Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ja rezerwuję jutro w Zgodzie pokój dwuosobowy bo na razie tylko we dwójkę ale może się zmienić bo Amelka właśnie wraca regionalnych w Białce i może będzie chciała jechać. Damy radę. Bez jedzenia bo my rano w ogóle nie jemy a później się coś zarzeźbi na wyciągu.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Aha, jakieś zawody są - nie jadę.

Pozdro

Cześć

No co się dziwisz. Jedziesz, płacisz za paliwo, za kwaterę, za karnet a tu połowa stoku zajęta. Po prostu skandal. Ja płacę i wymagam, a czy stok, ta druga polowa zapewni mi komfort taki jak na całej szerokości???

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No co się dziwisz. Jedziesz, płacisz za paliwo, za kwaterę, za karnet a tu połowa stoku zajęta. Po prostu skandal. Ja płacę i wymagam, a czy stok, ta druga polowa zapewni mi komfort taki jak na całej szerokości???

Pozdro

Na Zwardoniu wtedy są zawody? Miały być tyczki tylko dla nas .... Z rana

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, KrzysiekK napisał:

Na Zwardoniu wtedy są zawody? Miały być tyczki tylko dla nas .... Z rana

Cześć

A po co mi tyczki jak nie umiem na nich jeździć?? Lepsze jest wrogiem dobrego. Jeszcze każą sobie dopłacić za tyczki po których nie chcę jeździć...

Mówię Ci to skandal. I tak jest wszędzie. Jeszcze śnieg ma padać...

Pozdro

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

A po co mi tyczki jak nie umiem na nich jeździć?? Lepsze jest wrogiem dobrego. Jeszcze każą sobie dopłacić za tyczki po których nie chcę jeździć...

Mówię Ci to skandal. I tak jest wszędzie. Jeszcze śnieg ma padać...

Pozdro

Mitku, Adam mówił że załatwi tyczki nam, i kto będzie chciał to może sobie jezdzic. Natomiast te zawody Leśnikow to mnie zaskoczyły i też bym nie chciał... Może poczekajmy aż się Adam odezwie. 

@.Beata.Pani Ania z kolei mówiła że Ty ogarniasz i do Ciebie zgłaszać 🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Aha, jakieś zawody są - nie jadę.

Pozdro

No i wykrakałeś....kra...kra. Niestety nie jestem w stanie nad wszystkim zapanować. 11.03.2023r stok został zarezerwowany do godz. 11. przez Lasy Państwowe w celu organizacji zawodów, więc oficjalnie z naciskiem na oficjalnie do 11 "cywile" wstępu nie mają. "Leśnicy" zwyczajowo idą na pełnym wypasie - tak więc kuchnia polowa, namioty i oczywiście 2 przejazdy GS - ustalę czy w ramach opłaty startowej (temat nie zależny ode mnie) można wystartować. @Mitek wie że zawody nie przeszkadzają a myślę że realne zestawienie z czasem i skrętem wymuszonym nieco może do parteru sprowadzić.........

Do tego w tym terminie wbija się na szybko organizowany kurs PI - zacisk jest i to całkiem fajny ot taki narciarski....

W związku z zaistniałą sytuacją jutro gadam z szefem o możliwości zdecydowanie większej zniżce na karnety oraz dogadam temat SL-a na niedzielę z rana.....tu nie ukrywam że osoby zainteresowane wierceniem musiały by wstać nieco wcześniej.

PS SL w rozstawie ok 10 m w linii spadku stoku (płytki) z jednym przelotem 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie było zamiarem aby moje wygłupy tak się zakończyły. 😉

Jak pamiętam to są fajnie zrobione zawody i miło będzie koło nich znowu być. Im chyba organizuje to ktoś z zewnątrz, z tego co pamiętam. Ja chętnie pomogę w zwijaniu a jak da redę przejechać to tylko wartość dodana.

Adaś ja nawet nie muszę jeździć, tym bardziej, że nie do końca będę mógł...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Plus82 napisał:

Z markerami 2 m od tyczki.

Biorąc pod uwagę ostatnie zawody "beskidzkie nadzieje" w krosie (kombi racing)to te 2 metry to o 1 metr za późno - stary bajka - jak te dzieciaki pomykały w NW między sekcjami.....bajka......schemat ruchowy wypracowany przez trenerów do perfekcji.

