Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani powiem tak ....kompletnie nie zmuszony zastanawiam się nad "forumowym" zebraniem na terenie SN ZW ZKI pt. "tańce hulanki i swawole". Co jestem w stanie załatwić:

1. Noclegi w pensjonacie "ZGODA" - prowadzi nasz "ratrakowiec" Adam Fiedor.....warunki "normalne", ceny negocjowalne, "dupna" wspólna kuchnia, fantastyczna gospodyni, przeurocza córka gospodyni - Julka (będzie z dziewczyny świetny instruktor i w mojej głowie ta sprawa), swojskie wyroby i te grzeczne i te nie grzeczne

2. Karnety - myślę że w dobrej cenie - tak myślę roboczo 50 dyszek cały dzień

3. Opieka nad dzieciakami - tu upustu niestety nie mogę zapewnić ale za to personel już tak. I tak mi się zdaje na granicy pewności że "mały wyciąg" w gratisie

4. Porady techniczne z mojej strony - a ja chętnie czegoś nowego się nauczę

Termin: marzec 2023 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeżdżałem po górnej polanie Czantorii na rolkach do treningu biegów narciarskich. Coś jak współczesne rolki ale 2 rzędowe jak wrotki i że sprężystym pałąkiem z przodu. Dało się po trawie i gruncie również między tyczkami choc skrecaly niechętnie.  Ochraniacze bardzo wskazane bo gleby były częste. Zastępczo stosowaliśmy rekawice robocze i  bandaż elastyczny na kolana i łokcie. Rok 1978. Spróbuj na współczesnych. Może będziesz prekursorem 'rollskigrass'.... :-).

Wstępnie wchodzę w spotkanie. 

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mig napisał:

Zjeżdżałem po górnej polanie Czantorii na rolkach do treningu biegów narciarskich. Coś jak współczesne rolki ale 2 rzędowe i że sprężystym pałąkiem z przodu. Dało się po trawie i gruncie również między tyczkami choc skrecaly niechętnie.  Ochraniacze bardzo wskazane bo gleby były częste. Zastępczo stosowaliśmy rekawice robocze i  bandaż elastyczny na kolana i łokcie. Rok 1978. Spróbuj na współczesnych. Może będziesz prekursorem 'rollskigrass'.... :-).

Wstępnie wchodzę w spotkanie. 

Próbowałem. Jak jest równo i z górki to bez problemu jadą, ale na wprost tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

Kochani powiem tak ....kompletnie nie zmuszony zastanawiam się nad "forumowym" zebraniem na terenie SN ZW ZKI pt. "tańce hulanki i swawole". Co jestem w stanie załatwić:

1. Noclegi w pensjonacie "ZGODA" - prowadzi nasz "ratrakowiec" Adam Fiedor.....warunki "normalne", ceny negocjowalne, "dupna" wspólna kuchnia, fantastyczna gospodyni, przeurocza córka gospodyni - Julka (będzie z dziewczyny świetny instruktor i w mojej głowie ta sprawa), swojskie wyroby i te grzeczne i te nie grzeczne

2. Karnety - myślę że w dobrej cenie - tak myślę roboczo 50 dyszek cały dzień

3. Opieka nad dzieciakami - tu upustu niestety nie mogę zapewnić ale za to personel już tak. I tak mi się zdaje na granicy pewności że "mały wyciąg" w gratisie

4. Porady techniczne z mojej strony - a ja chętnie czegoś nowego się nauczę

Termin: marzec 2023 

Adam

Ja jak zwykle się deklaruję i na pewno przyjadę jak coś, ale chyba trzeba jakieś wpisowe ustalić w wysokości, aby każdemu było żal nie przyjeżdżać. I od razu za całość kupić karnety i alkohol, jak nas mało będzie - to będziemy tydzień się mordować (nie za swoje - a co), aż wszystko zmęczymy i karnety wyjeździmy. Ponadto klauzulę, "śmierć, nawet własna nie zwalnia z obowiązku przyjazdu" - podpisać krwią. Najlepiej w tygodniu, żeby beki nie było, bo klienci pomyślą że cyrk dojeachał, giganta postawić, może speed Zwardoń na krechę do omdlenia 7G zorganizować, prędkości na zegarze podkręcić, aby wszyscy powyżej 150km/h mieli na budziku, nawet pługiem - może być bardzo zabawnie.

pozdrawiam

Edytowane przez Marcos73
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny śnieg tak powyżej 1000m

Wczorajsze foto z 'lodowca Salmopol' i ścieżki na Malinow i Baranią. 

