Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2023 o 16:03, Kubis napisał:

Alternatywnie możecie powbijać swoje kijki

@.Beata. nie mogę sie na razie z nikim umawiać na 100% bo nie znam dnia ani godziny - czekam aż żona zdecyduje kiedy przyleci z Poznania (chce ją odebrać z lotniska).. więc nie moge ani samemu rezerwować a tym bardziej umawiać sie z kimkolwiek na "współspanie" - zwłaszcza że nie wiem czy @KrzysiekK kopie przez sen czy nie......ja nie kopie ale chrapie.. :)... 

(Poza tym Krzysztof napisał że zna @Adam ..DUCH, @Mitek i @moruniek z przyjemnością ...nie wiem jak to rozumieć.. 😉 )

Tak czy siak sie zamelduje - zawsze na narty wożę namiot ... tak na wszelki wypadek jakby nie było gdzie spać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, .Beata. napisał:

@KrzysiekK i @Lexi będziecie współ… w jednym pokoju? ze śniadaniami…dla Krzyśka? (chyba będziesz jedyny na tych śniadaniach)

Ktoś jeszcze chętny? @moruniek Krzyś a Ty?

Beatko

Ja też przyjadę, a co, sob/niedziela 1 nocleg ale na bogato. Ale weź mi 2 x obiadokolację + 2 x śniadanie (szlachta się bawi na koszta nie patrzy), niech reszcie burczy w brzuchach 🙂. Pewnie glebę będą gryźć na stoku, albo po 2 głębszych w sobotę wieczorem odpadną 🙂

pozdrawiam

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcos73 napisał:

Beatko

Ja też przyjadę, a co, sob/niedziela 1 nocleg ale na bogato. Ale weź mi 2 x obiadokolację + 2 x śniadanie (szlachta się bawi na koszta nie patrzy), niech reszcie burczy w brzuchach 🙂. Pewnie glebę będą gryźć na stoku, albo po 2 głębszych w sobotę wieczorem odpadną 🙂

pozdrawiam

Podobają mi się nastroje przed spotkaniem... @Lexi, nie bój, też chrapię, a reszta bez obaw 🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcos73  1. Nie mam brzucha. 2. Na stoku nie ma gleby, za śniegiem jakoś nie przepadam. 3. Jestem bardzo ekonomiczna - po dwóch głębszych, nawet obżarta, i tak będzie wleczone. 4. Z obiadokolacją bym się wstrzymała. Pokątnie wiem, iż po jazdach, w Swojskich, planowane jest szerokie omawianie szeroko pojętych „warsztatów narciarskich”. Mniemam, że przy posiłku i popitku, zwłaszcza, że przebywać tam będzie Szymek. 

Mam pomysł, żeby Was Panowie umieścić w jednym pokoju na poddaszu. Tym największym. Choć nie wiem, czy wszyscy chrapiecie, uważam że będzie dla Was bezpieczniej. Chrapanie zza ściany na przykład u mnie wzbudza agresję, a bozia raczy wiedzieć o reakcjach innych pensjonariuszy 😉 Czy macie coś przeciwko?

Chciałabym jutro zamknąć temat noclegów, ewentualni last - minutowcy kwaterować będą się sami. Jeśli macie jakieś uwagi/wskazówki to proszę. Rozumiem też, że  @KrzysiekK jednak będziesz jadał śniadania…

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .Beata. napisał:

@Marcos73  1. Nie mam brzucha. 2. Na stoku nie ma gleby, za śniegiem jakoś nie przepadam. 3. Jestem bardzo ekonomiczna - po dwóch głębszych, nawet obżarta, i tak będzie wleczone. 4. Z obiadokolacją bym się wstrzymała. Pokątnie wiem, iż po jazdach, w Swojskich, planowane jest szerokie omawianie szeroko pojętych „warsztatów narciarskich”. Mniemam, że przy posiłku i popitku, zwłaszcza, że przebywać tam będzie Szymek. 

Mam pomysł, żeby Was Panowie umieścić w jednym pokoju na poddaszu. Tym największym. Choć nie wiem, czy wszyscy chrapiecie, uważam że będzie dla Was bezpieczniej. Chrapanie zza ściany na przykład u mnie wzbudza agresję, a bozia raczy wiedzieć o reakcjach innych pensjonariuszy 😉 Czy macie coś przeciwko?

Chciałabym jutro zamknąć temat noclegów, ewentualni last - minutowcy kwaterować będą się sami. Jeśli macie jakieś uwagi/wskazówki to proszę. Rozumiem też, że  @KrzysiekK jednak będziesz jadał śniadania…

 

Noclegi rezerwuj, jedzenia jeszcze nie. Masz racje że Swojskimi. Pójdziemy tam gadać, jeść się zechce, pic też, potem kto będzie jadł w Zgodzie!? Trzeba to przemyśleć. No chyba że po powrocie do Zgody poprawka jedzeniowa i dalej siedzimy...to bardzo możliwe ...

