Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Generalnie ja sobie planuję w szkole "X" - "wolne na żądanie"  na 11 i 12 marzec - w tym terminie będę do dyspozycji dla użytkowników SF. Nie to że odpoczywam ale muszę albo bym chciał poużerać się z angulacją i separacją, krawędzią i tym podobnymi pierdołami. Będę naciskał na kierownictwo na ustawienie SL - takie...takie coś około 20 tyczek - z rana - tak 9 do góra 11.. W tym czasie do dyspozycji będą dwie pary ołówków męskich i jedna para damskich, (serwisant jak zobaczy krawędzie to się załamie - milusi kolor Atomic ARC),  ponadto GS 1998 r 26 - na specjalne życzenie krawędzie mogę zrobić ala Herman Maier....będzie zabawa......

Wieczorem proponuję miłą pogawędkę w Swojskich Klimatach 

Adam, pytanie: nie takie bez sensu jak się wydaje - śnieg swój - czy organizator zapewnia 🙂

pozdrawiam

ps. Może jutro podjadę do Zwardonia - mam imprezę w Górce, ale nie wiem, bo w robocie siedzę i zj...ny jestem. A pogoda też daje w dupę.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Marcos73 napisał:

Adam, pytanie: nie takie bez sensu jak się wydaje - śnieg swój - czy organizator zapewnia 🙂

pozdrawiam

ps. Może jutro podjadę do Zwardonia - mam imprezę w Górce, ale nie wiem, bo w robocie siedzę i zj...ny jestem. A pogoda też daje w dupę.

Jeśli swój, to odpowiedzialność organizatora się rozpłynie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

Generalnie ja sobie planuję w szkole "X" - "wolne na żądanie"  na 11 i 12 marzec - w tym terminie będę do dyspozycji dla użytkowników SF. Nie to że odpoczywam ale muszę albo bym chciał poużerać się z angulacją i separacją, krawędzią i tym podobnymi pierdołami. Będę naciskał na kierownictwo na ustawienie SL - takie...takie coś około 20 tyczek - z rana - tak 9 do góra 11.. W tym czasie do dyspozycji będą dwie pary ołówków męskich i jedna para damskich, (serwisant jak zobaczy krawędzie to się załamie - milusi kolor Atomic ARC),  ponadto GS 1998 r 26 - na specjalne życzenie krawędzie mogę zrobić ala Herman Maier....będzie zabawa......

Wieczorem proponuję miłą pogawędkę w Swojskich Klimatach 

To już lepiej wytargać z szafy DH 212cm i dłuższe, wrażenia będą niezapomniane 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Adam ..DUCH said:

Generalnie ja sobie planuję w szkole "X" - "wolne na żądanie"  na 11 i 12 marzec - w tym terminie będę do dyspozycji dla użytkowników SF. Nie to że odpoczywam ale muszę albo bym chciał poużerać się z angulacją i separacją, krawędzią i tym podobnymi pierdołami. Będę naciskał na kierownictwo na ustawienie SL - takie...takie coś około 20 tyczek - z rana - tak 9 do góra 11.. W tym czasie do dyspozycji będą dwie pary ołówków męskich i jedna para damskich, (serwisant jak zobaczy krawędzie to się załamie - milusi kolor Atomic ARC),  ponadto GS 1998 r 26 - na specjalne życzenie krawędzie mogę zrobić ala Herman Maier....będzie zabawa......

Wieczorem proponuję miłą pogawędkę w Swojskich Klimatach 

Challenge accepted! 

Sidewalle podcięte, krawędzie ogolone, ślizgi wyprasowane, a kwatera klepnięta. Całą rodziną zgłaszamy chęć udziału w zabawie! 

Do wypowiedzenia się w temacie nominuję @KrzysiekK 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chertan napisał:

To będziemy z Wami na odległość, duchem. Jedziemy wtedy w Alpy z kilkoma forumowiczami. 

By nie przeszkadzać w terminach, i nie robić już zamieszania - moze 4,5, i lepiej jeszcze 6ty/03 "Spotkanie Odrzuconych" .... 😉 gdzie? na Mosornym?, może Chopok? Szczyrk? dla mnie dowolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nie nominowana, podrzucam może rozwiązanie problemu terminu. A mianowicie - zamknięcie stoku tego 4 wcale nie musi być katastrofą, bo jakby Ci co od piątku będą się integrować się wyśpią i zdążą wyprowadzić się ze ewentualnego stanu, tudzież zajęcia dowolne w grupach,  a Ci, co przyjadą w sobotę - bez spiny zdążą i żadna ( z wyjątkiem tej piątkowej) atrakcja ich nie minie… Fajnie by było zlecieć się godną miejsca i gospodarza ekipą 😉 Pytanie, czy Adamowi to ewentualnie pasuje

Edytowane przez .Beata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, .Beata. napisał:

Pomimo, że nie nominowana, podrzucam może rozwiązanie problemu terminu. A mianowicie - zamknięcie stoku tego 4 wcale nie musi być katastrofą, bo jakby Ci co od piątku będą się integrować się wyśpią i zdążą wyprowadzić się ze ewentualnego stanu, tudzież zajęcia dowolne w grupach,  a Ci, co przyjadą w sobotę - bez spiny zdążą i żadna ( z wyjątkiem tej piątkowej) atrakcja ich nie minie… Fajnie by było zlecieć się godną miejsca i gospodarza ekipą 😉 Pytanie, czy Adamowi to ewentualnie pasuje

Nie róbmy tak proszę. Ja rozumiem że alko, że pogadać, ale mając knajpę na górze, wyciąg do gadania i śnieg do jeżdżenia ....to ta opcja dużo lepsza niż zamknięty stok... 

Ja jestem wstępnie na tak na termin z propozycji @Adam ..DUCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mig napisał:

Spotkanie Odrzuconych" ....

Czyli dla takich "wykluczonych"... a jeśliby jeszcze jakieś termy w okolicy to można by zrobić tradycyjne "topienie marzanny".... marzannę by sie wybrało spośród forumowiczów - co nie Beata?... 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lexi napisał:

Czyli dla takich "wykluczonych"... a jeśliby jeszcze jakieś termy w okolicy to można by zrobić tradycyjne "topienie marzanny".... marzannę by sie wybrało spośród forumowiczów - co nie Beata?... 🙂

Zdecydowanie, szczególnie po propozycji zorganizowania spotkania narciarskiego w dniu zamknięcia stoku .... Pfff

 

🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  😂 @Lexi niestety nie nadaję się na Marzannę ( jeśli to miałeś na myśli) - sama się topię, żadna atrakcja, No chyba że…mam słabość do ratowników 😉

@KrzysiekK po pierwsze - stok zamknięty jest tylko do 12-tej (to tylko 3 pierwsze godzinki), po drugie - nie wiem co to za zawody i kto je organizuje, ale biorąc pod uwagę w miarę spontaniczny charakter spotkania - można na tymże spontanie narobić bałaganu i spróbować wpakować się na nie jako kontr-grupa lub przynajmniej kibicować , i po trzecie - ktoś we wcześniejszych postach poddał w wątpliwość wagę śniegu na tym spotkaniu, więc… 

to tylko luźne przemyślenia 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...