Nie samym zjezdzaniem czlowiek zyje..... ;-))) ale i człapaniem w biegówkach pod górę i z gory. Po pół godzinie już mniej przeszkadzaly.... I nie byłem tam jedyny...

 

20230112_120751.thumb.jpg.aac3bf8fb439a40cb96399f5649e7c38.jpg20230112_120159.thumb.jpg.347177d4a217922c7efb14c8ad359fcd.jpg20230112_115729.thumb.jpg.bb9e488f9488e7ffbf665483e9d8bae1.jpg20230112_115439.thumb.jpg.76b680fe080504d8bf9998e0c20c8950.jpg20230112_114854.thumb.jpg.d0845e080f942c7c7c131dee3c3b3511.jpg20230112_115025.thumb.jpg.24180b6076660bfb315b57deb87d3465.jpg

Edytowane przez mig
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chertan napisał:

Normalnie człowiek kilka godzin na forum nie wejdzie i już pół dnia czytania. Aż mnie podskoczyło jak zobaczyłem info, mentalnie już jestem, a fizycznie będę, byle mi terminy dopasowały, bo w 2 weekend marca plany alpejskie, @Marcos73 Ty masz się szykować, bo ekipa się gotuje.  

Szykuję się Piotruś, uwierz, dużo piszę, mało robię, brzuch rośnie, więc masa jest. Zgadamy się jak będzie już bliżej. 
pozdrawiam

ps. Od godziny już jestem w domu, widzisz jaka zmiana +😉.

Edytowane przez Marcos73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SzymQ napisał:

Dobrze liczę, że Zwardoń tydzień kręcił?

04 stycznia byłem na Wielkiej Raczy - warunki pucharowe a 08 na Siglanach w Wiśle kupa śniegu - Wiesz Szymek to jest inny świat....ja się w ZW nieco zamknąłem.....mając tyle ofert "alpejskich" - a tu wbijasz na Siglany 7.20 - ośla łączka i ustawione 2 GS-y i jeden równoległy - masa dzieciaków (to jest najpiękniejsze) tłucze te tyczki niemiłosiernie - bajka.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Marcos73 napisał:

Adam

Ja jak zwykle się deklaruję i na pewno przyjadę jak coś, ale chyba trzeba jakieś wpisowe ustalić w wysokości, aby każdemu było żal nie przyjeżdżać. I od razu za całość kupić karnety i alkohol, jak nas mało będzie - to będziemy tydzień się mordować (nie za swoje - a co), aż wszystko zmęczymy i karnety wyjeździmy. Ponadto klauzulę, "śmierć, nawet własna nie zwalnia z obowiązku przyjazdu" - podpisać krwią. Najlepiej w tygodniu, żeby beki nie było, bo klienci pomyślą że cyrk dojeachał, giganta postawić, może speed Zwardoń na krechę do omdlenia 7G zorganizować, prędkości na zegarze podkręcić, aby wszyscy powyżej 150km/h mieli na budziku, nawet pługiem - może być bardzo zabawnie.

pozdrawiam

Marek bardzo dziękuję za Twój zapał i odpowiadam: żadnego wpisowego nie będzie - to ma być bardzo luźne spotkanie forumowiczów na stoku - zostawmy to jako "spontan" to chyba tak się to nazywa.....podchodźmy do tematu kreatywnie dokładnie tak jak i ty i wielu, wielu.... - liceum no powiedzmy świeżaku 3 klasa - ja kiblowałem z ruskiego - to mam przewagę....luz .....bez spinki....co mogę załatwić to załatwię ....w końcu my "faceci" zastajemy mentalnie na poziomie 8 latka, różni Nas tylko cena zabawek???? i niech się dziołchy z tym męczą.........chciały kjujewicza to mają 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Marek bardzo dziękuję za Twój zapał i odpowiadam: żadnego wpisowego nie będzie - to ma być bardzo luźne spotkanie forumowiczów na stoku - zostawmy to jako "spontan" to chyba tak się to nazywa.....podchodźmy do tematu kreatywnie dokładnie tak jak i ty i wielu, wielu.... - liceum no powiedzmy świeżaku 3 klasa - ja kiblowałem z ruskiego - to mam przewagę....luz .....bez spinki....co mogę załatwić to załatwię ....w końcu my "faceci" zastajemy mentalnie na poziomie 8 latka, różni Nas tylko cena zabawek???? i niech się dziołchy z tym męczą.........chciały kjujewicza to mają 

To pewnie będziemy we dwójkę, trudno. Będę miał Ciebie tylko dla siebie.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...