Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.01.2023 o 10:58, .Beata. napisał:

A czy możemy określić termin tego spotkania? - urlopy trzeba by wypisać…

Adam - jak wygląda frekwencja zaraz po feriach? - o ile ostatnia grupa feryjna w ogóle będzie miała śnieg…a biorąc pod uwagę to co mamy za oknem, w marcu może być już tak jak jest teraz…

Marzec to w ZW martwy sezon - wstępnie drugie weekend marca...ale czy przy takim spotkaniu śnieg jest ważny???? skoczymy do SKI Park Rajcza i rolki.......

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyszło mi do głowy, żeby może odwiedzić Skolnitego. Patrzę na kamerki, a czerwona zamknięta. Zaglądam na FB, a tam komentarze o kamieniach na niebieskiej. Nie rozpieszcza obecna zima. Ten zlot to się chyba jednak skończy na narciarskiej dyskusji przy zimnym piwie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 1/12/2023 at 10:10 PM, Adam ..DUCH said:

Kochani powiem tak ....kompletnie nie zmuszony zastanawiam się nad "forumowym" zebraniem na terenie SN ZW ZKI pt. "tańce hulanki i swawole". Co jestem w stanie załatwić:

1. Noclegi w pensjonacie "ZGODA" - prowadzi nasz "ratrakowiec" Adam Fiedor.....warunki "normalne", ceny negocjowalne, "dupna" wspólna kuchnia, fantastyczna gospodyni, przeurocza córka gospodyni - Julka (będzie z dziewczyny świetny instruktor i w mojej głowie ta sprawa), swojskie wyroby i te grzeczne i te nie grzeczne

2. Karnety - myślę że w dobrej cenie - tak myślę roboczo 50 dyszek cały dzień

3. Opieka nad dzieciakami - tu upustu niestety nie mogę zapewnić ale za to personel już tak. I tak mi się zdaje na granicy pewności że "mały wyciąg" w gratisie

4. Porady techniczne z mojej strony - a ja chętnie czegoś nowego się nauczę

Termin: marzec 2023 

Czy klaruje się jakaś konkretna data? Szykuje się konkurencyjna impreza w Rzykach, a na dwóch zlotach nie zjawię się na pewno 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, SzymQ napisał:

Czy klaruje się jakaś konkretna data? Szykuje się konkurencyjna impreza w Rzykach, a na dwóch zlotach nie zjawię się na pewno 😄

„ Wstępnie drugi weekend marca” cytując Adama

Edytowane przez .Beata.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, .Beata. said:

„ Wstępnie drugi weekend marca” cytując Adama

No tak. Pytanie czy owo wstępnie jest już wiążące... Trzeba przyznać, że przy tym, co Mitek zawarł w jednym poście, to organizacja zlotu w Zwadroniu, w całości wygląda na razie bardzo "wstępnie" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja sobie planuję w szkole "X" - "wolne na żądanie"  na 11 i 12 marzec - w tym terminie będę do dyspozycji dla użytkowników SF. Nie to że odpoczywam ale muszę albo bym chciał poużerać się z angulacją i separacją, krawędzią i tym podobnymi pierdołami. Będę naciskał na kierownictwo na ustawienie SL - takie...takie coś około 20 tyczek - z rana - tak 9 do góra 11.. W tym czasie do dyspozycji będą dwie pary ołówków męskich i jedna para damskich, (serwisant jak zobaczy krawędzie to się załamie - milusi kolor Atomic ARC),  ponadto GS 1998 r 26 - na specjalne życzenie krawędzie mogę zrobić ala Herman Maier....będzie zabawa......

Wieczorem proponuję miłą pogawędkę w Swojskich Klimatach 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja po prostu tak czy tak będę w Cz.G. w trzeci weekend marca stąd post. Adamowego nie widziałem więc z propozycja zlotu się wycofuję coby nie bruździć ale jak ktoś by chciał w Cz.G. być koło weekendu 17-19.03 to niech da wcześniej znać. Może coś się pozałatwia.

Pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lexi napisał:

Też sie pewnie pojawie ... ale dokładnie to omówimy wcześniej w Poznaniu - mam nadzieje.. 🙂

Ja już nie wiem, czy Ty straszysz tą wizytą, czy obiecujesz…

ale nie zmienia to faktu, że się wybieram i jeśli ktoś jeszcze rusza z Poznania lub przez Poznań, to jakby kwestia podróży jest do ogarnięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...