Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach treningu byłem wieczorem na BSA. W trakcie dnia temperatura na Jaworzynie Skrzyczneńskiej wzrosła powyżej zera. Tak samo na górnej stacji BSA, która jest preszło 100 metrów niżej niż Jaworzyna. Jak przyjechałem na miejsce, to wg tamtejszej stacji na górnej stacji było +1 a na dolnej +4. W trakcie jazdy na górze spadło chyba do zera ale zaczęło też mocniej wiać.

Na początku na stoku było ledwo 5, może 6 osób oprócz mnie 🙂 W trakcie jazdy w porywach do 20 🙂

Warunki raczej mocno przeciętne, co normalne przy tej temperaturze. Śnieg miękki o konsystencji piasku albo cukru pudru. Co jasne szybko się porobiły spore muldy, zwłaszcza w środkowej części trasy i w okolicach tunelu. Pojeździłem dwie godziny, potem wróciłem do domu, bo jak na mój tryb dnia to i tak późna pora (wstaję codziennie o 5 rano 😄 ) . Niestety coś mi się wydaje, że po jutrzejszym obfitym deszczy to się może skończyć spotkaniem w domenie wyłącznie towarzyskiej.

IMG_20230308_170929_3.jpg

IMG_20230308_170959_2.jpg

IMG_20230308_171002_2.jpg

IMG_20230308_171530_9.jpg

IMG_20230308_184327_0.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kochani, pojeździć da się zawsze tym bardziej jak stok jest/był przygotowywany tak, że przestańcie p.....ć koledzy Drodzy.

My jutro jedziemy rano Rybelek powiedział, ze o 7.00, ale jakoś w to nie wierzę, wiec może o 8.00. Ja już nie jeżdżę szybko bo jestem już taki stary, boli mnie biodro i ręka i noga a.. no i kręgosłup, więc będziemy pewnie gdzieś koło 13.00.

Pozdro

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

PUSTY!!! stok oraz chodzący wyciąg

Cze

Ale to już nieaktualne - nie chodzi - stąd pusty 🙂

pozdro

ps. - Byle wytrzymał do soboty - w jako takim stanie. Bo póki co to pogoda barowa - co też nie jest złą opcją - zaoszczędzimy na karnetach, bo za 8 dych to się już można nieźle zrobić 😉.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcos73 napisał:

Cze

Ale to już nieaktualne - nie chodzi - stąd pusty 🙂

pozdro

ps. - Byle wytrzymał do soboty - w jako takim stanie. Bo póki co to pogoda barowa - co też nie jest złą opcją - zaoszczędzimy na karnetach, bo za 8 dych to się już można nieźle zrobić 😉.

Ważne informacje.❗❗❗
Dziś z powodu silnego wiatru działamy tylko do 12:00.🏂
Poniżej rozkład jazdy na najbliższe dni:
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 12:00 - 21:00
Niedziela 9:00 - 18:00
Poniedziałek-czwartek nieczynne.
O planach na następny weekend poinformujemy Was za kilka dni.
Dbajcie o sobie.❤️
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lexi napisał:
Ważne informacje.❗❗❗
Dziś z powodu silnego wiatru działamy tylko do 12:00.🏂
Poniżej rozkład jazdy na najbliższe dni:
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 12:00 - 21:00
Niedziela 9:00 - 18:00
Poniedziałek-czwartek nieczynne.
O planach na następny weekend poinformujemy Was za kilka dni.
Dbajcie o sobie.❤️

Czyli koniec sezonu zbliża się nieubłaganie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Kochani, pojeździć da się zawsze tym bardziej jak stok jest/był przygotowywany tak, że przestańcie p.....ć koledzy Drodzy.

My jutro jedziemy rano Rybelek powiedział, ze o 7.00, ale jakoś w to nie wierzę, wiec może o 8.00. Ja już nie jeżdżę szybko bo jestem już taki stary, boli mnie biodro i ręka i noga a.. no i kręgosłup, więc będziemy pewnie gdzieś koło 13.00.

Pozdro

Ja ruszę z Podkarpacia tak ok 10 ...

@.Beata., rozumiem że wyro w pensjonacie mam...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...