Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale to jest sezon niski.

Uściślając zniżki mają tylko Ci, którzy są już zarejestrowani.

Jak ktoś teraz się zarejestruje nie bedzie miał tych zniżek - dopiero w kolejnym sezonie lub na wiosnę.

 

Dzięki - w takim razie kicha. Chciałem się przeprosić z Chopkiem, ale w tej sytuacji chyba sobie odpuszczę (znaczy zakupię Gopassa bo to żaden koszt i zobaczę kiedy wpadną jakieś tanie oferty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - w takim razie kicha. Chciałem się przeprosić z Chopkiem, ale w tej sytuacji chyba sobie odpuszczę (znaczy zakupię Gopassa bo to żaden koszt i zobaczę kiedy wpadną jakieś tanie oferty).

 

Ja raczej w grudniu się nie wybiorę więc jeśli ktoś zarejestruje się teraz na gopassie to za symboliczną opłatą na mój rachunek bankowy (powiedzmy: 15 EU) mogę napisać do TMR by przenieśli moje zniżki na Wasze konto (zniżki są przenośne w całości więc -  jedna osoba dostaje 8 kuponów - 4 na Jasną za 19,90 i 4 na Vysokie Tatry za 16,90) 

 - mam 6 takich pakietów (6 gopassów). Ważność do 25.12 więc i o święta można zahaczyć :) .Ważne by zrobić to możliwie szybko, bo 2 tygodnie to czas oczekiwania na kartę magnetyczną która przyjdzie do Was pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co widzę, to ten kod mam na wyciągu przed nazwą akcji.

Przez jakie biuro maklerskie kupowałeś akcje? Nie polecam biura maklerskiego Pekao CDM. Z wielką łaską podstemplowali mi wyciąg z rachunku, potwierdzający ilość posiadanych akcji. O podpisie pracownika biura można zapomnieć, żaden nie chce się podpisać na wystawionym dokumencie, twierdząc że mu nie wolno. Na wyciągu nie ma również wymaganego kodu ISIN. Po raz kolejny Tatry TMR odrzuciło mi rejestrację benefitów, tym razem dopominając się, żeby im dosłać dokument potwierdzający kod ISIN (notabene wspólny dla wszystkich akcji kupowanych za pośrednictwem Pekao CDM) z pieczątką biura i podpisem brokera. Od ponad dwóch tygodni wymieniamy się korespondencją i powoli zaczyna mnie coś trafiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Tatry TMR odrzuciło mi rejestrację benefitów, tym razem dopominając się, żeby im dosłać dokument potwierdzający kod ISIN (notabene wspólny dla wszystkich akcji kupowanych za pośrednictwem Pekao CDM) z pieczątką biura i podpisem brokera. Od ponad dwóch tygodni wymieniamy się korespondencją i powoli zaczyna mnie coś trafiać.

To i tak masz szczęście, że dotarłeś do tego etapu - mnie na stronie wyskakuje błąd, albo komunikat, że telefon podany w nieprawidłowym formacie (najpierw wybiera się kraj z prefiksem +48, więc myślałem, że wystarczy już sam numer, ale jednak nie...) - spróbuję później z innego komputera.

A ten ISIN to był wymagany w poprzednich latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak masz szczęście, że dotarłeś do tego etapu - mnie na stronie wyskakuje błąd, albo komunikat, że telefon podany w nieprawidłowym formacie (najpierw wybiera się kraj z prefiksem +48, więc myślałem, że wystarczy już sam numer, ale jednak nie...) - spróbuję później z innego komputera.

A ten ISIN to był wymagany w poprzednich latach?

Trudno powiedzieć o co chodzi z tym numerem, jak się rejestrowałem to była inna witryna, coś tam pamiętam, że tez był jakiś problem z numerem telefonu, ale to chyba chodziło o to żeby nie było spacji pomiędzy prefiksem a numerem. Po którejś próbie system przyjął numer. Jak było z kodem ISIN w poprzednich latach nie wiem bo to mój pierwszy rok korzystania z benefit-ów. 

Po długiej rozmowie telefonicznej z BOK biura maklerskiego udało mi się przekonać do wystawienia wyciągu z rachunku, który będzie zawierał również kod ISIN (oczywiście za dodatkową opłatą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje Witku. Dwa lata temu rozważałem nabycie ich akcji w celu korzystania z benefitów narciarskich. Niestety trudności jakie piętrzą przed swoimi akcjonariuszami są tak paranoiczne (lub celowe), że odpuściłem. Uznałem, że bardziej mi się opłaca kupić "sezonówkę" i nie zawracać sobie głowy z tymi akcjami.

                                                                      Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje Witku. Dwa lata temu rozważałem nabycie ich akcji w celu korzystania z benefitów narciarskich. Niestety trudności jakie piętrzą przed swoimi akcjonariuszami są tak paranoiczne (lub celowe), że odpuściłem. Uznałem, że bardziej mi się opłaca kupić "sezonówkę" i nie zawracać sobie głowy z tymi akcjami. Pozdr.

No trochę utrudniają, ale nie zamierzam im odpuszczać. W ostateczności mogę sprzedać akcje. Nawet po dzisiejszym kursie, odliczeniu podatku i prowizji brokera wychodzi pewnie coś koło 20% zysku za sześć miesięcy. Na czym tyle da się teraz zarobić :), chyba tylko na walucie jeżeli ktoś był przewidujący :). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakie biuro maklerskie kupowałeś akcje?

