Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Donovaly

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 bubol

bubol

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1520 postów
  • Na forum od: 01.2010
1296
  • Umiejętności: 1
  • Katowice

Napisano 19 styczeń 2013 - 17:32

Byłem tam dawno temu ,jakieś 10 lat ,więc proszę nie brać mojej opinii pod uwagę,ale pamiętam ten ośrodek jako jedną wielką muldę i to taką do kolan,główna trasa ciekawa długa ,ale nic poza tym.Z pewnością tam nie wrócę.

#22 daro65_del

daro65_del

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2429 postów
  • Na forum od: 03.2009
216

Napisano 19 styczeń 2013 - 20:04

Byłem tam dawno temu ,jakieś 10 lat ,więc proszę nie brać mojej opinii pod uwagę,ale pamiętam ten ośrodek jako jedną wielką muldę

I twoje spostrzeżenia są bardzo trzeźwe bo cały ośrodek jest zapadły jak gdyby w muldzie.:D
Uroczy! Już nie mogę się doczekać kiedy odwiedzę to fantastyczne miejsce - tyle tam atrakcji a okolice też kuszą.

#23 burningman

burningman

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • Na forum od: 01.2012
0
  • Gdańsk

Napisano 28 styczeń 2013 - 01:32

Jesli ktos ma sprawdzona kwaterke w Donovaly w rozsadnej cenie [wiem, ze moze to byc oksymoron w tym przypadku] to poprosze namiary.
Planujemy spedzic tam tydzien z dzieciakami w polowie lutego. Z gory dzieki.

#24 burningman

burningman

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • Na forum od: 01.2012
0
  • Gdańsk

Napisano 28 styczeń 2013 - 14:15

I jeszcze jedno. czy ktos z forumowiczow korzystal ze szkoly narciarstwa dla dzieci w Donovaly i moglby sie podzielic wrazeniami?
Zamierzam wykupic kurs dla corki 7-letniej. Mam nadzieje, ze sie dogadaja z instruktorem.

Na parksnow.sk sa wymienione 3 szkoly z czego dwie wygladaja na dobrze zorganizowane (Patty SKI oraz DAMi SKI&SNB SCHOOL) - ktos mial do czynienia z nimi?

#25 daro65_del

daro65_del

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2429 postów
  • Na forum od: 03.2009
216

Napisano 09 kwiecień 2013 - 09:16

Wyciągają tylko w weekendy i nie wszystko chodzi ale warunki i ceny (5-9eu/os.den) zachęcają do przyjazdu.
Można tam podjechać i z dalsza. Ja dotarłem tam z besenova.sk
Jeśli ktoś potrzebuje rodzinnego wypadu to mogę polecić ten ośrodek właśnie teraz.
www.holidayinfo.sk

#26 Adamder

Adamder

Nowy użytkownik

• 20 postów
  • Na forum od: 11.2013
1
  • Katowice

Napisano 19 styczeń 2015 - 14:41

Wybieram się z rodziną do Donovaly.  Czy może ktoś z forumowiczów korzystał z którejś ze szkół narciarskich w Donovaly i podzielić się opinią?