Skocz do zawartości

Sprawdzony serwis maszynowy Warszawa lub


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, nikon255 napisał:

Tez na to choruje. Wszystkie lepsze niz te ktore mam 😂 obiecalem sobie, ze nie zmieniam nart poki jakies sie nie skończą. 

Ja słucham rady @Bruner79 i będę tłukł Sztekle aż będę mógł się na forumowym zlocie pokazać.....ale, jak się trafi fajna i tańsza, to mogę złamać postanowienie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, nikon255 said:

Poprawiac skila, zamiast wymieniac sprzet 😛 narazie ciezko idzie. 0 dni na liczniku w tym sezonie.

Miałem takie ciche domniemanie, że nie byłeś w tym roku się pokłonić Matce Boskiej Zieleńskiej. Upatruję w tym nawet przyczyny, że sezon mamy jaki mamy 😛. Pojedź i wtedy zobaczymy czy coś się poprawi 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gabrik napisał:

Kraj....planowanie itd. Kompleksowe doprowadzenie nart do idealnego stanu.

Ja ostrzę w Sport-Rent w Wiśle (przy Cienkowie) i do tej pory nigdzie lepiej nie zrobili.

Jak poprosisz żeby Ci naostrzyli na 87/05 bez żadnego tępienia to na pierwszym zjeździe przypomnisz sobie wszystkie przekleństwa, O ile dasz radę jechać. 😉

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Spiochu napisał:

Ja ostrzę w Sport-Rent w Wiśle (przy Cienkowie) i do tej pory nigdzie lepiej nie zrobili.

Jak poprosisz żeby Ci naostrzyli na 87/05 bez żadnego tępienia to na pierwszym zjeździe przypomnisz sobie wszystkie przekleństwa, O ile dasz radę jechać. 😉

 

Nie chcę zaczynać tematu "kątów", bo jest drażliwy, a dwa do końca nie każdy wie jakie ma i czy mu tępili. Zatem temat jest mocno niesprecyzowany. Choć myślę, że lepiej niech zrobią jak trzeba i ewentualnie pokażą gdzie i jak stępić, gdyby człowiek nie dawał rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...