Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

Sprawozdanie: dzień trzeci

Pogoda - dzwon, warunek - dzwon, pewien 11 letni młodzian ustawiony do normalnej jazdy, SL - dzwon (dosłownie), kwaśnica - dzwon, kajakowe opowieści - dzwon, co na kwaterze nie wiem ale Ania z Julką przyszły po Was na narciochy i Ania stwierdziła "dzieci grzeczne były"????

Kochani - bardzo ale to bardzo dziękuję ale nie ma tak kolorowo

Muszę

1. Wyrównać śmig do poziomu Mitka

2. Uruchomić kolana w krótkim ciętym do poziomu Marka

3. Faktycznie wyzerować grafik tak abym Wam mógł poświęcić więcej czasu na stoku

4. Przeprosić Igę że kompletnie zepsułem temat - ciężko nadrobić zaufanie ale solennie obiecuję że się postaram

Bardzo dziękuję za spotkanie.......było fantastycznie.....

Co zrobiłeś Idze. A mówiłem, ze te instruktory to socjopaty;-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Sprawozdanie: dzień trzeci

Pogoda - dzwon, warunek - dzwon, pewien 11 letni młodzian ustawiony do normalnej jazdy, SL - dzwon (dosłownie), kwaśnica - dzwon, kajakowe opowieści - dzwon, co na kwaterze nie wiem ale Ania z Julką przyszły po Was na narciochy i Ania stwierdziła "dzieci grzeczne były"????

Kochani - bardzo ale to bardzo dziękuję ale nie ma tak kolorowo

Muszę

1. Wyrównać śmig do poziomu Mitka

2. Uruchomić kolana w krótkim ciętym do poziomu Marka

3. Faktycznie wyzerować grafik tak abym Wam mógł poświęcić więcej czasu na stoku

4. Przeprosić Igę że kompletnie zepsułem temat - ciężko nadrobić zaufanie ale solennie obiecuję że się postaram

Bardzo dziękuję za spotkanie.......było fantastycznie.....

Z mojej strony gratulacje dla inicjatora tak zacnego spotkania @Adam ..DUCH. Fotki, opisy i co najważniejsze miny na zdjęciach udowadniają, ze było warto! Korci mnie żeby na następne spotkanie przynajmniej wbić na 1 dzień.

Edytowane przez grimson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, grimson napisał:

Niech będzie nawet i prezes naszego klubu. Chodzi o to, ze mało kto obecnie wychodzi z jakakolwiek inicjatywa. Tym bardziej na forach, które powoli wymieraja. Wiec tym bardziej czapki z głów, ze udało się.

Myśle podobnie. Oczywiście Mitek tez spiritus... movens i kolejne spotkanie udane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mała prośba - zdjęcia które robiliście proszę przesłać w oryginale na adres [email protected]. Zbiorę wszytko do kupy i każdemu prześlę pełny zestaw. W tym momencie nominuję Krzyśka do roli forumowego reportera....🤣 i od siebie dodam że zamiast @KrzysiekK powinno być Krzysiek65????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marcos73 napisał:

Migu, gdzieś Ty chłopie pojechał?

Tylko przyjechałem w sobotę naznaczony ręką Boga i rozpętało się piekło, takie śnieżenie turbo. W niedzielę już tak.

pozdrawiam

2AF2A54A-C25B-4FED-8830-874B4032BE3C.thumb.jpeg.2bc70088d6850f35e9d08d07caa6f34f.jpeg

CałyZwardoń dziś rano zasypało. Droga dojazdowa do pensjonatu pokryła się żywym lodem z posypką śniegową na tyle zakamuflowaną, że nawet Lexi temat musiał organoleptycznie ogarniać ... i ogarnął. Dobrze że nie miał kasku, bo by rozwalił... 

Padł blady strach na samą myśl o zjeżdżaniu stamtąd. Stromizna zacna. Po wstępnym ogarnięciu górnego parkingu i opracowaniu planu działań dalszych postanowiliśmy zjeżdżać z góry i zaraz skręcać w lewo w drogę poprzeczną, która była płaska i pokryta ,,grzecznym śniegiem,, ... Wielkie dzięki dla Marka, który wytyczył szlak zjeżdżając swoim vw. Marku, już mówiłem... Cojones gigantyczne. Dzięki. 

IMG_20230312_084514.jpg

IMG_20230312_081624.jpg

IMG_20230312_081627.jpg

IMG_20230312_084507.jpg

IMG_20230312_201155.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam ..DUCH napisał:

Jest mała prośba - zdjęcia które robiliście proszę przesłać w oryginale na adres [email protected]. Zbiorę wszytko do kupy i każdemu prześlę pełny zestaw. W tym momencie nominuję Krzyśka do roli forumowego reportera....🤣 i od siebie dodam że zamiast @KrzysiekK powinno być Krzysiek65????

Adam, to może jak osiągnę ten wiek... 🤣

Muszę przemyśleć jak to zrobić. Zdjęcia to pikuś. Ale filmy z GP to potężna masa bajtow. To 60fps i rozdzielczość ile fabryka....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, KrzysiekK napisał:

CałyZwardoń dziś rano zasypało. Droga dojazdowa do pensjonatu pokryła się żywym lodem z posypką śniegową na tyle zakamuflowaną, że nawet Lexi temat musiał organoleptycznie ogarniać ... i ogarnął. Dobrze że nie miał kasku, bo by rozwalił... 