 

BOŚ

od kilku lat biorę wyciąg osobiście (ten bezpłatny), proszę o pieczątkę i podpis, następnie go skanuję i wysyłam przez formularz, benefity pojaiwają się na końcie po kilku dniach

 

telefon podawałem w formacie 123456789

ale widzę, że teraz jest inna aplikacja, ja wypełniałem przez tą starą, 2go listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Witek, to jest metoda. Musisz być uparty i wydębisz swoje, ale to irytujące. Ja kupiłem inne akcje (zresztą już je sprzedałem) i z zysku Gopass też mam free. Każda metoda, jeśli skuteczna jest dobra. Oni mnie zniechęcili wystarczająco utrudniając np. płacenie kartą za Gopass. Ileś razy transakcję mi odrzuciło.

                                                                                          Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym komputerze mam to samo. Jak podaję w formacie 123456789, to mam komunikat "numer telefonu został wpisany nieprawidłowo", a jak dopisuję na początku np. 48, +48, lub 0048, to wyskakuje mi błąd: "Nie powiodło się zapisywanie wniosku o rejestrację".

EDIT: Dostałem informację, że pracują nad nową stronką - na razie są błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej w grudniu się nie wybiorę więc jeśli ktoś zarejestruje się teraz na gopassie to za symboliczną opłatą na mój rachunek bankowy (powiedzmy: 15 EU) mogę napisać do TMR by przenieśli moje zniżki na Wasze konto (zniżki są przenośne w całości więc -  jedna osoba dostaje 8 kuponów - 4 na Jasną za 19,90 i 4 na Vysokie Tatry za 16,90) 

 - mam 6 takich pakietów (6 gopassów). Ważność do 25.12 więc i o święta można zahaczyć :) .Ważne by zrobić to możliwie szybko, bo 2 tygodnie to czas oczekiwania na kartę magnetyczną która przyjdzie do Was pocztą.

Co to są za żniżki? Mam sezonówkę - też mam takie zniżki jak Ty? Gdzie je znaleźć? Chciałbym zabrać kumpla bez sezonówki ze sobą w grudniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są za żniżki? Mam sezonówkę - też mam takie zniżki jak Ty? Gdzie je znaleźć? Chciałbym zabrać kumpla bez sezonówki ze sobą w grudniu. 

 

Powinny być na Gopasie w zakładce Moje zniżki.

Wątpie byś miał bo masz sezonówkę więc pewnie nie chcą ludzi niepotrzebnie wku**iać, ale mogę się mylić.

Nie miałem nigdy sezonówki na ośrodki TMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym komputerze mam to samo. Jak podaję w formacie 123456789, to mam komunikat "numer telefonu został wpisany nieprawidłowo", a jak dopisuję na początku np. 48, +48, lub 0048, to wyskakuje mi błąd: "Nie powiodło się zapisywanie wniosku o rejestrację".

EDIT: Dostałem informację, że pracują nad nową stronką - na razie są błędy.

Udało ci się przejść etap rejestracji?

Dostałem dzisiaj maila, że nie mają zastrzeżeń do dokumentów, które wysłałem im bezpośrednio na konto [email protected] Poprosili by ponownie przejść procedurę rejestracji na GOPASS. Niestety w nowej aplikacji mam ten sam problem, że format numeru telefonu jest niepoprawny. Napisałem maila do Słowaków zobaczę co mi odpiszą.

 

Edit.

Udało mi się zarejestrować yes, yes, yes :). Numer telefonu musi być w formacie 12 34 56 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż błąd, ale chyba stronka wciąż nie jest gotowa (na dole wyświetla mi się coś takiego jak poniżej). Zresztą pisali, że naprawa tej aplikacji może im zająć parę dni, więc na razie czekam.

[pl:registration shareholder footer info 2]

[pl:registration shareholder footer info 3]

[pl:registration shareholder footer info 4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż błąd, ale chyba stronka wciąż nie jest gotowa (na dole wyświetla mi się coś takiego jak poniżej). Zresztą pisali, że naprawa tej aplikacji może im zająć parę dni, więc na razie czekam. [pl:registration shareholder footer info 2] [pl:registration shareholder footer info 3] [pl:registration shareholder footer info 4]

U mnie wyświetlały się te same komunikaty. Po każdej błędnej rejestracji dochodził kolejny. Spróbuj wpisać numer tak jak podałem wcześniej - dwie cyfry spacja dwie cyfry spacja dwie cyfry spacja trzy cyfry. Wpisując w ten sposób numer telefonu zarejestrowałem bez żadnego problemu cztery osoby. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie klapa na całego. Chwile naśnieżali ale raczej mało już z tego zostało... Na otwarcie 3 grudnia nie ma co oczekiwać cudów. Ochłodzenie ma być od przyszłego tygodnia więc może zdążą naśnieżyć BIela Put plus coś jeszcze łatwego... Im dalej w grudzień tym powinno być lepiej. Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie klapa na całego. Chwile naśnieżali ale raczej mało już z tego zostało... Na otwarcie 3 grudnia nie ma co oczekiwać cudów. Ochłodzenie ma być od przyszłego tygodnia więc może zdążą naśnieżyć BIela Put plus coś jeszcze łatwego... Im dalej w grudzień tym powinno być lepiej. Mam nadzieję.

 

Ostatnio Igor Rattaj mówił, że dla nich sezon zaczyna się 24 grudnia, jeśli się uda nąsnieżyć coś wcześniej to ruszą ale ciśnienia raczej nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...