Skocz do zawartości

Nartowanie Krzyśka, Natalii (alias Leosia) i Rafała


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, herbi napisał:

Jak zjazd do Kuźnic? Da radę czy już po błocie? Jutro chce pojechać, już skipass wykupiłem. 

Jaki śnieg? Gąsienicowa dobrze przygotowana?

Opowiadaj 🙂

Na tę chwilę wiem że jutro będziesz miał absolutnie fantastycznie ...

Obie trasy super. Na wierzchu było z 5cm świeżego. Ty będziesz miał więcej bo zapowiadają wiekszy opad. Śnieg szybki, chwytliwy. Nartostradą na dole ze 400m z buta do Kuźnic. Generalnie weź cywil buty bo od Kuźnic do ronda jp tylko z buta. Rano do Kuźnic koniecznie przed 7 to dojedziesz blisko. Niestety później będzie stać straż miejska i trzeba dymac od Karłowicza.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Czemu? Źle jeździ?

Cześć

Właśnie k..... nie wiem czemu. Jest porządnym wyszkolonym narciarzem i pomimo, że prezydentem jest dla mnie żadnym a opcja polityczna, którą reprezentuje to dla mnie śmietnik, to jednak szanuję go jako narciarza. Jak widać o obiektywizm niektórym trudno. I rzeczywiście ubiór ma skrojony jak należy. Nie chodzi o barwy bo nie jest reprezentantem Polski w narciarstwie więc niech  nie robi obciachu ale o porządny krój.

Jednym z pierwszych ruchów prezydencika ( jeszcze chyba elekta) było ściągnięcie do pałacyku swojego trenera narciarstwa, jeszcze z AZS UJ, na konsultanta. Jest na tym stanowisku do tej pory, z tego co wiem. Dobry trener i wyjątkowo rozrywkowy gość - mnie też uczył.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KrzysiekK napisał:

Na tę chwilę wiem że jutro będziesz miał absolutnie fantastycznie ...

Obie trasy super. Na wierzchu było z 5cm świeżego. Ty będziesz miał więcej bo zapowiadają wiekszy opad. Śnieg szybki, chwytliwy. Nartostradą na dole ze 400m z buta do Kuźnic. Generalnie weź cywil buty bo od Kuźnic do ronda jp tylko z buta. Rano do Kuźnic koniecznie przed 7 to dojedziesz blisko. Niestety później będzie stać straż miejska i trzeba dymac od Karłowicza.

Kurczę, patrzę w kamerki i mgła nawet na Gąsienicowej 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...