Padł blady strach na samą myśl o zjeżdżaniu stamtąd. Stromizna zacna. Po wstępnym ogarnięciu górnego parkingu i opracowaniu planu działań dalszych postanowiliśmy zjeżdżać z góry i zaraz skręcać w lewo w drogę poprzeczną, która była płaska i pokryta ,,grzecznym śniegiem,, ... Wielkie dzięki dla Marka, który wytyczył szlak zjeżdżając swoim vw. Marku, już mówiłem... Cojones gigantyczne. Dzięki. 

IMG_20230312_084514.jpg

IMG_20230312_081624.jpg

IMG_20230312_081627.jpg

IMG_20230312_084507.jpg

IMG_20230312_201155.jpg

Szczęśliwemu posiadaczowi Golfa dedykuje film... ew drugi poniżej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, star said:

Co zrobiłeś Idze. A mówiłem, ze te instruktory to socjopaty;-)

Ja tylko powiem o sobie. Adam docenił mój brak dynamiki dość szorstkim komentarzem i udzielił nagany za jazdę na wstecznym. Szczerze mówiąc, aż się zastanawiam czy by może nart na deskę nie zamienić... 

P. S. Wpadaj koniecznie na kolejną edycję tej imprezy, bo Zwardoń na koniec sezonu jest jak Karowa na koniec Barbórki 🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SzymQ napisał:

Ja tylko powiem o sobie. Adam docenił mój brak dynamiki dość szorstkim komentarzem i udzielił nagany za jazdę na wstecznym. Szczerze mówiąc, aż się zastanawiam czy by może nart na deskę nie zamienić... 

P. S. Wpadaj koniecznie na kolejną edycję tej imprezy, bo Zwardoń na koniec sezonu jest jak Karowa na koniec Barbórki 🙂

@star... Chciałem Cię poznać .. szkoda że nie wyszło. Za rok poprosze....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Dziękujemy wszystkim. Było absolutnie zajebiście. Warunki drugiego dnia były najlepszymi w jakich jeździłem chyba od pięciu lat. Rozmowy...Ludzie...Bajka!

Pozdro 

 Fajnie się Ciebie słucha ... Szczególnie że słuchajac Ciebie coś sobie każdy przypomni, na moment wyłączy ( przeprosi ) Mitka, powie swoje, a Mitek kontynuuje bez zająknięcia swój wątek bez fochów... 🙂

Ewa, pozdrowienia ... Fajna jazda.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SzymQ napisał:

Ja tylko powiem o sobie. Adam docenił mój brak dynamiki dość szorstkim komentarzem i udzielił nagany za jazdę na wstecznym.

🙂

Szymek to nie jest tak......jest tak że moim zdaniem i jest to zdanie które tobie powtarzam od całkowitego początku naszych forumowych dyskusji i praktyki na stoku - szerokie pod butem narty zostaw sobie do zabawy...jak chcesz osiągnąć postęp zastąp zabawę  na ciężką pracę którą niewątpliwie uprościsz sobie nartami "normalnymi" tu tłumaczenie "nie mam takich butów" przepraszam szorstko będzie - "jakich" - buty do jazdy trasowej są jedne - to mogą być "halbki" sznurowane albo Koflach-y do kolan - ten sprzęt łączy jedno - zapniesz do każdej narty trasowej - każde inne to fanaberia - oferta była prosta od ołówków i pierwotnych carwingów GS do rasowych WC GS, dalej SL z rocznika 2005 do SL współczesnych a po drodze każda inna normalna narta.......Aneta ogarnia temat na komórkach SL....no to jest temat do przemyśleń...?????. Przepraszam że szorstko ale ...tak mi się wydaje że lepszej okazji to "testowania" nie było......a i do tego Sławek na stoku (kolega Marka) który tyłem jeździ lepiej niż 90 proc narciarzy przodem????. Prosiłeś mnie o dynamikę - nic tak dynamiki nie uczy jak prosty SL - ot taka sztuczka Adama......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Adam ..DUCH said:

Szymek to nie jest tak......jest tak że moim zdaniem i jest to zdanie które tobie powtarzam od całkowitego początku naszych forumowych dyskusji i praktyki na stoku - szerokie pod butem narty zostaw sobie do zabawy...jak chcesz osiągnąć postęp zastąp zabawę  na ciężką pracę którą niewątpliwie uprościsz sobie nartami "normalnymi" tu tłumaczenie "nie mam takich butów" przepraszam szorstko będzie - "jakich" - buty do jazdy trasowej są jedne - to mogą być "halbki" sznurowane albo Koflach-y do kolan - ten sprzęt łączy jedno - zapniesz do każdej narty trasowej - każde inne to fanaberia - oferta była prosta od ołówków i pierwotnych carwingów GS do rasowych WC GS, dalej SL z rocznika 2005 do SL współczesnych a po drodze każda inna normalna narta.......Aneta ogarnia temat na komórkach SL....no to jest temat do przemyśleń...?????. Przepraszam że szorstko ale ...tak mi się wydaje że lepszej okazji to "testowania" nie było......a i do tego Sławek na stoku (kolega Marka) który tyłem jeździ lepiej niż 90 proc narciarzy przodem????. Prosiłeś mnie o dynamikę - nic tak dynamiki nie uczy jak prosty SL - ot taka sztuczka Adama......

Przyjmuję do wiadomości 🙂 Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, zostaję przy wygodnych butach i zabawkowych nartach (przynajmniej na okres wakacyjny) 🙂

 

Edytowane przez SzymQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...