Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100 % nie wiem ale večerný - 18:00-21:00 h. - platí v stredisku Chopok sever - lanovka Biela Púť a vlek Záhradky Na večerné lyžovanie neplatia denné, viacdenné ani sezónne skipasy, je potrebné zakúpiť osobitný skipas.

Użytkownik mm2 edytował ten post 25 styczeń 2013 - 15:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpy powiadasz :) wystarczy zawitac trochę bliżej np Szklarska bo o ile się nic nie zmieniło to Puchatek wieczorny też osobno płatny i kasa podobna ;-) Ta czerwona oswietlona całkiem fajna ale podjazd orczykiem bo kanapa ciśnie trochę wyżej a nie zauważyłem tam lamp

Użytkownik mm2 edytował ten post 25 styczeń 2013 - 15:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładne ALPY zrobili, toż to skandal :)

A gdzie w Alpach karnet terminowy obejmuje też jazdę wieczorną? Jeszcze jedno pytanie ,wiecie coś na temat ubezpieczenia zawartego w cenie karnetu?Pisałem maila do centrum informacji,ale bez pozostał odpowiedzi,a na stronie Chopoka jest informacja o ubezpieczeniu zawartym w cenie karnetu,ale nie ma konkretów,na jaką sumę i co obejmuje?http://www.jasna.sk/pl/informacje/faq/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wyjazdu na nart na Słowację bez wykupionego ubezpieczenia. Kosz rzędu 10 zł dziennie trzeba po prostu doliczyć. W karnecie jest tylko OC, czyli ubezpieczenie innych, których uszkodzi narciarz z imiennym karnetem. Jeśli zjedziesz z trasy i ściągną cię śmigłowcem, to na pewno nie zapomną o odpowiedniej zapłacie.

W cenę skipassów wliczone jest ubezpieczenie na wypadek interwencji górskiego pogotowia ratunkowego na oznakowanych trasach narciarskich w ośrodku, w którym obowiązują skipassy, w godzinach otwarcia ośrodka, oraz w dniu ważności skipassu. http://www.jasna.sk/...sza-pomoc/#c971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Proszę o zdjęcie tego banera, ja takowe też miałem ale to tatrzańska Łomnica tak się reklamowa być może jasna też ma taki ale w końcu to konkurencja

moge podać lokalizację, bo za dużo czasu by mi to zajęło - Kraków, ul. Konopnicka, jadąc od mostu Dębnickiego, po lewej stronie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie...jak nie sypnie śniegiem, to pojeżdżę jak zawsze tylko do lukovej i tylko na północy ,ale zapłacę jak za zboże

W/g tamtejszego newslettera to śnieg jest tylko zamieciony jak zwykle nad Lukovą. Aczkolwiek tej decyzji co do wagonów w dniu dzisiejszym się nie spodziewałem - dbają o zdrowie wszystkich turystów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was orientuje się jakie warunki bywają na Jasnej w pierwszej połowie marca?Zwykle bywałam tam wcześniej, a w tym roku tylko marzec wchodzi w grę i zastanawiam się czy warto.

Zazwyczaj bardzo dobre,żeby nie powiedzieć najlepsze,tak samo jak na Łomnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"od pażdziernika akcje TMR mozna kupowac tez na GPW, za 25 akcji (po ok. 185 pln) dostaje się 6-dniowy skipass, wart ok. 160-180 euro, a nawet wiecej jeśli ktoś przyjezdza kilka razy na weekend; akcje trzeba posiadac 30.11, czyli ostatnie 2 dni na zakupy!!! warto przekalkulować! skipass obowiazuje też w Lomnicy, Plesie i Tatralandii!" gdyby się ktoś wybierał to mam z tej opcji karnet do odstąpienia, bo sam nie mogę skorzystać, priv albo [email protected]

Użytkownik marconi edytował ten post 04 luty 2013 - 16:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaletą tego jest położenie i chyba tylko to. Hotel trąci PRLem, obsługa ma muchy w nosie, a jedzenia pod groźbą utraty życia należy unikać.

Potwierdzam - dałem się kiedyś skusić na grudniową promocję - nie polecam niczego oprócz lokalizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie przylamaliscie :-(

Nie no, tragedii nie ma - po prostu jak dla mnie dość słabo wypada stosunek jakości do ceny (płaci się głównie za położenie, a hotel to późny Gierek). Zresztą i tak jedziesz głównie na narty (zakładam) więc hotel jakoś przeżyjesz:). ps. A może akurat Tobie się spodoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...