Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja jechałem pierwszy raz to nie było sniegu problem polegał na tym że do 21 było ciepło i nagle złapał mróz i zrobiła się szklanka

Czyli anomalia pogodowa... Dobrze, że nic Wam się nie przytrafiło oprócz strachu!? W podobnych okolicznościach zmian temp. kiedyś facet leciał w butach narciarskich bo też przymarzło na trasie ...

w drodze powrotnej to samo, lód plus troszkę świeżego śniegu, za mało na łańcuchy

a pisałeś wcześniej, że powrotnie wracałeś przez Rużomberok/ D.Kubin - nie rozumiem? Tak czy inaczej nie wiem dlaczego tak długo zastanawiamy się nad ~4 litrami paliwa w obie strony (różnica w km pomiędzy odcinkiem Podbiel-Zuberec-L.Mikulaś a Podbiel-Rużomberok-L.Mikulaś (tu nawet szybciej o 5 min. a dalej) w/g www.mapy.cz) - pal licho tę winetkę!? W okresie zimowym też nie polecam skrótu przez Zuberec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem sie dowiedziec jak warunki na stoku, chcielismy sie wybraz ze znajomymi na weekend 18-20 stycznia, czy otwarte sa wszystkie trasy jak nasniezone. Jak cenowo wyglada karnet oraz nocleg... czytajac info na forach ludzie sa zawiedzeni w tym roku chopokiem z gory dziekuje za szczegolowe info ... Pozdrawiam

większość info, o które pytasz znajdziesz na: http://www.jasna.sk/ aktualnie działa: wyciągi: 18 z 29 trasy: 25 z 39 karnet 1 dniowy - 35 euro (33 e od poniedziałku)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście polecić jakiś niedrogi nocleg dla 3 osób w okolicy Jasnej ?

To już było ale mogę polecić nocleg u p.Dziurik w Demanova po 10 eur./os. Na Forum są ciekawe pokoje www.apartament-slowacja.com (sprawdzę w przyszłości). Jedną z najtańszych ofert znajdziesz na www.hej.pl Dodatkowe info: www.mapy.cz oraz www.holidayinfo.sk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
DSC_0098.JPG H]Pisałem już szybciej a wróciłem w niedziele bo w weekend jazda to pomyłka tyle ludzi, więc tak w dni od pon do piątku nie czeka się nawet 2 min gondola do 5min max i tylko raz tak było normalnie to wsiadasz już do drugiej. Trasy w pierwszym dniu padało w nocy wiec wiele nie ratrakowali dla mnie ideał, kolejne dni wyratrakowane i jazda po grzebieniu choć nie przepadam,,w sobotę miejscowy lud pod zepchnietym śniegiem ludzi na trasie znosnie na niebieskiej za dużo a co dziwo na czarnej na południowej stronie wielu amatorów probowalo choć raz tam zawitac a liczyłem że będę sam. Jeśli ilość miałbym porównać do Szklarskiej to ludzi było trzykrotnie mniej. Ceny za żarcie w knajpie... coraz drożej Połowa pobytu słoneczko a druga połowa zachmurzenie z tym że można było trafić na mleko z widocznoscia max 5 m. Żałuję tylko tego że nogi nie pozwoliły na tyle ile ja bym chciał :D Mega zadowolony poleca. ps. Tak alpejsko to się chyba nie chopok reklamuje kolego

Załączone miniatury

  • DSC_0094.jpg
  • DSC_0101.jpg

Użytkownik mm2 edytował ten post 23 styczeń 2013 - 11:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liptov Card sprzedała mi właścicielka kwatery w której nocowalismy, nawet o to nie pytalismy bo te trzy euro to nie majątek a skibus był tylko o 8.24 i myślałem że nie będzie sensu tak rano wstawać ale mylilem się ja tam byłem jeszcze przed otwarciem stoku. Karta chyba do września
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty Rysiek byś chciał się wybrać o tej porze? ;-) Jakby tak dali tak jeszcze o 8.50 byłoby gites. Właścicielka proponowała nam albo 3 dniowy za 3 euro albo 6 dniowy za 6 euro

Ja piszę o www.liptovcard.sk (cena oficjalna to 10 euro) którą także niektórzy wliczają do ceny noclegów lub masz ją za darmo (od 7 dni) gdy właściciel noclegów ma umowę.z gminą. A ty o czym piszesz bo ja już nie wiem? Co za 3 euro na 3 dni lub 6/6 - nie znam tej kombinacji? Skibus o 11.54 można zawsze wykorzystać np na popołudniowe lub wieczorne jeżdżenie lub podjechać do dyskoteki. Dużo niedomówień i sprzeczności w twoich opisach ale nie będziemy wywoływać wilka z lasu.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o www.liptovcard.sk (cena oficjalna to 10 euro) którą także niektórzy wliczają do ceny noclegów lub masz ją za darmo (od 7 dni) gdy właściciel noclegów ma umowę.z gminą. A ty o czym piszesz bo ja już nie wiem? Co za 3 euro na 3 dni lub 6/6 - nie znam tej kombinacji? Skibus o 11.54 można zawsze wykorzystać np na popołudniowe lub wieczorne jeżdżenie lub podjechać do dyskoteki. Dużo niedomówień i sprzeczności w twoich opisach ale nie będziemy wywoływać wilka z lasu.;)

Rysiek ja z 3 razy pisałem o Liptov Card Miła pani zaproponowała tak jak pisałem 3/3 euro i 6 za większą sumę O 11.54 chcesz się wybrać na nocną jazdę lub dyskotekę? Dużo niedomówień i sprzeczności w twoich opisach ale nie będziemy wywoływać wilka z lasu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła pani zaproponowała tak jak pisałem 3/3 euro i 6 za większą sumę O 11.54 chcesz się wybrać na nocną jazdę lub dyskotekę?

a co ? - nie byłeś tam na dyskotece? Czy nocne jazdy też były? Wiem tylko o wieczornych -Zahradky/ B. Put, obecnie w/g newslettera tylko na B.P. 3 x pisałeś i nic nie wytłumaczyłeś a chciałbym poznać te warianty 3/3 oraz 6/6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek o 12 godz to nawet dla dzieci nie ma dyskoteki, o wieczornej jeździe przed południem też nie słyszałem LC do 5 dni 5% Od 6dni 30 % ale tu mogę się mylić ja dostałem 5% upustu

ale z ciebie filozof Czesiek:D - faktycznie - kurs o 11.54 jest jeszcze przed południem:) Pomieszałeś z tą liptovcard ale już wiem co dostałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...