉

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marcos73 napisał:

Piotruś, bo jak na Podhale to to tylko okrzykiem na ustach; "Janosikowe idą" - wtedy można. Ale przyznaj, że wolisz jak jedziemy moim, ciesz się, że 500-ki już nie mam, tam prawdopodobnie to przedni fotel pasażera do demontażu, siedziałbyś z tyłu bo inaczej to byś się nie zmieścił 😉

pozdrawiam

Wolę, bo więcej czasu zostaje na jeżdżenie na nartach a nie siedzenie w samochodzie. Aczkolwiek nie pochwalam takiego jeżdżenia. Takie to ambiwalentne uczucia. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 11:54, kordiankw napisał:

Nie liczyłbym na admina. Trzeba chyba samemu wrzucić spamerów do ignorowanych. Ja po raz pierwszy od czasu rejestracji mam czterech w ignorowanych, nie mam doświadczenia, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Chyba do czasu, gdy ktoś  nie bedzie cytował ignorowanych, to nie powinny pojawiać się ich wpisy.

i jak Ci wyszło to pranie? u mnie pomimo wszystko spamy wyłażą... chyba, że coś źle robię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...