Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Magda nasza instruktorka organizuje dzień śniegu dla uczniów "mechanika" z Żywca...nic groźnego

..jak z "mechanika" to nic groznego faktycznie... u nas najgroźniej bywało zawsze jak impreza była dla dziewczyn z liceum pielęgniarskiego ...  😉 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

Magda nasza instruktorka organizuje dzień śniegu dla uczniów "mechanika" z Żywca...nic groźnego

Hehe.... wczoraj na stoku było kilka szkółek z bomblami 6-10 lat. Jak pogoda siadła to wszystkie zjechały do "grzybka" na herbatkę. Fajnie, ale te decybele...! A niektórzy mają to na codzień..... ufff. 

Machanik, to pewnie już pod 18....

Edytowane przez mig
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KrzysiekK napisał:

Ale to że niby co? Nadwyżka nieprzewidzianych ciąż czy co?

Patrz pan jaki "zainteresowany" .. żart taki 🙂 

- dziewczęta z pielęgniarskiego doskonale umieją (umiały onegdaj) zadbać żeby nie było "niespodzianek"..  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest bardzo kreatywny i zajefanie narciarski.....wstępny plan (pamiętajcie iż zmiany świadczą o ciągłości dowodzenia). Pt - po 16.30 wstępnie SL lub GS - jeżeli GS to będę wyłączony z uwagi na kurs kadrowy. So - 9-13 ja mam kurs kadrowy ale się "wymigam" bo 12-14 szkolenie na stoku - sądzę że z kadrowego się raczej w całości wymigam bo to ewolucje podstawowe ( wszystko mnie boli). 16.30 - apre ski Swojskie Klimaty (kierowca zamówiony). Nd - 9-11 mam szkolenie a dalej do dyspozycji forum pozostaję. Gadałem z Adamem Fiedorem - jest całkowicie i kompletnie przygotowany na przyjazd rozwydrzonych  16-sto latków i nastek..... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, .Beata. napisał:

Wszystko ładnie i pięknie, tylko że w tym planie nie widać Twojego dnia wolnego  …

PT 16.30 -21.00 i spać....So - 12 do bólu znaczy 16.....(szkolenie forumowe w tym czasie - było dzwonić). Nd - 9-11 szkolenie forumowe (nikt nie broni podglądać) i dalej do bólu..... Beata pamiętaj ja jestem na etacie.....wszystkiego nie jestem w stanie ogarnąć - znam życie dla ciebie 15 min i Tina Maze🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/4/2023 at 12:03 PM, .Beata. said:

Jak to mówią: „ co miałeś zrobić dziś, zrób pojutrze…będziesz miał dwa dni wolnego!” 😉

No cóż, niestety robota niby nie zająć ale jednak ucieknie 😉 . Zresztą w ramach leczenia kaca mogę zaoferowac na sobotę 8 godzinną szychtę z Przedsiębiorstwem Budowy Jaskin. Czyste powietrze prosto spod ziemii i tysiącletnia ziemia z najciaśniejszego zacisku to najlepsze lekarstwo na syndrom dnia wczorajszego 🙂

 

On 3/3/2023 at 11:13 PM, Marcos73 said:

Skeleton?

pozdrawiam

Kinda-sorta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porpos pogody to przeglądałem sobie to i owo. Na mapie synoptycznej: https://dobrapogoda24.pl/mapa-synoptyczna-polski widać że na nasz kraj (na Beskidy) nasuwa się ciepły front atmosferyczny. Takie coś nachodzi na masę zimnego powietrza (w znaczeniu ciepłe powietrze nasuwa się na chłodne, gdyż jest lżejsze) powodując niezbyt intensywne ale długotrwałe pogorszenie pogody, czyli np opady deszczu i ogólnie wzrost temperatury. Widać to zresztą po multimodelu na Meteoblue:  https://www.meteoblue.com/en/weather/forecast/multimodel/zwardoń_poland_3079931?fcstlength=144&params[]=&params[]=NMM4&params[]=NMM22&params[]=NEMS4&params[]=NEMS12&params[]=NEMS12_E&params[]=NEMSGLOBAL&params[]=NEMSGLOBAL_E&params[]=&params[]=IFS04&params[]=UMGLOBAL10&params[]=ICONEU&params[]=ICON&params[]=GFS05&params[]=GEM15&params[]=MFEU&params[]=MFGLOBAL  gdzie na czwartek zapowiadają spory opad deszczu a na piątek temperaturę do 10 stopni.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mig napisał:

