Skocz do zawartości

SKI PASS Białka


wickerman

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

He he... bo z piciem jest tak samo jak z jeżdżeniem na nartach - trzeba umieć. A doświadczenie zbiera się latami.

Pozdrowienia

Cześć

No, a ja tyle lat trenuję i nic. Narty i picie zawsze do odcięcia 🙂. Ale nie sikam po ścianach i pawi nie puszczam, bo dobry gospodarz nawet g..no do domu przyniesie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marcos73 napisał:

Cześć

.........Ale nie sikam po ścianach i pawi nie puszczam, bo dobry gospodarz nawet g..no do domu przyniesie.

pozdrawiam

Cześć

To właśnie objaw profesjonalizmu. I na zerwanym jeszcze ze dwie godziny pogadasz i żonę do domu odprowadzisz...

Pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

To właśnie objaw profesjonalizmu. I na zerwanym jeszcze ze dwie godziny pogadasz i żonę do domu odprowadzisz...

Pozdro

Mitek

Żonie czasami moja profeska to bokiem wychodzi, zawsze tak mówi, na szczęście dla mnie już po wybiciu korków:" wszyscy już poszli a ty quwa dalej siedzisz". Jak już ruszę to znowuż słyszę, "no quwa narty nawet w lecie". Z kilometra potrafię i 7 zrobić. Gadamy wówczas przez komórkę, bo r30 założone i nie słyszę jak idę pełnym skrętem. Na szczęście znam to tylko z opowiadań. Ile w tym prawdy, niestety nie wiem 🙂

pozdrawiam

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bacek napisał:

Pod samą Kotelnicą parking faktycznie już płatny 30pln. Niżej darmowy.

 

FISy niestety wyłączone, produkują tam wielkie hałdy śniegu.

Możesz napisać w którym miejscu kończą się płatne parkingi? Rozumiem, że ten na dole pod krzesłem nr 4 jest płatny, a te po prawej jak się dojeżdża też?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...