Skocz do zawartości

Atomic Redster x7 wb... wątpliwości


PioBotras

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też szukałem swego czasu w katalogu Atomicka nart Code dla żony(zdj.). Miałem zielone Cody i jakoś się jeździło. A żona dotychczas ujeżdżała Atomicka SL 9. Lata lecą, więc coś lżejszego. Facet sprzedawał w Krakowie nowiutkie Code o wysokości jak żona. Pojechałem, obejrzałem, nacisnąłem na nartę.  I jeździ już na nich sześć lat. Szukałem ich potem w katalogu. Nie było. Gdzieś po tych poszukiwanich mignęła mi wiadomość, że to jakaś seria dla wypożyczalni. Narty, jak narty. Dobrze się jej jeździ. Czy trzeba coś więcej ?

A może ktoś je rozpozna ?  Co to za "badziewie" ?

DSC08348.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Plus82 napisał:

Ja też szukałem swego czasu w katalogu Atomicka nart Code dla żony(zdj.). Miałem zielone Cody i jakoś się jeździło. A żona dotychczas ujeżdżała Atomicka SL 9. Lata lecą, więc coś lżejszego. Facet sprzedawał w Krakowie nowiutkie Code o wysokości jak żona. Pojechałem, obejrzałem, nacisnąłem na nartę.  I jeździ już na nich sześć lat. Szukałem ich potem w katalogu. Nie było. Gdzieś po tych poszukiwanich mignęła mi wiadomość, że to jakaś seria dla wypożyczalni. Narty, jak narty. Dobrze się jej jeździ. Czy trzeba coś więcej ?

A może ktoś je rozpozna ?  Co to za "badziewie" ?

DSC08348.JPG

Plusie gdzie ta Twoja żona się z Tobą "szlaja" na tym zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten wątek, jednocześnie wysłałem zapytanie do sklepu

Oto odpowiedź:

 

"Dzień dobry.
Nasza firma jest dużym odbiorcą Atomica w Polsce.
Narty tego producenta kupujemy bezpośrednio z fabryki. I gwarantuję Panu, że nie kupił Pan ‚fejkowych' nart a wręcz przeciwnie.
 
Narty mamy z tak zwanych zajawek. Mamy w sklepie kilka nart z przyszłej kolekcji, żeby je klientom pokazywać w formie ciekawostek. 
Niestety producent z różnych przyczyn zmienia nieraz kolorystykę poszczególnych części laminatu. Stąd różnica w kolorze znaczka oraz napis Atomic.
Jeśli Pan chce, to mogę poprosić producenta o przygotowanie pisma, w którym zagwarantują pochodzenie oraz odpowiednią jakość towaru.
Proszę jeszcze tylko o informację, czy narty ma Pan w stanie nowym czy używanym.
Pozdrawiam,
Tomasz P,
wrosport"
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Powiem Ci, że takie osiągnięcia Alexa mnie akurat niespecjalnie ruszają. To działanie typowo na kondycję i szybkość bo po takich trudnościach On po prostu biega. Jest wyczyn jakiś ale to troszkę rozmienianie wielkiego talentu na drobne. Drobny błąd przy takim bieganiu i może się skończyć słabo - jak śmierć zawodnika na niebieskiej.

Wiesz po Free Solo ciężko będzie znaleźć coś bardziej spektakularnego - przynajmniej mnie niektóre ujęcia, zwłaszcza tarciówek w ekspozycji samolotowej wbijały w fotel.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Powiem Ci, że takie osiągnięcia Alexa mnie akurat niespecjalnie ruszają. To działanie typowo na kondycję i szybkość bo po takich trudnościach On po prostu biega. Jest wyczyn jakiś ale to troszkę rozmienianie wielkiego talentu na drobne. Drobny błąd przy takim bieganiu i może się skończyć słabo - jak śmierć zawodnika na niebieskiej.

Wiesz po Free Solo ciężko będzie znaleźć coś bardziej spektakularnego - przynajmniej mnie niektóre ujęcia, zwłaszcza tarciówek w ekspozycji samolotowej wbijały w fotel.

Pozdro

Mi tez średnio, nawet linku do filmu bezpośrednio nie wkleiłem. Bardziej podoba mi się adventure w stylu trawersu Fitz Roy… ostatnio powtórzonego ale solo.  Nasi tez tak cisną na czas w Alpach. Bez wzruszeń. Nawet pojawiła się kontrowersja bo komuś dali kolosa czy inna nagrodę wg niektórych za łatwa ale szybko zrobiona droge.

n

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/4/2022 at 9:46 AM, Mitek said:

Drobny błąd przy takim bieganiu

jest prawdopodobnie wliczony w działalność wraz ze swoimi tragicznymi skutkami. Jeb Corliss wypowiadał się na ten temat odnośnie base jumpingu. Jego wypowiedź utkwiła mi w głowie, podobnie jak film w którym padła.

Link do filmu dla chętnych:

https://www.redbull.com/ph-en/films/20-seconds-of-joy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...