Skocz do zawartości

Narty dla 30 letniej kobiety


Majka1515

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Majka1515 napisał:

Mam jeszcze pytanie mówiłaś żeby szukać podobne parametry z ciekawości zobaczylam parametry nart z innego wątku Narty Fischer RC ONE LITE 72 SLR mają zbliżone parametry i też drewniany rdzeń a byly określone jako pieniądze wyrzucone w błoto? 

Cześć

Majko Droga, prawda jest taka, że jak jesteś choć trochę dociekliwa znajdziesz pewnie z 50 par nart o identycznych parametrach co do, których są bardzo sprzeczne opinie. Prawda jest taka, że tych nart jest tak mniej więcej o 95% za dużo - w sensie wyboru - bo... takie są oczekiwania rynku. Ludzie chcą wybierać poczuć się dowartościowani jako jednostki, poczuć, że jest narta zrobiona praktycznie dla nich. Realnie to bzdura na resorach ale i mistrzostwo działów marketingu firm produkujących narty.

Nie przejmuj się detalami tylko cisz się tym, że kupiłaś całkiem fajne narty i skup się na czerpaniu z tego faktu satysfakcji jak i planuj sobie powoli swoje działania aby stawać się coraz lepszą narciarką. A to czy masz pod butem 70 czy 79 czy masz na sobie wełniany sweter czy kurteczkę 20000/20000 jest absolutnie nieważne tak naprawdę.

Pozdro

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kubis napisał:

A lepsza podłoga dębowa czy sosnowa?

Ja czekam na narty bambusowe, będą jeszcze tańsze i będą rosnąć wraz z użytkownikiem 😉

Nie czekaj tylko kupuj, będziesz jeździł jak na zdjęciu...

https://www.pfdskis.com/materials-construction

ps Mitek i Marxx napisali już całą prawdę reszta to didaskalia Majka nie zawracaj sobie tym głowy 

 

413BF817-91C2-46B4-A945-F7C652BF544D.png

DEFD368F-18FD-4060-958D-156642F62473.jpeg

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, star napisał:

Nie czekaj tylko kupuj, będziesz jeździł jak na zdjęciu...

https://www.pfdskis.com/materials-construction

ps Mitek i Marxx napisali już całą prawdę reszta to didaskalia Majka nie zawracaj sobie tym głowy 

413BF817-91C2-46B4-A945-F7C652BF544D.png

DEFD368F-18FD-4060-958D-156642F62473.jpeg

1250 funtów za parę. To musiał być bambus hodowany i doglądamy przez Elżbietę II 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mitek napisał:

Oooo a myślałem, że te czarne to Twoje - byłby dobry wybór.

Pozdro

Oczywiście jak najbardziej masz rację, dla mnie każda narta to dobry wybór. W tym sezonie już 40 dni na nartach i kilkanaście przetestowanych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jan napisał:

Oczywiście jak najbardziej masz rację, dla mnie każda narta to dobry wybór. W tym sezonie już 40 dni na nartach i kilkanaście przetestowanych modeli.

Zazdroszczę że ktoś sobie może tak pozwolić 🙂 ja już kombinuje jak za rok 2 razy się wyrwać ale mąż krzyczy że tyle wydaliśmy w tym roku. Ale zamierzam kupić karnety w październiku ponoć za połowę kasy bywają.

Majka super ze udało Ci się kupić nartki patrzę właśnie ze 158 to i na mnie byłby odpowiednie. I 1100 to nie 2000 bo ja też szukam ale nie kupiłam jeszcze bo mimo tego że uświadomiono mnie w wielu kwestiach to mam wątpliwość czy taki zakup na kilka sezonów a potem Sprzedaz i dopiero kupno docelowej narty nie było by lepszym pomysłem. I mam podobne odczucia fajnie mieć swój sprzet Raz inwestujesz i później omijasz wypożyczalnie.  Dopiero jak kupiłam sobie buty odkryłam dlaczego w tych z wypożyczalni wszystko mnie uwierało i odgniatalo więc buty to obowiązkowy zakup pomijając walory higieniczne 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Edytka8955 napisał:

Zazdroszczę że ktoś sobie może tak pozwolić 🙂 ja już kombinuje jak za rok 2 razy się wyrwać ale mąż krzyczy że tyle wydaliśmy w tym roku. Ale zamierzam kupić karnety w październiku ponoć za połowę kasy bywają.

Majka super ze udało Ci się kupić nartki patrzę właśnie ze 158 to i na mnie byłby odpowiednie. I 1100 to nie 2000 bo ja też szukam ale nie kupiłam jeszcze bo mimo tego że uświadomiono mnie w wielu kwestiach to mam wątpliwość czy taki zakup na kilka sezonów a potem Sprzedaz i dopiero kupno docelowej narty nie było by lepszym pomysłem. I mam podobne odczucia fajnie mieć swój sprzet Raz inwestujesz i później omijasz wypożyczalnie.  Dopiero jak kupiłam sobie buty odkryłam dlaczego w tych z wypożyczalni wszystko mnie uwierało i odgniatalo więc buty to obowiązkowy zakup pomijając walory higieniczne 

Nie dodalam że bardzo ładne wizualnie:)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...