Skocz do zawartości

SKI PASS Białka


wickerman

Rekomendowane odpowiedzi

Cze

Sprawdź sobie na stronie, które stacje obejmuje - nie wykorzystane karnety można zwrócić przed upływem terminu ważności (dany sezon i rodzaj sezonu wysoki/Top etc). Najlepiej kupić on-line. Ja mam karnet - więc tylko ładuje - karnety mam podpięte do konta. Nie kupować na dany dzień (można zwrócić - ale tylko przed upływem dnia na który został wykupiony) - tylko na dany sezon. Zwrot nie dotyczy karnetów wielodniowych już rozpoczętych (możliwy w określonych przypadkach - określone w regulaminie). Nie rozpoczęte można także zwrócić bezproblemowo.

pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy Kotelnicy na pewno sa też bezpłatne parkingi, w zasadzie większość z nich.

Jak by co nie polecam parkingu pod Kotelnicą. To walka często z pyskówkami, no chyba że będziesz przed otwarciem stoku. Dużo mniej stresująco i bezproblemowo jest z drugiej strony z Kaniówki.

Edytowane przez Bacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bacek napisał:

Przy Kotelnicy na pewno sa też bezpłatne parkingi, w zasadzie większość z nich.

Jak by co nie polecam parkingu pod Kotelnicą. To walka często z pyskówkami, no chyba że będziesz przed otwarciem stoku. Dużo mniej stresująco i bezproblemowo jest z drugiej strony z Kaniówki.

Pamiętam z tamtego roku jakoś ciasno przy Kotelnicy i wiem ,że nie mogłem jednego razu wyjechać bo nie mogłem znaleźć automatu by skasować bilet wyjazdu. Jest schowany za jakąś budką. Dzięki za sugestie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bacek napisał:

W tamtym roku chyba tylko raz czy dwa parkowałem na Kotelnicy na nocne jazdy ale nic nie kasowałem.

bo tam jest z tego co widzę na planie 6 parkingów  ja wiem ,że wjeżdżałem ten po lewej więc była bramka - przy termach dlatego chyba płaciłem. To myślę, że podjadę na Kaniówkę a kolejkami dojazdę i tak wszędzie bo widzę, że trasy otwarte.  Zresztą i tak większość na Rusińskim spędzę tam mniejszy tłok. Przynajmniej był w tamtym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rusińskiego nigdzie nie dojedziesz bo on jest niedołączony, były plany na orczyk w tamtą stronę ale jakoś chyba nie wypaliły. No chyba że coś w to lato otworzyli. A swoją drogą na Rusinie mnie jeszcze nie było i mam w planach na jeden dzień tam wyskoczyć.

 

W tamtym roku wyskoczyłem na Koziniec ale przy poziomo padającym śniegu, sporo Białki wtedy powyłączali. Bez szału ale kolejek nie było, może i ze względu na pogodę. Z bliskich jeszcze Litwinka mi została

Edytowane przez Bacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wickerman napisał:

bo tam jest z tego co widzę na planie 6 parkingów  ja wiem ,że wjeżdżałem ten po lewej więc była bramka - przy termach dlatego chyba płaciłem. To myślę, że podjadę na Kaniówkę a kolejkami dojazdę i tak wszędzie bo widzę, że trasy otwarte.  Zresztą i tak większość na Rusińskim spędzę tam mniejszy tłok. Przynajmniej był w tamtym roku.

To kiedy wpadasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, w sobotę wieczorem dojeżdżamy i załatwiamy bilety. Dużo was jest? Zawsze zbieramy grupę żeby dostać bilety ze zniżka 10%. W tym roku chyba z 6 osób nam brakuje jak wszyscy dojadą. Jak się chcesz dołączyć to da radę zorganizować. Braki w miejscu zakwaterowania najpierw będziemy próbowali zapełniać.

Edytowane przez Bacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bacek napisał:

Pewnie tak, w sobotę wieczorem dojeżdżamy i załatwiamy bilety. Dużo was jest? Zawsze zbieramy grupę żeby dostać bilety ze zniżka 10%. W tym roku chyba z 6 osób nam brakuje jak wszyscy dojadą. Jak się chcesz dołączyć to da radę zorganizować.

Ja tylko na week

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bacek napisał:

Nie ma znaczenia, mogą być i krótsze, nie muszą wszystkie być takie same, tyle że Ty pewnie od rana w sobotę będziesz potrzebował biletu.

Cześć

W sobotę później niż na rano to chyba kupowanie czegokolwiek oprócz browaru jest bez sensu.

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnet działa od wjazdu a nie od zakupu. Także w sobotę wieczorem jak najbardziej żeby w niedzielę rano zacząć. Przy okazji w ferie niedziele są zauważalnie luźniejsze.

Poza tym są dwie szkoły Otwocka i Falenicka. Ja tam lubię na drugą turę startować o 18 bo na stokach zdecydowanie luźniej.

Cięgiem to po 5 godzinach by mnie na noszach wynosili. Natomiast w dwóch turach rano i wieczorem to spokojnie do 7-8 h dociągam.

Piwa to się w domu mogę napić, natomiast pagórków w domu za wielu nie mam.

Edytowane przez Bacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gabrik napisał:

Bacek jak siekniesz więcej, to i Jurgów możesz w przedpokoju zobaczyć 😉

Cześć

A nawet Alpy... 😉

A poważniej to ja Wam powiem, że dla mnie dużą przyjemnością jest usiąść sobie z piwem, już najeżdżonym będąc, pod stokiem i podelektować się samą atmosferą, oglądać jeżdżących, słuchać chrzęstu śniegu a jak jeszcze można z kimś fajnym pogadać...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bacek napisał:

A potem wypadki chodzą po tych przedpokojach. Na imprezie u znajomej ktoś się tak zrobił że poszedł się odsikać do lasu. No i już potem miała na ścianie  tylko górną część fototapety.

Cześć

He he... bo z piciem jest tak samo jak z jeżdżeniem na nartach - trzeba umieć. A doświadczenie zbiera się latami.

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...