Skocz do zawartości

Szukam wyjazdu zorganizowanego w terminie 04.03 - 11.03.


krakowianka jedna

Rekomendowane odpowiedzi

W tym czasie pojeździcie prawie wszędzie w Alpach/Dolomitach. Zapoznaj się z propozycjami krakowskich biur nastok.pl (dawny Olimp) lub wygodatravel.pl  Wielokrotnie z nimi wyjeżdżaliśmy do Włoch. Do Austrii zawsze sami organizowalismy sobie pobyt. Ostatnio z nastok.pl byliśmy w 3 Zinnen, choć dojeżdżalismy własnym samochodem. Ale spotkani w hotelu Polacy dojechali autokarem i nie narzekali na dojazd. Gdzie nie pojedziecie bedzie dobrze o ile nie traficie na fatalną pogodę. Pod tym wzgledem Włochy wydają się bezpieczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, a_senior napisał:

W tym czasie pojeździcie prawie wszędzie w Alpach/Dolomitach. Zapoznaj się z propozycjami krakowskich biur nastok.pl (dawny Olimp) lub wygodatravel.pl  Wielokrotnie z nimi wyjeżdżaliśmy do Włoch. Do Austrii zawsze sami organizowalismy sobie pobyt. Ostatnio z nastok.pl byliśmy w 3 Zinnen, choć dojeżdżalismy własnym samochodem. Ale spotkani w hotelu Polacy dojechali autokarem i nie narzekali na dojazd. Gdzie nie pojedziecie bedzie dobrze o ile nie traficie na fatalną pogodę. Pod tym wzgledem Włochy wydają się bezpieczniejsze.

Dziękuję za wiadomość. Wysłałam zapytania do biur ale mam obawy bo znam ich oferty. Nam zależy, żeby pojechać autokarem na zorganizowany wyjazd. Przede wszystkim chodzi o to, żeby w hotelu przy kolacji można było się podzielić wrażeniami z tras itp. Jeździłyśmy też indywidualnie i nie jest dla nas problemem zorganizowanie hotelu itp. Miałam nadzieję, że podłączymy się do jakiejś grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krakowianka jedna napisał:

Dziękuję za wiadomość. Wysłałam zapytania do biur ale mam obawy bo znam ich oferty. Nam zależy, żeby pojechać autokarem na zorganizowany wyjazd. Przede wszystkim chodzi o to, żeby w hotelu przy kolacji można było się podzielić wrażeniami z tras itp. Jeździłyśmy też indywidualnie i nie jest dla nas problemem zorganizowanie hotelu itp. Miałam nadzieję, że podłączymy się do jakiejś grupy.

Rozumiem. Być może znajdzisz kogoś/jakąś grupę na forum, która jedzie gdzieś na zorganizowany wyjazd i dołączycie się. Ale jeśli po prostu zapiszecie sie na jakiś wyjazd z biurem to prawdopodobnie traficie na sensownych ludzi. Na wszystkich takich wyjazdach spotykaliśmy innych uczestników, z którymi szybko dogadywaliśmy się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj,

 

co roku robimy w terminie marcowym wyjazd niekomercyjny w Trzy Doliny, to największy obszar sportów zimowych w Europie.

Śpimy wysoko w górach, na stok bezpośrednio z narciarni bez konieczności jeżdżenia gdzie kolwiek busami, zawsze też można  wrócić do pokoju o dowolnej porze.

Dojazd szybkim autokarem.

Na miejscu jesteśmy 7 dni, można na prawdę wypocząć na powietrzu.

 

więcej informacji masz pod Facebookiem: MikolajSKiTeam szukaj i wyjazd marcowy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...