Skocz do zawartości

Buty Head Formuła RS 120 vs Vector rs 130/


valdi3

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle sobie zakupic jakies nowe buty , czy macie jakies doswiadczenia z tymi modelami ? (chodzi o Head Formuła RS 120  i Vector rs 130 ) ostatnio miałem raptor RS 120 i troche mi nogi "tłukły")

te buty sa juz nie w kat.Race tylko Performance . Czy myslicie ze beda bardziej miękkie i komfortowe niz Raptory ? . Mam tez Nordica speedmachine 130 ale juz troche sie wyrobily i juz luzy lapia 🙂 ale pomimo 130 flex , byly zawsze jakies mieksze

Edytowane przez valdi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, valdi3 napisał:

Mysle sobie zakupic jakies nowe buty , czy macie jakies doswiadczenia z tymi modelami ? (chodzi o Head Formuła RS 120  i Vector rs 130 ) ostatnio miałem raptor RS 120 i troche mi nogi "tłukły")

te buty sa juz nie w kat.Race tylko Performance . Czy myslicie ze beda bardziej miękkie i komfortowe niz Raptory ? . Mam tez Nordica speedmachine 130 ale juz troche sie wyrobily i juz luzy lapia 🙂 ale pomimo 130 flex , byly zawsze jakies mieksze

Mam Vectory 120 i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chertan napisał:

Przymierz porządnie, które pasują na Twoją stopę, pewnie jedne i drugie to solidne sprzęty, kwestia doboru. Doświadczenia kogokolwiek będą nieadekwatne dla Ciebie. 

Cześć

Kolega coś ściemnia dla mnie bo ma tych butów chyba ze trzy czy cztery pary i ciągle kupuje nowe...

Twoja diagnoza i rada chyba w punkt.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azebys wiedzial ze mam i mialem tych butow , chyba caly katalog . nie rozumiem w czym masz problem ? jak chcesz to Ci cos zafunduje , nart tez mam i mialem sporo , ale narazie pozostalem przy Stoeckli AX , mam jeszcze Stoeckli SX , Head Magnum , i SL racetiger 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Kolega coś ściemnia dla mnie bo ma tych butów chyba ze trzy czy cztery pary i ciągle kupuje nowe...

Twoja diagnoza i rada chyba w punkt.

Pozdro

azebys wiedzial ze mam i mialem tych butow , chyba caly katalog . nie rozumiem w czym masz problem ? jak chcesz to Ci cos zafunduje , nart tez mam i mialem sporo , ale narazie pozostalem przy Stoeckli AX , mam jeszcze Stoeckli SX , Head Magnum , i SL racetiger 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Czyli to Ty masz jakiś problem z doborem, skoro tak. Kolega słusznie napisał. Chętnie pomożemy w kwestii sposobu doboru buta.

Pozdrowienia

z doborem nie mam problemu , poprostu mam kaprys miec i "zapytowywuje" jak z twardoscia tych butow , bo nie mam zamiaru kupowac jednych i drugich , tylko jedne z tych , ale jak Cie to usatysfakcjonuje to wybralem Formula RS120 . juz zamowione i we wtroek dołaczą do kolekcji . Takze Mitek , prosze Cie nie zabieraj glosu jak nie wnosisz nic sensownego do dyskusji, oprocz tego ze wszystkich i wszystko krytykujesz , ja wiem jestes "miszczem"nad "miszczami" , dla Ciebie tylko narty GS inne to kupa gowna , itp itd , mnozyc mozna duzo

Edytowane przez valdi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, valdi3 napisał:

z doborem nie mam problemu , poprostu mam kaprys miec i "zapytowywuje" jak z twardoscia tych butow , bo nie mam zamiaru kupowac jednych i drugich , tylko jedne z tych , ale jak Cie to usatysfakcjonuje to wybralem Formula RS120 . juz zamowione i we wtroek dołaczą do kolekcji . Takze Mitek , prosze Cie nie zabieraj glosu jak nie wnosisz nic sensownego do dyskusji, oprocz tego ze wszystkich i wszystko krytykujesz , ja wiem jestes "miszczem"nad "miszczami" , dla Ciebie tylko narty GS inne to kupa gowna , itp itd , mnozyc mozna duzo

Cześć

Najpierw prosimy o pisanie po Polsku. Później możemy zacząć rozmawiać.

