Skocz do zawartości

Narty slalomki


tarpan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w tytule jakie slalomki dla średnio zaawansowanego z opcją na szlifowanie umiejętności.dlugosc 165 cm 

Waham się pomiędzy racetiger sl a head rebels ESL.Czy może lepiej zamiast nowych kupić używane,np komórki?

chyba że macie jakieś inne typy nie za miliony.

pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tarpan napisał:

Witam jak w tytule jakie slalomki dla średnio zaawansowanego z opcją na szlifowanie umiejętności.dlugosc 165 cm 

Waham się pomiędzy racetiger sl a head rebels ESL.Czy może lepiej zamiast nowych kupić używane,np komórki?

chyba że macie jakieś inne typy nie za miliony.

pozdrawiam

 

Kup to co będzie dostępne i w dobrej cenie. Obecnie strasznie mało jest SL do kupienia w dobrych cenach, w długości 165, komórek też bardzo mało. Popatrzyłbym jeszcze na Dynastar-y. Jakież było moje zdziwienie, gdy w sklepie zobaczyłem "moje" SL w cenie 2600 zł bez wiązań. Ja za swoje dałem połowę tego z wiązaniami. Nowe oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2022 o 13:14, tarpan napisał:

Witam jak w tytule jakie slalomki dla średnio zaawansowanego z opcją na szlifowanie umiejętności.dlugosc 165 cm 

Waham się pomiędzy racetiger sl a head rebels ESL.Czy może lepiej zamiast nowych kupić używane,np komórki?

chyba że macie jakieś inne typy nie za miliony.

pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

Konkretnie, jaki budżet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/atomic-sl-11-165cm-r12-wroclaw-serwis-kultowe-12883010030

Miały być komórki........

I tak po opisie gościu nie ma bladego pojęcia co sprzedaje.......cena nieco wygórowana ....ten sam sprzęt w tamtym roku córka przywiozła mi z Austrii za 240 zł...w stanie fabrycznym.....jak masz blisko warto pojechać i sprawdzić cena max 450

Edytowane przez Adam ..DUCH
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

https://allegro.pl/oferta/atomic-sl-11-165cm-r12-wroclaw-serwis-kultowe-12883010030

Miały być komórki........

I tak po opisie gościu nie ma bladego pojęcia co sprzedaje.......cena nieco wygórowana ....ten sam sprzęt w tamtym roku córka przywiozła mi z Austrii za 240 zł...w stanie fabrycznym.....jak masz blisko warto pojechać i sprawdzić cena max 450

To jest szrot. Narta sprzed 15 albo więcej lat. Realnie warte ze 200zł. Sprzedającemu się w głowie poprzewracało wystawiając ten złom za 600zł. 

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, master32 napisał:

Konkretnie, jaki budżet ?

Myślę że 1500 zł max chciałem nowe to jednak z 2500 zł jak w tej cenie używki fajne dostanę to ok a tak to nie wiem dMa ktoś może jakie fajny sklep we wro z używkami do polecenia?:)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tomkly napisał:

To jest szrot. Narta sprzed 15 albo więcej lat. Realnie warte ze 200zł. Sprzedającemu się w głowie poprzewracało wystawiając ten złom za 600zł. 

Tomkly

Nie szrot, ale raczej narta kolekcjonerska 😉

Tak de facto to świetne narty, do dzisiaj można na nich pośmigać i są naprawdę świetne, jeśli komuś design nie wadzi. Prawdą jest, że to już leciwa deska i znalezienie białego kruka graniczy z cudem, zazwyczaj wyklepane i zajeżdżone.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tarpan napisał:

Myślę że 1500 zł max chciałem nowe to jednak z 2500 zł jak w tej cenie używki fajne dostanę to ok a tak to nie wiem dMa ktoś może jakie fajny sklep we wro z używkami do polecenia?:)

 

 

 

 

 

Odezwij się do @Bruner79 może coś będzie miał z używek w dobrym stanie i cenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marcos73 napisał:

Tomkly

Nie szrot, ale raczej narta kolekcjonerska 😉

Tak de facto to świetne narty, do dzisiaj można na nich pośmigać i są naprawdę świetne, jeśli komuś design nie wadzi. Prawdą jest, że to już leciwa deska i znalezienie białego kruka graniczy z cudem, zazwyczaj wyklepane i zajeżdżone.

pozdrawiam

Dzięki Marku. Tak masz rację to narta kolekcjonerska ale jeżeli kupi się ją w stanie "fabrycznym" to można spokojnie zastąpić współczesne slalomki. Seria 9 raczej na tyczkach bita nie była a z uwagi na bardzo wysoka cenę też przez byle kogo nie była kupowana, 11 to w tamtych czasach odpowiednik dzisiejszej komórki. Kupując taki sprzęt warto zwrócić uwagę na dzioby im więcej "dewastacji" tym większa pewność że były "bite" na tyczkach ale ważniejszy jest profil poprzeczny. Atomic w systemie Beta charakteryzował się wysoką sztywnością wzdłużną (niezniszczalną), wysoka też była sztywnosć poprzeczna ale było to okupione zwiększoną podatnoscią na dewastacją narty ale wystarczy prosty liniał aby sprawdzić czy narta od ślizgu nie jest wydęta. 9 i 11 to nie są białe kruki tak jak np. 10.11 ale amator który nie dysponuje wiekszym budżetem spokojnie może się pochylić. Osobiście ja mam 9SL 170 , 11SL 165, 11SL 160 (klasyczna szachownica) i 10.11 160 carbon. ze wszystkich jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza a SL 11 (szachownice). W zestawie jest jeszcze Dynamic VR27 SL 165 (to już czas kiedy firmę przejął Atomic) - super narta dla każdego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...