Skocz do zawartości

HEAD SuperShape e-Rally|e-Magnum


narciorz

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, narciorz napisał:

Cześć,

ma ktoś jedną z nart wymienionych w temacie i mógłby się podzielić opinią, odczuciami? Nie będzie to za wysoki pułap dla średniozaawansowanego narciarza?

Nie ma czegoś takiego jak za wysoki pułap. Jeżeli narta Ci się podoba, zaadoptujesz do niej technikę i będziesz zadowolony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy ostanie sezony jeździlem na Magnum 177cm z sezonu przed eMagnum. Kiedyś pewnie określił bym się jako średniozaawansowany z czasem ocena jednak spada. Narta jak narta. Stabilniejsza od wydmuszek które kilka razy dostałem w wypożyczalniach. Przez umiarkowane odsypy jedzie pewnie. Na twardym przy większej prędkości i słabym zakrawedziowaniu rockery lekko klepią. Dla mojej wagi trochę jeszcze za miękka, bardziej waga skoczyła niź narta zmiękła. Ostatnio zmieniłem na atomic X9 182 cm i mimo początkowej nieśmiałości też nic strasznego się nie stało. Jak koledzy piszą, pomijając wydmuszki jak są problemy z jazdą to nie narta przeszkadza a brak umiejętności i to potrzeba instruktora. 

Edytowane przez Bacek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, moruniek napisał:

Nie ma czegoś takiego jak za wysoki pułap. Jeżeli narta Ci się podoba, zaadoptujesz do niej technikę i będziesz zadowolony.  

Cześć

Wiesz Krzychu zaadaptować można coś co się ma a jak nie ma... to trzeba się po prostu nauczyć a nie wszystkim się chce...

Dla dobrego narciarza narta jest tak naprawdę nieistotna właśnie przez automatyczną zdolność do adaptacji techniki. Im gorzej z adaptacją tym gorszy zawodnik.

Pozdro

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...