Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, Lexi said:

Wszystko przez to że nie zastosowałeś utrwalacza.. w fotografii cz/b był to tiosiarczan sodu jeśli dobrze pamiętam...w narciarstwie to inny związek chemiczny - dostępny powszechniej znacznie.. 🙂

Ajtam ajtam. W czasach kiedy mieszkałem jescze w Rzeszowie to myśmy mieli to: Oryginalne wyłącznie z trójnożnym misiem i produkcji Pektowin Jasło. Tera panie to już takich nie robio.

CAM03430.jpg

O

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, KrzysiekK said:

Kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi .. w chmure puszczone, poszedł mail.

Pf

Oj Krzyśku co Ty taki rozkojarzony jesteś? 🙂 Beata proponuje ustalenie terminu zawczasu, żeby osoby które chcą wpaść na zlot wiedziały od razu i nie planowały kolidujących wyjazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzymQ napisał:

Oj Krzyśku co Ty taki rozkojarzony jesteś? 🙂 Beata proponuje ustalenie terminu zawczasu, żeby osoby które chcą wpaść na zlot wiedziały od razu i nie planowały kolidujących wyjazdów. 

No tak właśnie! Już myślałam, że napisałam nie dość zrozumiale… ja też jestem jeszcze jedną nogą na narcie w Zwardoniu 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, moruniek napisał:

Idzie wiosna, lato, może jakaś powtórka rowerowo/kajakowo/towarzyska ? 

Koledzy, wymiatacie na rowerach że ja to wam mogę koła pompować .... Jak już, to trzeba bardzo przemyśleć ten spot co by wyrównać szanse ....

 

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SzymQ napisał:

Oj Krzyśku co Ty taki rozkojarzony jesteś? 🙂 Beata proponuje ustalenie terminu zawczasu, żeby osoby które chcą wpaść na zlot wiedziały od razu i nie planowały kolidujących wyjazdów. 

Eh... Jutro na późno, wieczór wolny mam... Poważnie muszę tłumaczyć dlaczego nie kumam?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wyjazd imprezowo geologiczny:

Czarna lub  Biała Nida na jednodniowy spływik - jakieś 15 km np. Czarna na trasie Bizoręda- Mosty

Rajdzik rowerowy po obrzeżeniu mezozoicznym Gór Świętokrzyskich - trasa na czuja tak 100-110km fajnej nienerwowej jazdy teren asfalt pół/na pół po niedużych górkach.

Baza w ECEG: Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej - WITAMY (uw.edu.pl)

To rejon gdzie wszyscy mniej więcej będą mieć tyle samo do przejechania a pewnie nie wszyscy byli i znają.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, moruniek napisał:

Idzie wiosna, lato, może jakaś powtórka rowerowo/kajakowo/towarzyska ? 

Proszzzz…mówisz i masz…. Bardziej towarzyski niż rowerowy i kajakowy, ale dowolność zajęć w grupach. Boże Ciało, tj od środy do sobota/niedziela, baza w okolicach Milicza pod Wrockiem, spływ przez park Krajobrazowy Baryczy - Baryczą

do koloru - do wyboru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tak oczywiście. Jadę z dziewczynami bo jedzie jeszcze nasz przyjaciółka Ania, która w zeszłym roku przejechała Pomorską sama! Mamy już wszystko przyklepane a w zeszłym roku musieliśmy zrezygnować w ostatniej chwili więc teraz już musimy.

Świetny pomysł z tą Baryczą bo to piękne rejony a nam zupełnie rowerowo nieznane - no tylko z relacji i wytyczeń Wujota.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Na tą chwilę Krzysiek i Beata przesłali co mogli (jak film trwający 1 min może Ważyć 1,2G??? - Krzysiek opamiętaj się???🤣). Jeżeli ktoś coś jeszcze ma to dajcie - [email protected]..

25.03 jadę do sanatorium więc coś tam popełnię?????

A widziałeś jaka jakość ? No 🙂

Ciekaw jestem efektu. Odpoczywaj. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KrzysiekK napisał:

A widziałeś jaka jakość ? No 🙂

Ciekaw jestem efektu. Odpoczywaj. 

Ustroń czeka.....cały czas podziwiałem piramidy no i do piramidy jadę......Jedziesz na wycieczkę do Egiptu i widzisz???? basen....ja jadę do ustronia i widzę piramidy......???...kolejny raz Spalena Dolina na zakończenie sezonu poszła pa..pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

...kolejny raz Spalena Dolina na zakończenie sezonu poszła pa..pa...

Nie ma czego żałować, ja przy pięknej pogodzie będąc bez dzieci (dostałem dzień wolnego), postanowiłem tam podjechać. Zobaczywszy korek zawróciłem na Meander. Kilka osób również zawracało. Teraz będą budować niebieska trasę, będzie jeszcze więcej ludzi :classic_sad:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milicz i okolice - bardzo dobra propozycja. Byłem na ślubie brata (jego żona pochodzi z okolic) i się swego czasu dość mocno zdziwiłem. Zawsze omijałem, a to bardzo fajna miejscówka.  

Świętokrzyskie - również. 

Mazowieckie - jakby co, to pod koniec sierpnia wprasza się do mnie @Marcos73 więc jakiś grill będzie, trasy rowerowe znam, jeziora też do ogarnięcia, bardziej jednak pod SUP-a. Jakby ktoś chciał się podłączyć ? Serdecznie zapraszam. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...