Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

Ustroń czeka.....cały czas podziwiałem piramidy no i do piramidy jadę......Jedziesz na wycieczkę do Egiptu i widzisz???? basen....ja jadę do ustronia i widzę piramidy......???...kolejny raz Spalena Dolina na zakończenie sezonu poszła pa..pa...

Weź narty...Swego czasu jeździłem z Goczalkowic do Szczyrku... kwiecień był...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grimson napisał:

To są w takim razie trzy CG😁

Dupa dupa dupa jak mawia filozof  narodowy Ferdynand K , wystarczy w internetach poczytać że istnieje coś innego jak Czarna Góra 😂  Mitek pisze o tym kilka miesięcy ,trzeba być kompletnym kretynem żeby tak dać dupy jednym wpisem 🤣Świat nie kończy się na czarnej górze przynajmniej niektórym...

 

Edytowane przez Mikoski
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mikoski napisał:

Dupa dupa dupa jak mawia filozof  narodowy Ferdynand K , wystarczy w internetach poczytać że istnieje coś innego jak Czarna Góra 😂  Mitek pisze o tym kilka miesięcy ,trzeba być kompletnym kretynem żeby tak dać dupy jednym wpisem 🤣Świat nie kończy się na czarnej górze przynajmniej niektórym...

 

Naucz się j.polskiego amebo.

Zaczelo się od skrótu CG, z czego są dwa ośrodki o tej nazwie w PL. Do tego doszedl trzeci skrot CG od Czarny Gron.

Bez pozdrowienia debilu. Naprawdę masz z tego radość? Żal dupe ściska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...