Skocz do zawartości

Sprzedam Stockli Laser GS 185 cm


brachol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.02.2023 o 17:47, brachol napisał:

Aktualizacja ceny 1800 zł.

Sprzedałeś? 
Dziś jeździłem na podobnej od Mikoskiego, tylko na 180cm i chyba rocznikowo starsza. Wybitna narta GS o niesłychanie przyjaznym i uniwersalnym charakterze. Moim zdaniem sprzedaż takiego modelu nie jest dobrym pomysłem, narta typu samograj - jedzie wszystko co chce narciarz i w zasadzie tak samo dobrze - nie zauważyłem żadnych słabych stron. Jedna z najlepszych nart typu GS master na jakiej jeździłem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomkly napisał:

Sprzedałeś? 
Dziś jeździłem na podobnej od Mikoskiego, tylko na 180cm i chyba rocznikowo starsza. Wybitna narta GS o niesłychanie przyjaznym i uniwersalnym charakterze. Moim zdaniem sprzedaż takiego modelu nie jest dobrym pomysłem, narta typu samograj - jedzie wszystko co chce narciarz i w zasadzie tak samo dobrze - nie zauważyłem żadnych słabych stron. Jedna z najlepszych nart typu GS master na jakiej jeździłem. 

Nie sprzedałem, waham się, dlatego cena dość wysoka. Będę miał czas latem żeby się zastanowić co z nią począć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nikon255 napisał:

A jak wrażenia z jazdy na stockli gs?

W sumie miałem je na nogach krótko i nie mam zdania (wiem tylko, że są elastyczne i fajnie zacieśniają skręt, stabilne przy większej prędkości) , stwierdziłem, że będę ujeżdżał X9, a te sprzedam (kupiłem tak trochę przez przypadek). Teraz jak się zastanowiłem to X9 mają już niewiele krawędzi i może zostawię te Sztekle i będę miał jak mi się skończą X9. 

Nie jestem żadnym fachowcem w kwestii oceny nart, ale moim zdaniem są to dość elastyczne narty jak na GS.

Może uda się jeszcze w tym sezonie gdzieś wyskoczyć i trochę więcej na nich pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcos73 napisał:

A podwyżka sprzętu będzie i to znaczna. Będziesz żałował.

pozdrawiam

Kolejne podwyżki?? Przecież w tym sezonie sprzęt podrożał o 1/3. Nie wydaje mi się, żeby rynek był w stanie to zaakceptować. Ale mogę się mylić, w końcu karnety też mocno podrożały a na stokach w Austrii takich tłumów to nie pamiętam od wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomkly napisał:

Kolejne podwyżki?? Przecież w tym sezonie sprzęt podrożał o 1/3. Nie wydaje mi się, żeby rynek był w stanie to zaakceptować. Ale mogę się mylić, w końcu karnety też mocno podrożały a na stokach w Austrii takich tłumów to nie pamiętam od wielu lat.

Cze

Co roku dostajemy ofertę Race program dla klubów. Obecne ceny (w tym sezonie) były spowodowane raczej ograniczoną dostępnością, bo jako tako sprzęt poszedł niewiele do góry (6-7%) - mam porównanie jeśli chodzi o ofertę klubowa - pomijam ceny sklepowe. 2 sezony wstecz narty junior kosztowały (komplet z wiązaniami) - Head - najtańsze - 1499 brutto, w zeszłym - 1599 brutto, w tym 1899 brutto. Buty w zeszłym sezonie kosztowały - juniorskie WCR 90 - 910 brutto - ja kupiłem za 700 brutto - rabat za zakup 2 par nart - ekstra zniżka, w tym sezonie kosztują 1199 brutto - rabatów brak.

Rozmawialiśmy na Czarnym Groniu o kombinezonach na narty - mówiłem że ceny poszły mocno w górę, sprawdziłem z ciekawości jaka była propozycja cenowa na odzież Tensona - bardzo wysokiej jakości - absolutny top jeśli chodzi o odzież sportową - 1199 brutto za komplet juniorski - membrany 20/20. Teraz poniżej 2000 nie idzie nic znaleść - z JMP 2000 bez paru groszy, dzwoniłem do Zinera - 2100 po rabatach - bazowa cena za kurtkę junior to blisko 2k - delikatnie chore. Można tańsze kupić - zwykłe - owszem, ale przy takiej intensywności użytkowania nie przetrwa sezonu. Head w zeszłym sezonie (fabryka) wyprodukował sprzętu bardzo zachowawczo, córka chciała kupić buty WCR 90 - jeździła póki co w nowych brata - nie do kupienia już na początku sezonu! Nawet w fabryce nie mieli, chociaż sprzęt do klubu przysłali bardzo późno, co się nie zdarzało wcześniej. W sklepach można wyszukać - ale trzymają cenę, ze względu na deficyt.

W race programie Head e-race pro kosztował niecałe 2 klocki, wszyscy trenerzy się obkupili, kolega kupował zwykłego e-race w Kraków sport w sezonie i zapłacił 3000 po rabatach. Teraz już nie ma e-race w race programie - wycofali. Katalogowe ceny są z kosmosu.

pozdrawiam

 

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...