Skocz do zawartości

Sölden i Obergurgl/Hochgurgl marzec 2023


Chertan

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem lewym skrajem śladem po ratraku zaraz po otwarciu wyciągu w gęstej mgle. W pewnym momencie okazało się, że wybrałem zbyt mocno lewy hals i wpadłem w na oko pół metrową zaspę. Zaliczyłem spektakularny pierdolot z rotacją czołową, wpadając w śnieg tak, że mnie w całości przykryło. A dranie zamiast mnie z zaspy wyciągnąć to łacha ze mnie ciągnęli. 😡
Widać na zdjęciu, że jakieś dobre 5 metrów tej zaspy przeorałem zanim mnie przykryło. Na serio, to bezpiecznie na pewno tam nie było.

Edytowane przez tomkly
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jan napisał:

na takim płaskim boisku kije są zbędne

Ten kto podobno wychował się na Golgocie i Bienkuli bluźni niezależnie od stoku , biomechanika się to nazywa, ruch ręki powoduje łańcuch i  kolejny ruch. Gibon nie wie co to bo majta dłońmi na wysokości kolan

Edytowane przez Mikoski
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomkly napisał:

Jechałem lewym skrajem śladem po ratraku zaraz po otwarciu wyciągu w gęstej mgle. W pewnym momencie okazało się, że wybrałem zbyt mocno lewy hals i wpadłem w na oko pół metrową zaspę. Zaliczyłem spektakularny pierdolot z rotacją czołową, wpadając w śnieg tak, że mnie w całości przykryło. A dranie zamiast mnie z zaspy wyciągnąć to łacha ze mnie ciągnęli. 😡
Widać na zdjęciu, że jakieś dobre 5 metrów tej zaspy przeorałem zanim mnie przykryło. Na serio, to bezpiecznie na pewno tam nie było.

Ważne aby przewracając się utrzymać głowę ponad śniegiem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, star napisał:

Jak na tyłach to on goni narty, takie ma szybkie, nie on jeden, ważne aby dogonił..

Tylko jeden twierdzi, że siedzi na tyłach. Z autopsji mam raczej inne wrażenie, więc podtrzymuję, że to narty gonią Damiana. Bez nart też by pojechał, grunt żeby kije były, bo już wiemy jak by wyglądał bez. Chociaż ciul na Śląsku to nie obraza. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chertan napisał:

Tylko jeden twierdzi, że siedzi na tyłach. Z autopsji mam raczej inne wrażenie, więc podtrzymuję, że to narty gonią Damiana. Bez nart też by pojechał, grunt żeby kije były, bo już wiemy jak by wyglądał bez. Chociaż ciul na Śląsku to nie obraza. 

Nie jeździ na tyłach, ma dobry balans przód-tył --> całkowicie adekwatny do stosowanej techniki, powiedzmy hybrydowej. 

Edytowane przez tomkly
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...