Rozjeżdza mi sie wyjazd alpejski...... Czy gdzieś znajdzie się jeszcze miejsce u Fiedora?

Migu, jak się nie znajdzie zawsze u nas w nogach możesz się kimnąć 🙂, gazeta też się znajdzie do przykrycia.

pozdrawiam

ps. Na tzw. waleta, znaczy się niekoniecznie bez odzienia 😉

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mig napisał:

Rozjeżdza mi sie wyjazd alpejski...... Czy gdzieś znajdzie się jeszcze miejsce u Fiedora?

Klepnięty pokój 4/5 osobowy dla Panów „słomianych wdowców” póki co w ilości trzech. Fajnie, że jednak będziesz 😉 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, .Beata. napisał:

Klepnięty pokój 4/5 osobowy dla Panów „słomianych wdowców” póki co w ilości trzech. Fajnie, że jednak będziesz 😉 

 

dzieki, niestety bedę mogł potwierdzić najpewniej dopiero w czwartek...

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SzymQ napisał:

Znając forumowy klimat... Na pewno dobra jazda, kupa śmiechu i z dużym prawdopodobieństwem jakaś koperkowa afera 😄

taaaa ... błagam, bez afer 😄

Na razie w sobote do rana deszcz, a potem bajera mrozik. Niedziela też ok. Piętek na plusie. Tragedii nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KrzysiekK napisał:

taaaa ... błagam, bez afer 😄

Na razie w sobote do rana deszcz, a potem bajera mrozik. Niedziela też ok. Piętek na plusie. Tragedii nie ma.

 

Cześć

No ten mrozik po deszczu - jeśli tak ma być to raczej skucha. No chyba, że deszcz płynnie przejdzie w śnieg, bo inaczej masz lodową górę.

A w deszczu się fajnie jeździ, śnieg wprawdzie dość ciężki ale za to wolny, poddający się - z dwojga złego ja wolę deszcz.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No ten mrozik po deszczu - jeśli tak ma być to raczej skucha. No chyba, że deszcz płynnie przejdzie w śnieg, bo inaczej masz lodową górę.

A w deszczu się fajnie jeździ, śnieg wprawdzie dość ciężki ale za to wolny, poddający się - z dwojga złego ja wolę deszcz.

Pozdro

Wiem.... 

Już się YR zmieniło: Pt po poł spory plus.  Sobota: 7-13 deszcz 3.6, wiatr 7. W nocy sb/nd mróz. Niedziela: do 13 mróz potem mały plus. Słonecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

No ten mrozik po deszczu - jeśli tak ma być to raczej skucha. No chyba, że deszcz płynnie przejdzie w śnieg, bo inaczej masz lodową górę.

A w deszczu się fajnie jeździ, śnieg wprawdzie dość ciężki ale za to wolny, poddający się - z dwojga złego ja wolę deszcz.

Pozdro

Lodowa góra to jest to......    można po pustym stoku... bez swiadków ;-))

Wygląda, że jednak nie dotrzymam towarzystwa, sprawy dadzą ogarnąć się dzisiaj i jutro....  przy okazji okazuje się nieprawdą, że emeryci mają dużo czasu....

Trochę cieszę się, trochę smucę.... 😉 Chetnie pogwarzyłbym z Wami o wpływie długości nart na smak willi grappy...

Edytowane przez mig
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...