Skocz do zawartości

Narty w grudniu


SzymQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tylicką nowość miałem okazję testować wraz z gospodarzami obiektu w ramach sprawdzania czy profil "gra" jeszcze w pandemicznym sezonie .. coś tam było jeszcze później poprawione ale wrażenia pozytywne. O śnieżenie się nie martwię- Bartek zrobi wszystko co się da i jak zawsze na początku sezonu odskoczy sąsiadom bliższym i dalszym. Nie pamiętam który to był grudzień ale zdarzyło się ze Krynickie szkółki przyjeżdżały prosząc o możliwośc prowadzenia zajęć na jedynym w okolicy działającym stoku ...

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marxx74x napisał:

Tylicką nowość miałem okazję testować wraz z gospodarzami obiektu w ramach sprawdzania czy profil "gra" jeszcze w pandemicznym sezonie .. coś tam było jeszcze później poprawione ale wrażenia pozytywne. O śnieżenie się nie martwię- Bartek zrobi wszystko co się da i jak zawsze na początku sezonu odskoczy sąsiadom bliższym i dalszym. Nie pamiętam który to był grudzień ale zdarzyło się ze Krynickie szkółki przyjeżdżały prosząc o możliwośc prowadzenia zajęć na jedynym w okolicy działającym stoku ...

M.

Cześć

Mam nadzieję, że stary parking pozostanie i schody będą analogowe jak w zeszłym sezonie - mają zaletę, wszyscy na nie narzekają, co rokuje pusty parking.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcos73 napisał:

Mitek

A tam, pojechał, a widziałeś nową mapkę? Widziałeś ile jest tam tras?

pozdrawiam

🙂 🙂 🙂 .. ilość tras na polskich stokach to temat sam w sobie zabawny 🙂 ... a mojej Golgoty Tylickiej - w zasadzie drugiej, bo proboszcz też golgotę ogarnął i musiał ściągać ekspertów, żeby katastrofą budowlaną się nie skończyło 🙂 - mam nadzieję nikt nie ruszy .. schody to schody .. fajne są i basta 🙂 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitek - jakby nawet Bartek tam wymalował 25 tras to mało mnie to obchodzi .. wiem, że będzie :

- 0 minerałów

- życzliwa obsługa

- stok przygotowany tak dobrze jak to wykonywalne a na pewno lepiej niż cała okolica ogarnie

- ogarnę wszystkie tematy, które mnie interesują : od zamkniętego fragmentu stoku, przez nakarmienie dzieciaków po Szeklę podróżującą krzesłem .. plus sporo innych drobiazgów .. a wszystko to w super atmosferze współpracy pomiędzy stokiem a klubem.

I na te kilka dni, które spędzamy tam w sezonie nie przeszkadza mi, że górka jest jaka jest. Określoną robotę zrobię tam dużo lepiej niż w innych stacjach.

M.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No wiesz... tras to tam może i jest bardzo dużo, z tej strony drzewa, z tamtej albo z tamtą lampą wykonujesz skręt itd. Natomiast MASYW - ja jak zobaczyłem to słowo to od razu przed oczami mam K2.

POzdro

Mitek

Wiesz dobrze że to z premedytacją było, Jan się chyba troszkę nabijał, a my Polacy nie gęsi i swoje masywy mamy 😉

pozdrawiam

ps. Takie przez małe m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcos73 napisał:

Cze

Zawsze przebieram się w knajpce, dojście komfortowe, kawkę strzelę przy ubieraniu się, pogadam z dziewczynami zza baru, plecaki pod kominek i można szaleć na trasach cały dzionek 🙂

pozdrawiam

No to ja niestety z dziewczynami dopiero w przewie pogadam .. rozumiem już teraz, dlaczego zajęte 😄 ....

M.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marxx74x napisał:

@Mitek - jakby nawet Bartek tam wymalował 25 tras to mało mnie to obchodzi .. wiem, że będzie :

- 0 minerałów

- życzliwa obsługa

- stok przygotowany tak dobrze jak to wykonywalne a na pewno lepiej niż cała okolica ogarnie

- ogarnę wszystkie tematy, które mnie interesują : od zamkniętego fragmentu stoku, przez nakarmienie dzieciaków po Szeklę podróżującą krzesłem .. plus sporo innych drobiazgów .. a wszystko to w super atmosferze współpracy pomiędzy stokiem a klubem.

I na te kilka dni, które spędzamy tam w sezonie nie przeszkadza mi, że górka jest jaka jest. Określoną robotę zrobię tam dużo lepiej niż w innych stacjach.

M.

Cześć

Mój ulubiony ośrodek to Czarny Groń - mówi Ci to coś . 🙂

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

Zawsze przebieram się w knajpce, dojście komfortowe, kawkę strzelę przy ubieraniu się, pogadam z dziewczynami zza baru, plecaki pod kominek i można szaleć na trasach cały dzionek 🙂

pozdrawiam

Ja do góry też idę w cywilbutach ale rzeczy zostawiam pod ławkami w wypożyczalni. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marxx74x napisał:

Nie byłem, nie wiem, nie oceniam, nie mam zdania ...

M.

Cze

Mitek podobnie jak Ty, ma swoją ulubioną górkę, zawsze lux zrobiona, z rana pewnie się wyjeździ, wszyscy go znają i nie robią problemów. Ja lubię Rusiński, mam blisko, też mnie tam znają, lux zrobiona zawsze i o dziwo nie ma tłumów - choć to nieomal Białka. Na starym krześle wieczne pustki, widać stoki Białczańskie i nieraz się dziwię, taki kompleks a ziemia im na stokach wyłazi......sorry, pomyłka - to chmara amatorów białego szaleństwa przesłania śnieg.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marxx74x napisał:

... O śnieżenie się nie martwię- Bartek zrobi wszystko co się da i jak zawsze na początku sezonu odskoczy sąsiadom bliższym i dalszym. ...

Już to robią. Nowej trasy jeszcze nie ruszyli, ale armatki zaczęły mrugać, więc lada chwila włączę i te. 

obraz-2022-11-18-163843736.png

Konkurencja na Arenie też śnieży.

obraz-2022-11-18-195031926.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki. Ale wiem, że wszystko co ma być będzie. A gdzie w Polsce są duże ośrodki ? 🙂 Wszytsko co mamy to popłuczyny alpejskie. Mały ośrodek - o którym nikt z Polski nie pomyśli w okolicach Obersdofru (poznałem przy okazji Mistrzostw Niemiec Telemark) bije na głowę każdy ośrodek w Polsce i chyba nawet na Słowacji lub Czechach .. szanujmy to co mamy i super robotę którą ktoś ogarnia.

M.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, netmare napisał:

Póki co nastawiam się na Czarną Górę. Ale zabawne w kontekście moich początkowych rozważań jest to, ile stacji śnieży. Sprawdziłem z ciekawości Czarny Groń i też śnieży. I tylko żeby tak jeszcze zasypało Szrenicę naturalnym...

Szrenica (Lola) ruszy w styczniu jak spadnie białe. Puchatek jak dobrze pójdzie pod koniec tego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...