Skocz do zawartości

Koniaków - Ochodzita


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Koniaków - Ochodzita Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Z uwagi że nie mają tam nasnierzania to wyciąg działa raczej wtedy kiedy aura na to pozwala a poprzednia zima z warunkami nas nie rozpieszczała.W tym roku jest podobnie będą warunki będą działać a mimo położenia śniegu też tam nie ma za wilele(może teraz dosypało).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Byłem dziś na testach Plusy : - dobrze oznakowany dojazd - darmowy parking który w dodatku był dobrze utrzymany\ - miła obsługa na stoku Minusy : - trasa moim zdaniem kiepsko przygotowana, pod wyciągiem kamienie, na samej trasie lodowe kamienie na przemian z betonem po ratraku - sam kształt trasy mi nie odpowiada - lubie mocne nachylenia ale równe a tutaj połowa stoku to lej , druga połowa gładka, nagle zmiana - góry i doliny. Gdy padał śnieg i wiał wiatr a wieje tam fest to na początku traciłem orientacje gdzie jechac - trzymałem sie jedynie wyciagu. Sumując - są pewnie osoby które lubią takie wrażenia - jak dla mnie na tą ilość śniegu która jest trasa powinna byc przygotowana lepiej dlatego przeniosłem sie do Wisły na jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo twardy śnieg / zlodowacony znajdował się tylko przy samym zejściu z wyciągu po prawej stronie (początek trasy 4). Reszta stoku ok, trasy 2 i 3 mocne pochylenie do dynamicznej jazdy. 4 i 5 z pozostawionym puchem.

Jeszcze raz dziękuje za rzetelny opis warunków na tamtejszych trasach. (w końcu nie czytam o bezkresnym i bezlitosnym lodzie oraz muldach po pas!;):D) Byłem tam przed otwarciem bo taki miałem termin. Myślę, że zawitam tam w przyszłości!?

Użytkownik rycho65 edytował ten post 17 styczeń 2013 - 10:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...