Na podstawie doświadczenia wiem, że ilość sprzętu jest odwrotnie proporcjonalna do umiejętności - ogólnie znana prawidłowość.

Po drugie jestem wrogiem nieuzasadnionej konsumpcji ale oczywiście nic mi do tego. Zawsze można się tak dowartościować jak na stoku słabo.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubis napisał:

Valdi, rzuciłeś Jokera w grze w Piotrusia 😉

nie lubie jak ktos wali bzdety i wypowiada sie nie do konca na temat i wiecznie kazdego krytykuje . kij mu do tego ze mam kilka par butow i nart. Tak jak napisalem moge Ci mitek zasponsorowac cos . A tak wogole to zamknijmy ten temat bo robi sie niebezpiecznie goraca . A co do pisowni  to tak  pisze jak mi sie podoba , bez polskich znakow 

Temat do zamkniecia 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mitek napisał:

Pisanie w ten sposób postrzegam jako objaw braku szacunku dla czytających, Krótko mówiąc - plujesz mi w twarz i jeszcze się tym szczycisz.

A co do sponsoringu to już nie szkolę, niestety.

Pozdro

To przyszłość - lepiej się ucz, bo za chwile nic nie zrozumiesz. PS polskie znaki poprawia mi iPad jak widać czasem lepiej lub czasem gorzej. Jednym palcem trudno i to nie tym co myślicie.

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mig napisał:

27 lat to jeszcze małolata.....  Choć szybkość i zręczność zwykle odwrotnie proporcjonalnie do wieku.....

Fakt, myślałem, ze młodsza https://en.wikipedia.org/wiki/Laurence_St-Germain a tu się okazała starsza od Shiffrin https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikaela_Shiffrin to ja może dla odmiany coś o butach,

Rossignol Evo flex 70, jedna klamra na gorze, co więcej mam napisać... a podwójna skarpeta;-)

D6D06382-F460-454A-8E4C-D32D29315EE0.jpe

17DA6DE0-CFAF-4F61-A545-0FAAF7039383.jpe

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, star napisał:

Fakt, myślałem, ze młodsza https://en.wikipedia.org/wiki/Laurence_St-Germain a tu się okazała starsza od Shiffrin https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikaela_Shiffrin to ja może dla odmiany coś o butach,

Rossignol Evo flex 70, jedna klamra na gorze, co więcej mam napisać... a podwójna skarpeta;-)

D6D06382-F460-454A-8E4C-D32D29315EE0.jpe

17DA6DE0-CFAF-4F61-A545-0FAAF7039383.jpe

Star, przyjacielu, widzę progres 😉 , jest taśma, czekamy na wrażenia z orczyka.

pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcos73 napisał:

Star, przyjacielu, widzę progres 😉 , jest taśma, czekamy na wrażenia z orczyka.

pozdrawiam

Chłopie na tej taśmie jak szarpnęła to dwa razy bym z butów wyskoczył czujnym trza być jak ważka w każdej chwili może się zatrzymać ew. dołożyć trzecią parę skarpetek, bo przecież nie będę butów zmieniał z jakimś demonicznym i mitycznym flexem... z procy chcesz relację to masz...

 

Edytowane przez star
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, star napisał:

Chłopie na tej taśmie jak szarpnęła to dwa razy bym z butów wyskoczył czujnym trza być jak ważka w każdej chwili może się zatrzymać ew. dołożyć trzecią parę skarpetek, bo przecież nie będę butów zmieniał z jakimś demonicznym i mitycznym flexem... z procy chcesz relację to masz...

 

Proca nie dla miękiszonów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...