Edytowane przez Adam ..DUCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

No i wykrakałeś....kra...kra. Niestety nie jestem w stanie nad wszystkim zapanować. 11.03.2023r stok został zarezerwowany do godz. 11. przez Lasy Państwowe w celu organizacji zawodów, więc oficjalnie z naciskiem na oficjalnie do 11 "cywile" wstępu nie mają. "Leśnicy" zwyczajowo idą na pełnym wypasie - tak więc kuchnia polowa, namioty i oczywiście 2 przejazdy GS - ustalę czy w ramach opłaty startowej (temat nie zależny ode mnie) można wystartować. @Mitek wie że zawody nie przeszkadzają a myślę że realne zestawienie z czasem i skrętem wymuszonym nieco może do parteru sprowadzić.........

Do tego w tym terminie wbija się na szybko organizowany kurs PI - zacisk jest i to całkiem fajny ot taki narciarski....

W związku z zaistniałą sytuacją jutro gadam z szefem o możliwości zdecydowanie większej zniżce na karnety oraz dogadam temat SL-a na niedzielę z rana.....tu nie ukrywam że osoby zainteresowane wierceniem musiały by wstać nieco wcześniej.

PS SL w rozstawie ok 10 m w linii spadku stoku (płytki) z jednym przelotem 

Cześć

Taki SL nie spełnia przepisów FIS. Ja uważam, że trzeba ustawić pełen SL, tylko wcześniej zadbaj, żeby zlali stok wodą jak w Courchevel na GSie. Fajna byłaby jazda.... na dupie. 😉

Pozdro

PS

Właśnie odebrałem Amelkę z pociągu zdała PI techniczny 34,5/40 więc chyba nieźle.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Taki SL nie spełnia przepisów FIS. Ja uważam, że trzeba ustawić pełen SL, tylko wcześniej zadbaj, żeby zlali stok wodą jak w Courchevel na GSie. Fajna byłaby jazda.... na dupie. 😉

Pozdro

PS

Właśnie odebrałem Amelkę z pociągu zdała PI techniczny 34,5/40 więc chyba nieźle.

Gratulacje dla Amelki!

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzięki w imieniu Amelki tym bardziej, że w tym roku była przed obozem na nartach dokładnie 2h (dwie godziny).

Ale do Zwardonia jak na razie jechać nie chce - ale wiesz - młoda to głupia po prostu.

Beata czy Ty to koordynujesz czy mam rezerwować sam np. powołując się na Ciebie (bo ja już wysłałem maila - parę razy już tam spałem) czy po prostu rezerwować samemu? My będziemy w piątek raczej wcześnie - w sensie chcemy jeszcze złapać dzienne jazdy...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, .Beata. napisał:

@KrzysiekK i @Lexi będziecie współ… w jednym pokoju? ze śniadaniami…dla Krzyśka? (chyba będziesz jedyny na tych śniadaniach)

Ktoś jeszcze chętny? @moruniek Krzyś a Ty?

Cześć

A Krakusy, a Gabrik - mogę go nawet zabrać. No chyba, że Krzyśka Moruńka będę wiózł...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Dzięki w imieniu Amelki tym bardziej, że w tym roku była przed obozem na nartach dokładnie 2h (dwie godziny).

Ale do Zwardonia jak na razie jechać nie chce - ale wiesz - młoda to głupia po prostu.

Beata czy Ty to koordynujesz czy mam rezerwować sam np. powołując się na Ciebie (bo ja już wysłałem maila - parę razy już tam spałem) czy po prostu rezerwować samemu? My będziemy w piątek raczej wcześnie - w sensie chcemy jeszcze złapać dzienne jazdy...

Pozdro

Mitek, pogubiłem się. Chcesz rezerwować u Beaty w Zwardoniu a jednocześnie piszesz że do Zwardonia nie jedziesz.

Dobra, zatrybiłem. Amelki nie będzie.

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, .Beata. napisał:

@KrzysiekK i @Lexi będziecie współ… w jednym pokoju? ze śniadaniami…dla Krzyśka? (chyba będziesz jedyny na tych śniadaniach)

Ktoś jeszcze chętny? @moruniek Krzyś a Ty?

Z ludzi z forum z przyjemnością znam @Adam ..DUCH, @Mitek i @moruniek. Chętnie poznam nowe osoby. Jeśli nikt nie je śniadań, to nie ma sensu bym jadł w pensjonacie ja. Zje się na stoku... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...