Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, te też. To funitel "pod powierzchnią". Wrzucali zdjęcia z jakiś przeglądów  i opisywali.

O tym że nie będzie gondoli z Jasnej na ten sezon pisali już wcześniej gdzieś. 

 

A gdzie w Funitelu liny wchodzą pod posadzkę? Tak się zastanawiam?

Byłem tam co prawda, tylko jakieś kilka set razy ale nie zauważyłem. Muszę chyba jeszcze raz pojechać  :rolleyes:

Oficjalna mapa zimowa:

ch.jpg

 

PS. będę za 30 dni to pooglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Funitelu liny wchodzą pod posadzkę? Tak się zastanawiam?

Byłem tam co prawda, tylko jakieś kilka set razy ale nie zauważyłem. Muszę chyba jeszcze raz pojechać  :rolleyes:

 

Na górnej stacji wchodzą pod posadzkę.

Funitel.png

 

 

Komentarz o tym że nie będzie gondoli z Jasnej na najbliższy sezon:
Funiel 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualności z Chopoka

 

"V piatok 30.11.2018 budú v stredisku Jasná premávať lanovky len pre peších návštevníkov (v úseku Biela Púť - Priehyba - Chopok - Kosodrevina - Krupová).

Otvorenie lyžiarskej sezóny je v pláne 01.12.2018. Všetko záleží od snehových podmienok, ktoré aktuálne nie sú vhodné na lyžovanie. Oteplenie, ktoré prišlo nám momentálne nedovoľuje technicky zasnežovať. O otvorení sezóny budeme informovať počas najbližších dní."

 

46782246_10157002751387904_2459076631902289920_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kombinują, bo od kilku dni akurat mrozy (zawsze w nocy) i zapowiedzi są, że będzie do końca listopada coraz zimniej. Zobaczymy...    

                           https://www.bergfex....na/wetter/berg/

A jak sytuacja w Strbskim Plesie, tam nie ruszą szybciej w lepszych warunkach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Počas víkendu 1.12. - 2.12.2018 otvárame tieto tieto zjazdovky ⛷️

▶️Biela Púť (č. 13)
▶️Pretekárska (č. 1) z Priehyby na Záhradky
▶️Májová (č. 2) z Priehyby do Jasnej.

Tieto zjazdovky majú aktuálne do 30 cm a podmienky na lyžovanie sú dobré a miestami obmedzené. 
Podmienky na lyžovanie sú však obmedzené a otvorenie zjazdovky zavisí od snehových podmienok."

 

Na razie wycofali się z otwarcia południowej strony na ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dużo lepiej niż się to zapowiadało tydzień temu. Pogodę mają wymarzoną do naśnieżania i taka właśnie zapowiadana jest przez najbliższe dwa tygodnie. No, i najwyraźniej wzięli się do roboty! Jestem dobrej myśli... :)

                                                                                       Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od 21 do 24 stycznia wybieram się na Jasną.

Podpowiedzcie prosze czy karnety kupić już teraz na 4 dni widzem, że przez gopass mogę mieć za pobajże 117euro.

 

Jak to wygląda jeśli zakupię online karnet przysyłają mi pocztą czy mogę odebrać je na miejscu?

Czy lepiej się wstrzymać i kupić na miejscu

 

Dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Mam pytanie do stałych bywalców Chopoka: czy jest szansa że po wekendzie zamkną część tras ze względu na mniejszy ruch w środku tygodnia? czy raczej co otworza w ten najbliższy wekend to w środku tygodnia również będzie otwarte?

 

Z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...