Skocz do zawartości

Buty narciarskie Kastle


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gabrik napisał:

Mamy nowego gracza w tym dziale narciarstwa

https://www.kaestle.com/en/alpine/boots/

1200468154_KastleK150.thumb.jpg.2f6bd950c42f36838656c05550729b74.jpg

Miło, że na stronie to jest klarownie uporządkowane. Od race do free. Chociaż przeznaczenia buta pokazuje się dopiero jak się myszką na te wykresy najedzie. Znów webowy designer przekombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bruner79 napisał:

Nie taki nowy. Jakiś czas już są - i buty i sprzęt. Ogólnie narty top.

Narty tak, ale buty chyba pierwszy raz od nich się pojawiają. W każdym razie ten czeski milioner ładnie markę odradza i przywraca blask. Jak się już nauczę jeździć, to będę miał Kastle narty 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Marcos73 napisał:

Paweł

Zerknij na Kneissl - też petarda. I też się chyba odradza po chwilowym niebycie.

pozdrawiam

Marek, nie wiem w co Ty mnie chcesz wkręcić...wystarczy mi po pierwszym spotkaniu z Tobą, jak Twoi znajomi powiedzieli, że mam prestiżowe narty. Jak ja się człowieku wówczas poczułem...dobrze, że byli z Tobą. W innym przypadku to się z Kotelnicy ze wstydu bym stoczył.

Lata temu, gdy tylko czytałem o narciarzach, utkwiło mi jak to wysztywtowani od stóp do głowy, w ciuchy topowych marek i z najlepszymi nartami, jadą wyciągiem na górę i lansują się, nie umiejąc jeździć. 

Moje obecne deski już są przekleństwem, bo mogę cholera tak zostać odebranym...

Chociaż te byłyby pewnie mniej rozpoznawalne (model RC)

284720057_KneisslRedStarRC-01.jpg.2472fb63066de8250029222f57cbecf0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gabrik napisał:

mam prestiżowe narty

 

Cze

Bo masz takie, ale kto bogatemu zabroni, ten Kneissl strasznie mi się podoba wizualnie, szata graficzna prosta do bólu, aczkolwiek w moim guście. No narty też chyba dobre, niszowe. To tylko taka ciekawostka jak owe Kastle które mi się osobiście ...... niepodobają (choć buty są ładne). Ten kleks na dziobie do mnie nie przemawia jak dziura w Fischerach. Drut w Atomicach jakoś mnie tak bardzo nie razi, nawet ta pytująca żółć w head-ach też.

pozdrawiam

ps. mnie najbardziej to podobają się białe - krótkie.

Edytowane przez Marcos73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcos73 napisał:

 

Cze

Bo masz takie, ale kto bogatemu zabroni, ten Kneissl strasznie mi się podoba wizualnie, szata graficzna prosta do bólu, aczkolwiek w moim guście. No narty też chyba dobre, niszowe. To tylko taka ciekawostka jak owe Kastle które mi się osobiście ...... niepodobają (choć buty są ładne). Ten kleks na dziobie do mnie nie przemawia jak dziura w Fischerach. Drut w Atomicach jakoś mnie tak bardzo nie razi, nawet ta pytująca żółć w head-ach też.

pozdrawiam

Gadanie.

CE659AE2-488E-4A9F-8CC5-090E008D3EA7.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Marcos73 napisał:

No błyskawiczna odpowiedź - masz chyba wszystkie asy w rękawie 😉

Ale mimo iż białe to ta plama na dziobie (i chyba na piętkach też) zupełnie nie w moim guście.

Nie wiem dlaczego, ale tak jest.

pozdrawiam 

Pasują na pomarańczowa kanapę do Zieleńca. PS kupiłem od Kaema za mniej niz dwie stówki.

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, star napisał:

Pasują na pomarańczowa kanapę do Zieleńca. PS kupiłem od Kaema za mniej niz dwie stówki.

Za mniej niż 2 stówki? To chyba nie tylko mnie wizualnie nie pasują. Bo nie ma opcji że narty za tyle sprzedać. Na złomie Kaem by wziął więcej. No chyba że macie się ku sobie - ale w to nie wnikam 😉

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marcos73 napisał:

Za mniej niż 2 stówki? To chyba nie tylko mnie wizualnie nie pasują. Bo nie ma opcji że narty za tyle sprzedać. Na złomie Kaem by wziął więcej. No chyba że macie się ku sobie - ale w to nie wnikam 😉

pozdrawiam

Sprzedaż była hurtowa Kastle szrtotowe lekko, wziąłem w rozliczeniu, ale podobają mi się, wtedy pierwsze moje szersze narty, potem nowsze scott the Ski już droższe, nie pisze więcej bo Mitek się złości:-) a przecież to niespotykanie spokojny człowiek

075416C0-BD61-49EC-89E7-9231B87CE2A6.jpeg

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Godryk napisał:

Nie nie Lange. Zobaczcie sobie w Fisowych butach mają szerokość dopasowaną w zależności od rozmiaru. Dochodzi nawet do jakichś abstrakcyjnych 84mm!!.