Jak nikt nie będzie jadł śniadania tylko wszyscy pojdą rano na stok to ja nie będę siedział na śniadaniu jak książę tylko chce zjeść z ludźmi jak człowiek ..pewnie na stoku... więc jak nie jemy to grupowo... Nie mam takich impreatywow że muszę coś wtedy a wtedy. Ja się dopasuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Naprawimy ten problem w Zwardoniu.

https://www.instagram.com/reel/CmfeckCoa4T/?igshid=YmMyMTA2M2Y=     😉

Drodzy moi, noclegi klepnięte. Póki co bez posiłków, najpóźniej w środę mam zgłosić ilość posiłków. @Marcos73 jeśli jesteś zdecydowany na sobotnią obiadokolację i niedzielne śniadanie, to zaraz to ogarnę.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, .Beata. napisał:

https://www.instagram.com/reel/CmfeckCoa4T/?igshid=YmMyMTA2M2Y=     😉

Drodzy moi, noclegi klepnięte. Póki co bez posiłków, najpóźniej w środę mam zgłosić ilość posiłków. @Marcos73 jeśli jesteś zdecydowany na sobotnią obiadokolację i niedzielne śniadanie, to zaraz to ogarnę.  

Beatko, dzięki, widzę, że wszyscy są przeciwni - więc nie będę się wygłupiał - zjemy coś na stoku.

pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopiero teraz trafiłem na ten wątek. W sumie o dobrej porze 🙂 Nie mam daleko z B-B także jeżeli znajdzie się miejscen to zaglądnę na niezobowiązujący wieczór w piątek, na kilka godzin 🙂 Całą sobotę mam zajętą (no chyba, że jescze będę o siłąch żeby wieczorem zaglądnąć) a niedziela to już pewnie za późno. @Mitek będziemy mieli okazję przegadać temat latania 😉

Edytowane przez lubeckim
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lubeckim napisał:

W sumie dopiero teraz trafiłem na ten wątek. W sumie o dobrej porze 🙂 Nie mam daleko z B-B także jeżeli znajdzie się miejscen to zaglądnę na niezobowiązujący wieczór w piątek, na kilka godzin 🙂 Całą sobotę mam zajętą (no chyba, że jescze będę o siłąch żeby wieczorem zaglądnąć) a niedziela to już pewnie za późno. @Mitek będziemy mieli okazję przegadać temat latania 😉

Ja tam wolę pogadać o 100km/h głową do przodu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lubeckim napisał:

W sumie dopiero teraz trafiłem na ten wątek. W sumie o dobrej porze 🙂 Nie mam daleko z B-B także jeżeli znajdzie się miejscen to zaglądnę na niezobowiązujący wieczór w piątek, na kilka godzin 🙂 Całą sobotę mam zajętą (no chyba, że jescze będę o siłąch żeby wieczorem zaglądnąć) a niedziela to już pewnie za późno. @Mitek będziemy mieli okazję przegadać temat latania 😉

Ooo super by było!!!

Pozdro serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lubeckim napisał:

W sumie dopiero teraz trafiłem na ten wątek. W sumie o dobrej porze 🙂 Nie mam daleko z B-B także jeżeli znajdzie się miejscen to zaglądnę na niezobowiązujący wieczór w piątek, na kilka godzin 🙂 Całą sobotę mam zajętą (no chyba, że jescze będę o siłąch żeby wieczorem zaglądnąć) a niedziela to już pewnie za późno. @Mitek będziemy mieli okazję przegadać temat latania 😉

Jak to mówią: „ co miałeś zrobić dziś, zrób pojutrze…będziesz miał dwa dni wolnego!” 😉

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KrzysiekK napisał:

Pewnie dla jakiejś szkoły albo klubu. Może się Adam wypowie. Bardziej mnie martwi pogoda. 

 

Screenshot_2023-03-05-06-31-40-955_no.nrk.yr.jpg

Może zmień apkę na bardziej optymistyczna, z jakiej korzystasz? U nas we Wrocku śnieg z rana, jak się podkuruje to może jutro Pec dla odmiany, dziś tylko relacje zaległa wrzuciłem.

1C91B2DA-389D-47EA-99BF-CDD294CD9274.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, .Beata. napisał:

A co to za impreza się szykuje?

0542D3F0-9D6F-42B9-9CBF-55BECF1D6230.thumb.png.63c6f12c3b9b4b1f553959fc42d080b1.png

 

24 minuty temu, KrzysiekK napisał:

Pewnie dla jakiejś szkoły albo klubu. Może się Adam wypowie. Bardziej mnie martwi pogoda. 

 

Screenshot_2023-03-05-06-31-40-955_no.nrk.yr.jpg

Nie brzmi to optymistycznie (i jedno i drugie).....może chociaż knajpy będą otwarte.. 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lexi napisał:

 

Nie brzmi to optymistycznie (i jedno i drugie).....może chociaż knajpy będą otwarte.. 😉

U nas wieje... tylko knajpa:-) https://www.in-pocasi.cz/predpoved-pocasi/cz/kralovehradecky/pec-pod-snezkou-509/ myślałem ze hyde ale  doczytałem tytuł wątku dla twardzieli już się z niego wynoszę pozdrawia naczelny miekiszon sf i bawcie się mimo wszystko dobrze, w sumie to ludzie tworzą takie imprezy reszta to didaskalia

DE32C876-E5A6-438E-B1C5-CDED5DBBA003.png

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, star napisał:

Może zmień apkę na bardziej optymistyczna, z jakiej korzystasz? U nas we Wrocku śnieg z rana, jak się podkuruje to może jutro Pec dla odmiany, dziś tylko relacje zaległa wrzuciłem.

1C91B2DA-389D-47EA-99BF-CDD294CD9274.jpeg

Apka YR.... Dość trafna. Norweski instytut meteorologiczny czy coś ....

Najwyższa trafność to chyba standardowo... 3 dni przed.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...