Skocz do zawartości

Salomon czy Atomic


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed wyborem nart. W tamtym roku jeździłem na X7 WB i było bardzo fajnie.

Teraz narty będzie inna osoba użytkowała. Więc chciałbym coś kupić bardzo podobnego. ( x7 zostaje w rodzinnie )

Myślałem o zakupie Salomona S Force 76 Ti lub Atomic X9WB. Mieliście może okazje jeździć na ww. nartach i coś napisać ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martinez napisał:

Stoję przed wyborem nart. W tamtym roku jeździłem na X7 WB i było bardzo fajnie.

Teraz narty będzie inna osoba użytkowała. Więc chciałbym coś kupić bardzo podobnego. ( x7 zostaje w rodzinnie )

Myślałem o zakupie Salomona S Force 76 Ti lub Atomic X9WB. Mieliście może okazje jeździć na ww. nartach i coś napisać ?

 

 

Ładnie wyglada https://nartykrakow.pl/product-pol-15331-NARTY-ATOMIC-REDSTER-X9-WB-REVO-S-Atomic-X12-GW-2022.html salomony pewno podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat myślałem o X9 WB z servotcec. Model 2021/22

Salomona mam nowego i mogę odebrać osobiście Atomica po testach..I niestety kupno przez internet X9 WB. 

W sklepie gdzie kupowałem X7 WB, nie bardzo mi doradzali X9 WB stwierdzono, że to narta "nijaka"

Ale inne opinie są jak najbardziej ok.

Edytowane przez Martinez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Ja myślę że te serwo jest kluczem sukcesu - nie gniewaj się ale nie mogłem się powstrzymać. A tak na poważnie skoro x7 WB ci pasuje to może x9 bez WB???? lub g 9???

Ale ja się nie gniewam 🙂 X9 raczej chyba nie dla mnie. Mam 47 wiosen więc w coś spokojniejszego celuje.

  • Confused 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kaem napisał:

to ja też przeproszę, mam od Was 16 lat więcej i aktualnie na sezon czekają narty konkretniejsze jak X9 😄 

A są na forum jeszcze starsi i sporo starsi i też nie na snopku siana będą jeździć, nieprawdaż? 

Miałem coś napisać ale już nie napiszę....ten post chyba kończy dyskusję.🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Miałem coś napisać ale już nie napiszę....ten post chyba kończy dyskusję.🙂

Widzę pokusę aby z turysty zrobić sportowca. A do nart sportowych jednak trzeba odrobine więcej dynamiki, no i trochę jednak poskrecac.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, star napisał:

Widzę pokusę aby z turysty zrobić sportowca. A do nart sportowych jednak trzeba odrobine więcej dynamiki, no i trochę jednak podkręcać.

Starr, no nie gadaj że x9 nawet WB że to lelawa deska, co prawda nieco szersza ale jakieś tam ma geny race.
No sama jeździć nie będzie. Kolega podrośnie to kupi zwykłą, normalną, szczupłą X9, się przekona że wąska w pasie dobrze ……… jedzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Marcos73 napisał:

Starr, no nie gadaj że x9 nawet WB że to lelawa deska, co prawda nieco szersza ale jakieś tam ma geny race.
No sama jeździć nie będzie. Kolega podrośnie to kupi zwykłą, normalną, szczupłą X9, się przekona że wąska w pasie dobrze ……… jedzie.

pozdrawiam

Jedzie jak się kręci, jak wiekszosc na płaskiej po odsypach to po co? Nie gadam. Uważam, ze wb dla tych co nie kręcą to dobry trop, czy typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Rozumiem.....wskaż proszę różnicę pomiędzy WB a bez WB???

Odpowiem trochę inaczej. Dlaczego WB ?

Jeździłem na X7 potem Vantage 79 Ti i ostatnio X7 WB i na tych nartach jeździło mi się najlepiej. Oczywiście to moje subiektywne odczucie. Dlatego myślę o X9 WB.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Martinez napisał:

Odpowiem trochę inaczej. Dlaczego WB ?

Jeździłem na X7 potem Vantage 79 Ti i ostatnio X7 WB i na tych nartach jeździło mi się najlepiej. Oczywiście to moje subiektywne odczucie. Dlatego myślę o X9 WB.

 

Hej Martinez, jeździsz już jak tych troje na filmie (tak od 2:10)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...