Cześć

Znając kolegę Godryka wie co pisze i nie trzeba mu przypominać o podstawach.

Wiesz czy domniemujesz Godryku, a jeżeli wiesz to podziel się wiedzą kto projektował kolekcję bo mogę się założyć o każe pieniądze, ze nie zrobili buta od podstaw tylko ktoś - któraś z dużych firm "butowych" im pomagała. Zwróć uwagę na przód buta - to jest czysty sportowy Lange.- praktycznie cały dół skorupy jest identyczny a reszta bardzo podobna.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia kto to projektował i możesz mieć racje co do biura np LANGE. Chodzi mi jednak o to że nie  jest to tylko re-brending jak np w przypadku nart dyna-rossi.
To czy projektuje to ktoś od Langa, Atomika czy jakiś Stefan z Radomia dla nas jako użytkowników ma male znaczenie jeśli but jest zaprojektowany i wykonany w odpowiedni sposób.
Gabik
Tak Last się zmienia ale zwykle w butach sportowych  jego wartość startuje od 92-93mm a tutaj mamy 84.5mm!  Ciekawe jak to się będzie formować 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Godryk napisał:

Nie mam pojęcia kto to projektował i możesz mieć racje co do biura np LANGE. Chodzi mi jednak o to że nie  jest to tylko re-brending jak np w przypadku nart dyna-rossi.
To czy projektuje to ktoś od Langa, Atomika czy jakiś Stefan z Radomia dla nas jako użytkowników ma male znaczenie jeśli but jest zaprojektowany i wykonany w odpowiedni sposób.
Gabik
Tak Last się zmienia ale zwykle w butach sportowych  jego wartość startuje od 92-93mm a tutaj mamy 84.5mm!  Ciekawe jak to się będzie formować 😄

Cześć

Fajna tabelka i wszystko super opisane, generalnie last jest mniejszy do konkurencji 91,5 przy rozm. 26,5 (HEAD ma 93) faktycznie startują od 84,5 ale praktycznie to dziecięce numery. Nie wiem jak u konkurencji jest - bo tak dokładnego opisu trudno się doszukać, jakby to była jakaś tajemnica.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Godryk napisał:

Nie mam pojęcia kto to projektował i możesz mieć racje co do biura np LANGE. Chodzi mi jednak o to że nie  jest to tylko re-brending jak np w przypadku nart dyna-rossi.
To czy projektuje to ktoś od Langa, Atomika czy jakiś Stefan z Radomia dla nas jako użytkowników ma male znaczenie jeśli but jest zaprojektowany i wykonany w odpowiedni sposób.
Gabik
Tak Last się zmienia ale zwykle w butach sportowych  jego wartość startuje od 92-93mm a tutaj mamy 84.5mm!  Ciekawe jak to się będzie formować 😄

Godryku źle odczytałeś tabelkę. Last 84.5 tyczy rozmiaru 225, dla 265 wynosi 91.5. U np. Atomica Redster Ti 150 przy 265 jest to 95, w STi 93mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Godryk napisał:

Nie mam pojęcia kto to projektował i możesz mieć racje co do biura np LANGE. Chodzi mi jednak o to że nie  jest to tylko re-brending jak np w przypadku nart dyna-rossi.
To czy projektuje to ktoś od Langa, Atomika czy jakiś Stefan z Radomia dla nas jako użytkowników ma male znaczenie jeśli but jest zaprojektowany i wykonany w odpowiedni sposób.
Gabik
Tak Last się zmienia ale zwykle w butach sportowych  jego wartość startuje od 92-93mm a tutaj mamy 84.5mm!  Ciekawe jak to się będzie formować 😄

Cześć

O to mi chodzi. Widzę, że to nie Lange, że to nieco inna konstrukcja ale głowę daję, że Lange maczało w tym palce. To nie jest bez znaczenia bo od razu możesz wyobrazić sobie charakter buta. Widać, że to porządna robota.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

O to mi chodzi. Widzę, że to nie Lange, że to nieco inna konstrukcja ale głowę daję, że Lange maczało w tym palce. To nie jest bez znaczenia bo od razu możesz wyobrazić sobie charakter buta. Widać, że to porządna robota.

Pozdro

Ciekawy trop z tym Immlerem, nie zdziwiłbym się gdyby, to jego zatrudnił Nemec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...